Ja wiem, że póki co trwają jeszcze wakacje (chociaż może nie powinnam tego pisać, bo jak
ktoś np. za 3 miesiące wejdzie na ten wątek to załamie się nerwowo czytając to

), ale
już właściwie za 2 dni zaczynają się lekcje.
W tym wątku będziemy pomagać sobie w trudnych zadaniach domowych i tłumaczyć je,
jeśli ktoś nie będzie rozumiał. Ja postaram się zawsze służyć pomocą, jeśli będę rozumieć
dane zagadnienie. I mam nadzieję, że wy też się przyłączycie, bo "współpraca się opłaca" :-
)