Dodaj do ulubionych

Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako film

23.08.10, 01:30
Może to już było.. Najwyżej do kosza . ! piwo
Hmm.. Ja bym bardzo chciała zobaczyć :
"Pośredniczka" - Meg Cabot
"Dom Nocy" - P.C i Kristin Cast
"Chłopak z Sąsiedztwa" - Meg Cabot [z tym mogliby mieć problem ; pp]
"Nieśmiertelni" - Noel Alyson
"Szeptem" - Fitzpatrick Becca
i "Megan Przewodnik Po Chłopcach" - Kate Brian
serceserceserceserceserceserce
Obserwuj wątek
    • wermar1014 Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 01:38
      "Szeptem" - Fitzpatrick Becca
      ,,Intruz '' Stephenie Meyer
      • love_miley_ Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 10:04
        Ja najbardziej to chciałabym:
        Brzydcy-Scott Westerfeld
        Śliczni-Scott Westerfeld
        Wyjątkowi-Scott Westerfeld
        Testament Milionera-Marc Fisher

        pozdro ;]
    • elen Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 01:57
      naprawdę, nie ma takiej książki, wolę wszystko sobie wyobrażać niż patrzeć na gotowe
      • niemlaskaj Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 08:14
        wpadłaś mi w gust! megan przewodnik po chłopakach <3. to dziwne, ale ja po okładce,
        próbowałam odgadnąć czyje nogi są czyje ;C. ; DD. czytałam 2 razy i serio mi się podoba. a
        chciałabym jeszcze moze zobaczyc kilka książek paula coelha i hmm książkę mian mian
        cukiereczki . ; )
    • emily. "Igrzyska Śmierci" i "Intruz" 23.08.10, 07:48
      A to się spełni na pewno ^.^
    • angie2 Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 08:21
      Miałam takich parę, tylko teraz nie mogę sobie przypomnieć
    • malwa1111 Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 08:25
      ,,Intruz '' Stephenie Meyer
    • judixd Miasto Kości .. tyle bo wole wyobrazić sobie 23.08.10, 08:38
      postacie niz rozczarować sie na aktorach
    • pynia Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako film 23.08.10, 08:52
      Drugie Życie Bree Tanner - Stephenie Meyer
      • pynia Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako film 23.08.10, 09:01
        1) Ever i Błękitna godzina - Alyson Noel
        2) Skrzydła Laurel - Aprilynne Pike
        • karmel_ Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 09:04
          podpalaczkę King'a
          serię tylko dla wybranych Kate Brian.
    • airplane_ !! 23.08.10, 09:09
      "Szeptem" Becci Fitzpatrik
      "Wieczni Wygnańcy"
      i "Inne Anioły"

      : DD
      • decode hm. 23.08.10, 09:19
        wszystkie książki Meg Cabot, Hortense Ulrih, Kate Brian, czyi wszystko to, co
        wymieniłyście c;
    • selena127 Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 09:14
      Na pewno:
      Wszystkie części książek o Jojo-Hortense Ullrich
    • slodkogorzka Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 09:28
      Serie "tylko dla wybranych" Kate Brian
      "Idol Nastolatek" MEg Cabot
      "Magiczny Pech" Meg Cabot
      wiele książek które juz czytałam, mozna zobaczyć na dużym bądź szklanym ekranie big_grin
      • apocalypse Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 09:40
        "Norwegian Wood" - Haruki Murakami.
        Ciekawi mnie to, jak przedstawią ten ośrodek, w którym była Naoko... Jak
        przeczytałam, premiera japońska w grudniu, więc długo nie będę czekać ^^".
    • patibilendziak Sprzedane - Betty Mahmoody 23.08.10, 09:48
      Choć ciężko byłoby znaleźć odpowiednich aktorów do tego filmu.
    • zuziora_ "Kapłanka w bieli" - Trudi Canavan :serce: 23.08.10, 09:59
      Bu, serce nie wyszło. Ale właśnie tą cudowną, fantastyczną książkę chciałabym do ekranizacji.
      serce
      • dulab. . 23.08.10, 10:05
        Hm, na początku pomyślałam sobie, że fajnie byłoby obejrzeć na dużym lub
        małym ekranie parę części serii CHERUB, ale potem się rozmyśliłam. Mogę się
        strasznie rozczarować na filmie...
        Czyli wychodzi na to, że lepiej polegać na własnej wyobraźni : )
    • laura.pl :-) 23.08.10, 10:04
      Nie mam takiej książki - wolę sama sobie wyobrazić świat i postacie,niż oglądać film.
    • aguu93 Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fil 23.08.10, 10:08
      npewno pozostałe części ' zwierzeń georgii nicolson ' ;D
      • aguu93 Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 10:09
        aguu93 napisał(a):

        > npewno pozostałe części ' zwierzeń georgii nicolson ' ;D

        napewno *
    • watka9 Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 10:09
      Molly Moon wink
    • papusia96 Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 10:10
      Upadli i Ever .
      KSIĄŻKI NIE O WAMPIRACH ! .
    • olciaaa03 Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 10:21
      Ever ;**
    • bliss. Re: Książka, którą chcielibyście zobaczyć jako fi 23.08.10, 23:44
      Pośredniczkę bardzo chętnie zobaczyłabym jako serial. Poza tym film na podstawie
      książki Johna Greena "Szukając Alaski". Niezła by też być mogła ekranizacja
      Trylogii Czarnego Maga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka