mam 13 lat i od września będę szła do 1 gimnazjum. Chciałabym zacząć golić
nogi ale nie wiem jak to powiedzieć mamie. Boję się że zacznie się śmiać i
powie tacie babci bratu idt. proszę doradźcie mi jak mam jej to powiedzieć. a
może jest jeszcze za wcześnie??
Proszę bez chamskich wypowiedzi
Aha jeszcze jedno. w mojej klasie jest 6 dziewczyn i jak na razie to tylko
jedna dziewczyna sobie goli nogi. a dziewczyny rok starsze ode mnie to
wszystkie ...