natiusa
20.08.10, 13:15
Chce zrobić taką impreze .
Zapraszam kolezanki .
Spimy w spiworach itp .
No takie babskie nocownie .
Tylko jest problem .
Co mozemy robić ? ;>
Bedziemy robic zdj ( obowiązkowo )
gadac o chlopakac itp .
słychac muzyki ,
wygłupiac sie .
Co mozna jeszcze robic ?
telewizor i komputer odpadaja bo nie mam ich w pokoju .
Z gory dzięki ;*
* Jesli juz było to soryy .