veloney
18.08.10, 16:19
Hejka mam dość długie włosy, sięgają mi jakieś za polowe pleców i trochę mi
się już znudziły, najchętniej obcięłabym je i wycieniowała tak za ramiona.
Problem w tym, że szkodami obcinać, bo niby długie włosy są ładne, z tym, że
bardzo chciałabym już coś zmienić. Co byście zrobiły na moim miejscu?