inna__ Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 23.07.10, 23:32 nie boję się, ale przy większych grzmotach wyłączam urządzenia. gdy jest burza lubię obserwować co się dzieje za zewnątrz. :d Odpowiedz Link Zgłoś
werusia145 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 23.07.10, 23:33 Kiedyś to nie bałam się burzy . Wprost ją kochałam . Lubiłam patrzeć na te pioruny , ahh . Ale jak rok temu pioruna walnął w komin sąsiadki to boję się okropnie burzy . Jest tak jak piszesz . Jeszcze do tego wyłączam komórkę . Odpowiedz Link Zgłoś
iga18 Nie boję się 24.07.10, 07:38 Ale mój brat każe wszystko wyciągać z kontaktu ; / Odpowiedz Link Zgłoś
alice120 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:33 Ja się nie boję, ale jak jest jakaś większa to wiadomo wyłączam kompa i TV z prądu. Odpowiedz Link Zgłoś
sonia95bell Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:43 Jak kest burza to wyłanczam wszystkie elektryczne rzeczy, a potem siedze przy oknie albo wychodzę na taras i patrzę sobie jak się błyska Tak ogólnie to lubię burze Odpowiedz Link Zgłoś
muzykomanka Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:45 Heh! ;D Kompa wyłączam w ostatniej chwili - starsza zawsze sie drze ;D Zawsze musze mieć otwarte okno i , siedzieć przy nim i patrzeć na pioruny. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
rosalie Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:58 nie boję się burzy bo nie mam czego. jak siedzę w domu to przecież nic się nie stanie. zazwyczaj nie wyłączam tv/kompa, chyba, że burza jest już blisko albo wysadzi mi korki i samo się wyłączy. xd Odpowiedz Link Zgłoś
kapka13 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 09:55 o Matko ! tak samo jak Ty, ale ze znajomymi potrafie sie smiac z mojego strachu ;p, jako dziecko bylo jeszcze gorzej. traktorow, kombajnow, i innych pojazdow tak glosno dzialajacych sie balam, nikt ich nie slyszal na poczatku tylko ja, i za kazdym razem dobrze slyszalam;] Odpowiedz Link Zgłoś
mervelous czasem tak, ale boje sie o mojego pieska. 24.07.10, 09:52 bo on ma fobie na tym punkcie. Odpowiedz Link Zgłoś
chocolatex Czasy kiedy bardzo się bałam minęły. 24.07.10, 10:23 Teraz to nawet lubię patrzeć na grzmoty. Oczywiście jak burza jest baaardzo straszna + wichura to się boję. Odpowiedz Link Zgłoś
nika.xd Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 10:37 jak byłam mała to burzy bałam się panicznie, byle wtedy wiaterek się zerwał a ja już mówiłam mamie żebyśmy wracały do domu bo burza... miałam tak wtedy bo kiedyś na wycieczce rowerowej podczas burzy tuż za mną zawaliło się drzewo... dziś owszem boje się burzy ale na szczęście tylko troche Odpowiedz Link Zgłoś
xxlilyxx Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 11:38 uwielbiam burzę. zarówno w dzień jak i w nocy. : ) Odpowiedz Link Zgłoś
idiotka_ Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 11:47 nie boję się burzy. ja wręcz burze uwielbiam. Odpowiedz Link Zgłoś
era16 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 11:56 ja mam tak samo , wyłączał wszystko z gniazdek i ogólnie sie booje ; P kiedyś się nie bałam , ale rok temu w wakacje była taaka straszna burza , zę już zmieniłam zdanie ; D Odpowiedz Link Zgłoś
emma_vanessa Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 12:04 szczerze to najchętniej bym się schowała pod kołdrę ale stwierdziłam że może lepiej będzie jak będę siedzieć pod oknem po w sumie wole wiedzieć czy bedzie tornado czy nie (boję się ich bardziej niż burzy są straszne i jest ich coraz wiecej w polsce ) Odpowiedz Link Zgłoś
bombshell Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 12:09 Oo no dobra przyznaję się! Boje się burzy...jak cholera... brr Odpowiedz Link Zgłoś
koralowa trochę . 01.08.10, 12:09 `Zależy w jakich okolicznościach. Jeżeli jestem w domu to nie, ale np. jak w tym roku byłam w Bułgarii na wakacjach i zaczęła się burza, to nagle wszyscy uciekali z plaży, ja również, o tyle, żę padał grad i drzewo, które się przewróciło, o mało mnie nie zabiło x.x . Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 12:11 nie boję się burzy nawet ją uwielbiam. Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 15.08.10, 20:15 nieee wprost przeciwniee callaaaa noc nie spalam czekajac na te ogromne burze porownane do konca swiataa i cooo nie przyszlaaaaa !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
molinka Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 15.08.10, 20:23 komputer i tv wyłączam . jak jestem z kimś w domku to się nie boję . Odpowiedz Link Zgłoś