Dodaj do ulubionych

Boję się ...

29.08.10, 13:05
Tak jak napisałam boję się iść do pierwszej gimnazjum. Bo martwię się, że niektóre osoby z
tej szkoły będą mnie gnębić. I boję się, że wpadnę w depresję. Bo obecnie bardzo
przeżywam to, że już za parę dni jest rozpoczęcie roku szkolnego. I już naprawdę dużo nie
brakuje żebym wpadła w tą depresję. Dzisiaj nawet śnił mi się koszmar o pierwszym dniu
w szkole. I na samą myśl o niej chce mi się płakać. crying Czy wy też tak mieliście czy tylko ja
tak mam ?
Obserwuj wątek
    • thecure_ Re: Boję się ... 29.08.10, 13:10
      Ja na szczęście szłam do gimnazjum razem z osobami z mojej klasy, tak więc
      problemu nie było. Za rok idę do liceum i oczywiście trochę się martwię i boję,
      ale wychodzę z założenia, że jeżeli będzie się miłym i przede wszystkim sobą(!)
      to wiele osób mnie polubi. Wmawiaj sobie, że wszystko będzie okej, gdy już
      będziesz pierwszy dzień w szkole uśmiechaj się, zagaduj ( nie czekaj aż ktoś
      pierwszy podejdzie do cb). powodzenia ;* smile
    • lily_95 ej!! 29.08.10, 13:10
      ja w tym roku kończę gimę. jak szłam do 1 kl gim, tez się bała, ale później
      stwierdziłam,że nie ma czego! było jeszcze lepiej jak w podstawówce smile
      zobaczysz. i na stówe nie masz żadnej depresji i nie będziesz miała. a koszmary
      każdy ma, mi czasem po kilka razy w msc śni się skzoła i co? każdy tak ma i nie
      ma się czym przejmować to normalne. i weź się nie przejmuj, bo naprawdę nie ma
      czym, w gimie na pewno spotkasz wiele sympatycznych kumpli, kumpelek.. smile
      trzymam kciuki smile dasz se rady smile piwo
    • gusia03 ;) 29.08.10, 13:10

nie martw się, prawie każdy to przeżywa.!!!
      ja teraz idę do 2 gimnazjum.
      ale rok temu nie było aż tak źle.
      ja znam dużo osób ze szkoły ... więc jak kogoś jeszcze znasz np.starszą o rok kolezanke ...
      to idź do niej jak masz jakiś problem ...
      wink
    • igusiaaa Re: Boję się ... 29.08.10, 13:11
      nie martw się. jeśli będziesz uśmiechnięta i otwarta to na pewno znajdziesz
      przyjaciół... nie myśl o żadnym gnębieniu, ale jak będziesz słyszałam jakieś
      głupie teksty to po prostu to olej. znudzi im się to.
      ale najważniejsza zasada - myśl pozytywnie. wszystko bedzie ok.
      • patka979 :) 29.08.10, 13:23
        Ja idę za rok do 1gim. i też bd mieć taki problem, gdyż połowa osób które znam
        idzie do innego gimnazjum. Ale myśleć trzeba pozytywnie, musisz być sobą!
        jeśli bd miła itp.. (jeśli jesteś taka, bo trzeba być sobą) to na pewno cię
        polubią.
    • michaelka Re: Boję się ... 29.08.10, 13:15
      Nie martw się kiss
      jakoś sie ułoży i nie martw sie na zapas smile
      Ja tez tak miałam jak szłam do gima . Miałam koszmary , byłam ciągle
      zestresowana i wgl.
      A jak poszłam okazało się że jest jeszcze lepiej niż w podstawówce big_grin
      Oczywiście nie wszyscy mnie lubili ale miałam ich gdzieś ! A co !
      Więc nie martw się , nie wyolbrzymiaj tego smile jak to mówi przysłowie polskie
      smirktrach ma wielkie oczy.
      Będę trzymać za Cb kciuki. Trzymaj się.
      Mam nadzieję że pomogłam smile
      Pozdrawiam Michaelka kiss
    • vamirella Tuu. 29.08.10, 13:20
      Ja też idę do 1 gim xd
      i musze przyznać żę siętrochę strsuje tongue_outserce
      ale nie aż tak jak ty
      mam radę : olewaj tych którzy Ciie gnębio, po jakimś czasie przejdzie, a na pewno znajdzie
      się wiele miłych osób z którymi się zaprzyjaźnisz i będą ci akceptować.Więc tak : skup się
      na miłych i przyjemnych rzeczach, wyobraź sobie różne śmieszne sytuacje i imprezy z
      psiapsiułami, bądź otwarta na innych . Poprostu bądźsobą kiss

powodzenia kociaki w nowym roku szkolnym piwo
    • okay Re: Boję się ... 29.08.10, 13:26
      jasne ze przed pujsciem do gimnazjum jest jakis stres, ale nie warto sie martwić, nie ma sie
      czego bać, bedzie spoxx... powodzenie i nie stresuj sie juz, za 2 dni do szkoły i jeśli
      BENDZIESZ SOBĄ to wszystko sie ułoży. ;D

pozdro wink
    • pati588 Re: Boję się ... 29.08.10, 13:48
      To zrozumiałe, że się boisz, ale tak naprawdę w gimnazjum nie jest tak źle. Sam
      strach jest najgorszy, sprawi, że będziesz wszystko wyolbrzymiać i będzie
      jeszcze gorzej, więc nie bój się. Najgorsze są pierwsze dni, a potem jak już
      poznasz szkołę i nowych ludzi to będzie już ok. Nie ma co martwić się na zapas =).
    • blyszczaca Re: Boję się ... 29.08.10, 14:01
      nie masz się co martwić będzie co ma być....
      Po za tym jeśli wiedziałaś że nie które osoby będą cię gnębić to dlaczego poszłaś do tego
      gimnazjum a nie innego....??
      Musisz się nauczyć stawiać czoło kłopotom inaczej nie przetrwasz szczególnie w gimnazjum i
      uwierz mi wiem co mówię, właśnie idę do trzeciej big_grin
    • dollie. Re: Boję się ... 29.08.10, 14:02
      Nie masz się czego bać smile
      jeżeli nie będziesz się zamartwiała, to wszytko będzie dobrze.
      Pamiętam mój pierwszy dzień w gimnazjum, praktycznie nikogo nie znałam, ale od razu zapoznałam się z wieloma osobami smile

jeszcze raz nie bój się i powodzenia kiss
      • nikya Re: Boję się ... 29.08.10, 14:27
        Wyluzuj. 1 gimnazjum to nie koniec swiata wink . Tez sie balam, ale ludzie okazali sie mili i szybko
        sie z nimi zaprzyjaznilam. Jezeli bedziesz otwarta do ludzi, i bedziesz z nimi duzo rozmawiac, na
        pewno bedzie Ci latwo nawiazac z nimi kontakt. Tylko sie nie wycofuj !! Powodzenia wink
    • suzann. Re: Boję się ... 29.08.10, 14:24
      Ja też idę do pierwszej gimnazjum i oweszem obawiam się trochę tego co tam będzie, ale
      przecież mam przyjaciółki i starsze koleżanki. A jeśli ktoś będzie Cię prześladował to
      przyjaciele na pewno Ci pomogą. Zawsze możesz zgłosić się po pomoc do nauczyciela.kiss
    • stoooo Re: Boję się ... 29.08.10, 14:27
      spokojnie !!
      gimnazjum nie jest takie straszne jak się wydaje
      nie masz czym się martwi.c ..

zaraz poznasz jakieś koleżanki i wszystko będzie dobrze

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka