Dodaj do ulubionych

Nocowanie.

20.08.10, 13:15
Chce zrobić taką impreze .
Zapraszam kolezanki .
Spimy w spiworach itp .
No takie babskie nocownie .
Tylko jest problem .
Co mozemy robić ? ;>
Bedziemy robic zdj ( obowiązkowo )
gadac o chlopakac itp .
słychac muzyki ,
wygłupiac sie .
Co mozna jeszcze robic ?
telewizor i komputer odpadaja bo nie mam ich w pokoju .
Z gory dzięki ;*

* Jesli juz było to soryy .
Obserwuj wątek
    • unborn_ Nocowanie. 20.08.10, 16:18
      Proponuję czytanie gazet, konkurs makijażu, granie w prawdę czy wyzwanie... No
      nie wiem, co jeszcze możecie wymyślić. A może wcale nie będziecie się nudzić? W
      grupie zawsze można wymyślić szalone pomysły na zabawę. wink
      • anja_ Re: Nocowanie. 20.08.10, 17:55
        Nic nie planuj. kiedy impreza się zacznie będziecie miały mnóstwo pomysłów.
    • katsuumi_17 Re: Nocowanie. 20.08.10, 18:47
      U mnie nocka u przyjaciółki zaowocowała amatoskim filmem horroro- komediowym ;D
      • charming. Re: Nocowanie. 22.08.10, 19:28
        Myślę, że jak już koleżanki przyjdą do Ciebie, to będziecie mieć mnóstwo
        szalonych pomysłów na spędzenie tej nocki big_grin Taki spontan ;D
        No, ale skoro potrzebujesz pomocy, to :
        możecie obejrzeć jakiś horror w nocy, lub inny film
        jeśli jest ciepło i jeśli masz balkon, możecie spać na balkonie ! big_grinbig_grin Tylko
        weźcie coś na komary wink
        po prostu pogadajcie, pośmiejcie się
        posłuchajcie muzyki, albo wejdźcie na jakiś czat i sobie pogadajcie z ludźmi ze
        świata
        pomalujcie sobie paznokcie, zróbcie maseczki, umalujcie siebie nawzajem, mając
        zamknięte oczy ;D
        jeśli koleżanki przyjdą wcześniej, możecie wyjść się przejść
        jeśli jesteście dobre z angielskiego, wyjdźcie na ulicę, i koło ludzi wam
        nieznanym, mówcie po angielsku, zobaczcie ich minę big_grin
        • airplane_ Re: Nocowanie. 22.08.10, 20:07
          ja też niedługo robię piżama part . ; )
          możecie np. zrobic konkurs śpiewania ,
          możecie porobic sobie jakieś głupie fryzury..
          ja i moje koleżanki robimy "noc horrorów" . ;p

          i może jeszcze będzie bitwa na poduchy . xddd
    • nearlaify Re: Nocowanie. 22.08.10, 19:31
      Jak znam życie, to na takich imprezach czas sam leci i nawet nie trzeba się o to
      martwićsmile Pooglądajcie filmy, pośmiejcie się, głupio pomalujcie i róbcie zdjęcia.
    • linda Re: Nocowanie. 22.08.10, 19:36
      pogadajcie sobie takich zeczy z reguly sie nie planuje bo nigdy nie wychodzi musicie wszystkie dojsc do tego co chcecie robic wink milego nocowania
    • kc_m Re: Nocowanie. 22.08.10, 19:41
      moze ......... pieszczoty ? piwo
      • linda Re: Nocowanie. 22.08.10, 19:57
        hahahahahah smile tak pieszczoty bylyby najlepsze kwiat
    • sagaznierzch Re: Nocowanie. 22.08.10, 19:48
      Wymyśl jakieś zabawne gry... np. konkurs tańca... kto zje najczybciej jakieś ciasto czy
      pizze bez używania rąk żeby było trudniej i zabawniej... jest dużo możliwości... powodzenia
      i miłej zabawysmile
    • spokolga Re: Nocowanie. 22.08.10, 19:48
      Nie musisz nic planować bo najlepsze pomysły to te wymyślone z miejsca a takie same
      nachodzą xddwink
    • nektarynka123 pełno wątków takich było;) 22.08.10, 19:54
    • vaniney Re: Nocowanie. 22.08.10, 19:58
      ZGARNIJCIE JAKIŚ MENÓW Z ULICY I ZAGRAJCIE W SŁONECZKO
    • fantabuu Re: Nocowanie. 22.08.10, 20:05
      było pełno takich watków poszukaj sobie .
      ogółem mozna wszystko smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka