Dodaj do ulubionych

Długość włosów

18.08.10, 16:19
Hejka mam dość długie włosy, sięgają mi jakieś za polowe pleców i trochę mi
się już znudziły, najchętniej obcięłabym je i wycieniowała tak za ramiona.
Problem w tym, że szkodami obcinać, bo niby długie włosy są ładne, z tym, że
bardzo chciałabym już coś zmienić. Co byście zrobiły na moim miejscu?
Obserwuj wątek
    • vivianne ja bym... 18.08.10, 16:23
      ...obcięła.
      krótsze włosy są o wiel wygodniejsze i wycieniowane ładniej wyglądają
      wink
    • vipkociak Re: Długość włosów 18.08.10, 16:23
      Może zamiast obcinać to lekko sobie je podkręcaj, ale nie tak od samej góry>smile
    • wili Re: Długość włosów 18.08.10, 16:27
      mozesz je sobie wlasnie wycieniowac, ale nigdy nie obcinaj! mam teraz juz prawie 16 lat i doszlam do wniosku, ze dlugie zadbane wlosy sa duma kazdej dziewczyny
    • magic_ Re: Długość włosów 18.08.10, 16:28
      obetnij sobie, najlepiej pocieniuj
    • kelly94xd Obetnij ;) 18.08.10, 16:29
      Miałam podobnie: też zastanawiałam się nad obcięciem włosów dość długich ... i zrobiłam to
      ;P tyle, że tak do ramion. Moim zdaniem ty też powinnaś obciąć (skoro już się nad tym
      zastanawiasz), bo nowa fryzura może świetnie odmienić wink.
    • grr_stefaa Re: Długość włosów 18.08.10, 16:30
      widzęę, że mamy ten sam problem ;p
      mam długaśne włosy ..
      tak gdzieś 15cm mi brakuje do pasa ;p
      moje są falowanee u dołu i jak zrobię grzywkę to bd musiała codziennie
      prostować, ale szybko zniszczę włosy..
      planuję tak zrobić żeby mi się kręciły ;p
      powiem fryzjerce może się tak da ;D
      szkoda mi ich ścinać ;/
      ale zetne ;D
      może ci pomogę, ale musisz dokładniej opisać włosy xD
      tongue_outtongue_out
    • niunia67 hmmm. 18.08.10, 16:34
      ja bym je zrobiła tak jak ma mandaryna z dołu bym wygoliła a na górze
      pozostawiła na skręconego w prawo irokeza. Lub z jednej strony wygolić a drugą
      obciąć i zarzucić na obciętą stronę tak na oczy to wszystko nie ma za co !suspicious
    • cuukierkova Re: Długość włosów 18.08.10, 16:34
      skoro tak chcesz ..
      ale uwierz ja miałam długie , aż za pupe .
      obciełam tak samo jak ty chcesz .
      i żałuję .
      bo teraz właśnie są modne długie włosy ..
      zazdroszczę ci . * ;
      • charming. Re: Długość włosów 18.08.10, 16:42
        Ja na Twoim miejscu nie obcięłabym ! big_grin Jeżeli Ci się długość znudziła, to np.
        zakręć sobie włosy, zrób kłosa albo normalnego warkocza. Ja mam cieniowane włosy
        i nie mogę nawet porządnie kitki związać, bo włosy są różnej długości i się nie
        trzymają, nie wspominając o jakimkolwiek warkoczu czy innej fryzurze indifferentindifferent.
    • nicoole Re: Długość włosów 18.08.10, 17:03
      obetnij i wycieniuj mialam tak i bardzo ladnie to wyglada

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka