Dodaj do ulubionych

Czy boicie się burzy ??? wejdź !

    • inna__ Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 23.07.10, 23:32
      nie boję się, ale przy większych grzmotach wyłączam urządzenia. gdy jest burza lubię
      obserwować co się dzieje za zewnątrz. :d
    • werusia145 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 23.07.10, 23:33
      Kiedyś to nie bałam się burzy . Wprost ją kochałam . Lubiłam patrzeć na te
      pioruny , ahh .
      Ale jak rok temu pioruna walnął w komin sąsiadki to boję się okropnie burzy .
      Jest tak jak piszesz . Jeszcze do tego wyłączam komórkę .
    • iga18 Nie boję się 24.07.10, 07:38
      Ale mój brat każe wszystko wyciągać z kontaktu ; /
    • alice120 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:33
      Ja się nie boję, ale jak jest jakaś większa to wiadomo wyłączam kompa i TV z prądu.
    • angie2 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:41
      Nie, ani trochę
    • sonia95bell Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:43
      Jak kest burza to wyłanczam wszystkie elektryczne rzeczy, a potem siedze przy oknie albo
      wychodzę na taras i patrzę sobie jak się błyska big_grin Tak ogólnie to lubię burze smile
    • muzykomanka Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:45
      Heh! ;D Kompa wyłączam w ostatniej chwili - starsza zawsze sie drze ;D Zawsze musze mieć
      otwarte okno i , siedzieć przy nim i patrzeć na pioruny. ;D
    • karolcia3486 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:58
      I to jak
    • rosalie Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 08:58
      nie boję się burzy bo nie mam czego. jak siedzę w domu to przecież nic się nie stanie.
      zazwyczaj nie wyłączam tv/kompa, chyba, że burza jest już blisko albo wysadzi mi korki i
      samo się wyłączy. xd
    • jeloonek Re: NIE !. 24.07.10, 09:21
    • pauuli Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 09:48
      Nie boję się.
      • kapka13 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 09:55
        o Matko ! tak samo jak Ty, ale ze znajomymi potrafie sie smiac z mojego strachu
        ;p, jako dziecko bylo jeszcze gorzej. traktorow, kombajnow, i innych pojazdow
        tak glosno dzialajacych sie balam, nikt ich nie slyszal na poczatku tylko ja, i
        za kazdym razem dobrze slyszalam;]
    • mervelous czasem tak, ale boje sie o mojego pieska. 24.07.10, 09:52
      bo on ma fobie na tym punkcie.
    • chocolatex Czasy kiedy bardzo się bałam minęły. 24.07.10, 10:23
      Teraz to nawet lubię patrzeć na grzmoty.
      Oczywiście jak burza jest baaardzo straszna + wichura to się boję.
    • nika.xd Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 24.07.10, 10:37
      jak byłam mała to burzy bałam się panicznie, byle wtedy wiaterek się zerwał a ja
      już mówiłam mamie żebyśmy wracały do domu bo burza... miałam tak wtedy bo kiedyś
      na wycieczce rowerowej podczas burzy tuż za mną zawaliło się drzewo... dziś
      owszem boje się burzy ale na szczęście tylko trochesmile
    • kazymuu Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 30.07.10, 11:58
      ja kosiam burzę <3
    • wonderland Nie ;p 30.07.10, 18:19
    • xxlilyxx Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 11:38
      uwielbiam burzę. zarówno w dzień jak i w nocy. : )
    • idiotka_ Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 11:47
      nie boję się burzy. ja wręcz burze uwielbiam.
    • era16 Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 11:56
      ja mam tak samo , wyłączał wszystko z gniazdek i ogólnie sie booje ; P
      kiedyś się nie bałam , ale rok temu w wakacje była taaka straszna burza , zę już zmieniłam zdanie ; D
    • emma_vanessa Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 12:04
      szczerze to najchętniej bym się schowała pod kołdrę ale stwierdziłam że może lepiej
      będzie jak będę siedzieć pod oknem po w sumie wole wiedzieć czy bedzie tornado czy nie
      (boję się ich bardziej niż burzy są straszne i jest ich coraz wiecej w polsce sad )
    • bombshell Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 12:09
      Oo no dobra przyznaję się!
      Boje się burzy...jak cholera...
      brr
    • koralowa trochę . 01.08.10, 12:09
      `Zależy w jakich okolicznościach. Jeżeli jestem w domu to nie, ale np. jak w
      tym roku byłam w Bułgarii na wakacjach i zaczęła się burza, to nagle wszyscy
      uciekali z plaży, ja również, o tyle, żę padał grad i drzewo, które się
      przewróciło, o mało mnie nie zabiło x.x .
    • charlotte__ Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 01.08.10, 12:11
      nie boję się burzy nawet ją uwielbiam.
    • alice087 ________ 01.08.10, 12:16
      nie... tongue_out

      wgl nie boję się burzy
    • linda Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 15.08.10, 20:15
      nieee wprost przeciwniee callaaaa noc nie spalam czekajac na te ogromne burze
      porownane do konca swiataa i cooo nie przyszlaaaaa !!!!devil
      • molinka Re: Czy boicie się burzy ??? wejdź ! 15.08.10, 20:23
        komputer i tv wyłączam .
        jak jestem z kimś w domku to się nie boję .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka