Dodaj do ulubionych

Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej.

31.08.10, 10:14
Ja wiem, że póki co trwają jeszcze wakacje (chociaż może nie powinnam tego pisać, bo jak
ktoś np. za 3 miesiące wejdzie na ten wątek to załamie się nerwowo czytając to confused), ale
już właściwie za 2 dni zaczynają się lekcje.
W tym wątku będziemy pomagać sobie w trudnych zadaniach domowych i tłumaczyć je,
jeśli ktoś nie będzie rozumiał. Ja postaram się zawsze służyć pomocą, jeśli będę rozumieć
dane zagadnienie. I mam nadzieję, że wy też się przyłączycie, bo "współpraca się opłaca" :-
) wink
Obserwuj wątek
    • killerqueen Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 10:19
      fajny pomysł.
    • kari116 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 10:19
      fajny wątek, teraz idę do gimnazjum i przyda mi się pomoc wink w paru przedmiotach
    • free Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 10:20
      Fajny pomysł na wątek. Z reguły w roku szkolnym jest 1000 wątków na temat prac
      domowych a przecież można to połączyć w jedno ;D
      Ja z chęcią będę pisała swoje zadania, a z pomaganiem gorzej, gdyż będę dopiero
      w 1 gimnazjum, więc tylko dla 4-6 ; p
      • katsuumi_17 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 10:23
        Tak właśnie, część z was idzie teraz do gimnazjum, jest sporo nowych przedmiotów
        (fizyka, chemia) i jestem pewna, że wiele osób się ich obawia. Także będzie to na pewno
        jakieś ułatwienie smile
        • andzia124 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 16.09.10, 07:07
          Bardzo fajny pomysłwink
          Ja jestem w 3gimnazjum z przyjemnością pomoge innymwink
      • petka Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 03.09.10, 16:54
        Ja mogę pomóc osobom od 4 sp do 2 gim ale tylko z przedmiotów humanistycznych wink
        + dobry pomysł
        • biebeerowaa Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 17.10.10, 19:49
          dobry pomysł z tym watkiem wink
    • alice087 _________ 31.08.10, 10:23
      świetny pomysł kiss
    • 5 Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 10:28
      Świetny wątek. Jeśli się nie mylę, w zeszłym roku również taki powstał. Postaram
      się tutaj zaglądać w wolnych chwilach i pomóc. c;
    • squash Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 10:40
      moja przytępawość matematyczna pewnie skorzysta. c ;

      ale ciiii! cieszmy się wakacjami!
    • koralowa c; . 31.08.10, 10:40
      `Ja idę do 3 gimnazjum, i właśnie obejrzałam podręcznik od fizyki, strasznie
      trudny.
      Ja też postaram się pomagać.
    • weronka97 ;) 31.08.10, 10:42
      spox... xD
      fajny pomysł...
      • czekoladka Re: ;) 31.08.10, 10:59
        racja, fajny pomysł, właśnie idę do pierwszej gim, wiec pomoc moze sie przydac
        cool bo ja raczej będę mogła pomagać tylko osobom z podstawówki tongue_out
    • w_paski Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 10:58
      fajny wątek przyda sięwink
      • pretty_lady Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 11:04
        fajny pomysł ; )
    • trufla Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 11:08
      Postaram się pomóc. To dobrze, że powstał taki wątek...
      • xxfankajbxx Fajnu pmysł ;] 31.08.10, 11:10
      • kristin15 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 17.09.10, 16:01
        Super! fajny pomysł! Na pewno się przyda! smile
    • pauu26 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 11:15
      idę do trzeciej więc może będę umiała pomóc xd
      ciekawy pomysł na wątek wink
      • molinka Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 13:03
        dobry pomysł .
        • meigh_ dobry pomysł ;). 31.08.10, 13:27
    • nothing... Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 13:27
      Ciekawy pomysł c: Zawsze jest tyle wątków o zadaniach. Będzie mniejszy śmietnik
      na forum ; )
    • caterina97 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 19:22
      idę teraz do gim i na pewno przyda mi się Wasza pomoc : *
      świetny wątek ;*
      • szukajmnie Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 31.08.10, 19:46
        Coś czuję , że jeszcze nie raz,wejde na ten wątek wink
    • bella469 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 01.09.10, 22:20
      Bardzo dobry pomysł big_grin
      • katsuumi_17 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 02.09.10, 21:37
        Odświeżam, w razie czego.
    • werka197 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 02.09.10, 22:53
      Mily gest smile Chetnie bym z korzystala ale chodze do szkoly francuzko jezycznej crying Je crois
      ke tu ne peut pas m'aides faire les devoir de français .
    • zbuntowana676 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 03.09.10, 17:38
      Fajnie smile
    • coldprincess Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 03.09.10, 19:29
      o całkiem niezły pomysł ;d
      jak będę miała problem to dam znać. pewnie z fizyką bd miała dużo, ale cóż ;3
    • linda Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 03.09.10, 19:35
      masz racje dziadek ukradl mi 5 i sie zalamalam psychicznie bo chcialam se kupic loda crying((( co za rodziinaaaacrying ratujcieeeesciana
    • kajuchna świetnie 03.09.10, 19:35

    • ciapolka no dobra. wiec ; 03.09.10, 19:43
      wiem może łatwe ale nie chce mi sie myslec wiec ;
      (-7) do potęgi 2. =
      (3/4) do potęgi 2. =
      /\
      |
      to jest ułamek.
      (2 1/4) do potęgi 2. =
      /\
      |
      to też jest ułamek.

      i tyle.
      • ciapolka no to niech mi ktoś pomoże . 03.09.10, 19:47
        prosze : p
      • miley_rokia ciapolka 03.09.10, 19:49
        odpowiedzi to:
        14
        9/16
        4 1/8
      • katsuumi_17 ciapolka- dobre wyniki. 04.09.10, 11:49
        49
        9/16
        81/16

        To są prawidłowe wyniki, u góry ktoś napisał źle.
    • miley_rokia Ja mogę pomoagać 03.09.10, 19:46
      jestem w tej chwili w I gimnazjum, ale sądzę, że mogę pomóc też osobom starszym
      ode mnie ^^
    • amika4 Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 03.09.10, 19:49
      fajny pomysł , czasami przyda się pomoctongue_out
      • avrilkaskate Ok, ja potrzebuję 03.09.10, 20:00
        No wiięc babka od polskiego kazała nam napisać nasze najlepsze przygody z wakacji,
        pomyślałam o zlocie fanów avril lavigne, ale nie umiem tego tak jakby rozbudować sciana
        Jakby co to można by było napisać o tym, że poznałam wiele ludzi z którymi wcześniej
        pisałam przez internet itd. i jesz mamy użyć takich słów jak. Potrzebowałabym osoby,
        która po prostu umiałaby to ładnie napisać. Że było bardzo fajnie, poznałam wielu ludzi,
        były różne ciekawe konkursy itd. Licze na waszą pomoc ! Muszę mieć to na
        poniedziałek ! wink
        • avrilkaskate Re: Ok, ja potrzebuję 03.09.10, 20:02
          sorry za błędy, ale mi się coś z klawiaturą popierzyło, nie chciała mi usunąć tekstu, ale
          powinniście zakumać ; dd
          • ciapolka Re: Ok, ja potrzebuję 03.09.10, 20:14
            U mnie jest kiepsko z interpunkcją więc z góry przepraszam, ale:

            Wakacje spędziłam głównie na zlocie fanów Avril Lavigne. Uwielbiam tą wokalistkę, więc
            poznanie innych fanów było cudownym przeżyciem. Wcześniej rozmawiałam z nimi przez
            internet - już wtedy wydawali się myli - a na zlocie bardzo zżyłyśmy się. To było cudowne
            przeżycie i napewno do końca życia utkwi mi to w pamięci!


            Coś takiego może być?
            • ciapolka Re: Ok, ja potrzebuję 03.09.10, 20:20
              mili *
        • miley_rokia avrilkaskate 03.09.10, 20:09
          hmm.... mogłabyś napisać co dokładnie chciałabys, aby było w tym wypracowaniu.
          wszystko szczegółowo, jeszcze nie jestem pewna czy Ci to napiszę, ale raczej tak ^^
    • ciapolka Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 03.09.10, 20:09
      no to skoro tak to jeszcze mam tego duuużo : (jak coś to piszcie mi całe rozwiązanie
      a nie tylko wynik)

      Tekst linka

      I z góry dziekuje ; p
      • ciapolka Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 03.09.10, 20:15
        i też jak ktoś to będzie chciał rozwiązać to proszę żeby uzupełnił po prostu to co było w
        linku, bo z komentarza trudno się domyślić
      • miley_rokia ciapolka, mam pytanie 03.09.10, 20:30

        mam ci tez w pierwszym zadaniu wyliczyć pierwiastki??
        • ciapolka Re: ciapolka, mam pytanie 03.09.10, 20:35
          nie.
          i jak możesz to w 2 rozpisz tak normalnie a nie tylko wynik
          • miley_rokia nie rozumiem cię.. 03.09.10, 20:40
            co mam w drugim rozpisać, tam nie będzie nic oprócz wyniku.. co jeszcze?
            • ciapolka Re: nie rozumiem cię.. 03.09.10, 20:42
              a no dobrze, masz racje, przepraszam.
            • miley_rokia ciapolka 03.09.10, 21:07
              odpowiedzi:

              1. liczby naturalne: √16; 2; 5;
              liczby całkowite: liczby naturalne;
              liczby wymierne: liczby naturalne; reszta liczb;

              PS. liczby naturalne są jednocześnie liczbami całkowitymi i wymiernymi, a liczby
              całkowite są liczbami wymiernymi. w liczbach całkowitych nie pojawia się nic
              poza naturalnymi, ponieważ tam mogą dojść tylko liczby ujemne, które nie są
              ułamkami, a w tych podanych nie ma takich

              2. możliwości: 479; 974; 497; 947; 749; 794;

              3. a) (-3) do potęgi 2; √64; 27/3; (-2) do potęgi 2;
              b)wszystkie z zadania a; 2; -9; √4;
              c) wszystkie z zadań a i b oraz to, co zostało


              jeśli zrobiłam jakiekolwiek błędy to przepraszam, nie mieliśmy zbytnio omawiane
              pierwiastków, ale orientuje się, o co chodzi, więc sądzę, że wszystko jest OK.
              polecam sie na przyszłość (:
    • tipa Re: Wątek Wzajemnej Pomocy Szkolnej. 03.09.10, 20:41
      świetny pomysł ; )
      będę tutaj zerkać : d

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka