Dodaj do ulubionych

Przyszłość

08.10.10, 20:39
Siemanko! Mam problem: od kilku tygodni moja ' kochana' rodzinka meczy mnie
pytaniami o przyszłość,to znaczy pytają się mnie kim chcę zostać, do jakiej
szkoły chcę dostać się po egzaminie.A ja nie wiem co im odpowiadać i w związku
z tym mam prośbę powiedzcie mi jaki zawód jest dobry ale aby nie był ciężki w
sensie fizycznym{mam chore serce}.Mam dobre oceny z:
polskiego,Religii,WOS-u,Biologi,Angielskiego i ruskiego oraz planuje podjąć
naukę Francuskiego. Jaki zawód byście mi poleciły,poradziły bo moja familja
chce już wszystko wiedzieć a ja nie wiem co im odpowiadać.
PS Proszę o nie usuwanie wątku.indifferentuncertainsurprisedsadsadsadsadwinksmile
Obserwuj wątek
    • truuu Re: Przyszłość 08.10.10, 20:43
      moim zdaniem, sama powinnaś osiąść i dobrze się nad tym zastanowić, rozważyć
      wszystkie 'za' i 'przeciw' i wybrać to, co ci się spodoba.I oczywiście dążyć do
      celu wink
      my za ciebie pracy nie wybierzemy.
    • blackout_ -,- 08.10.10, 20:45
      Masz dobre oceny z najprostszych przedmiotów! Taka prawda.
      Uczysz się wielu języków. Z którego jesteś najlepsza?- może przyłóż się bardziej i zostaniesz
      tłumaczem... ; )
      • eeeniemeenie17 Re: -,- 09.10.10, 09:22
        no ale chciałabym abyście poradziły mi jakiś dobry zawód. Proszę o pomoc i wiem
        że mam dobre oceny tylko z łatwych przedmiotów ale na wf-ie nie ćwiczę od
        dobrych 3 lat.W domu i owszem próbuję ćwiczyć i chodzę na basen.
        Kotku i kotkowiczki poradzcie!!PLISSSSSindifferentcrysadwink
        • myszqa13 prawnik...tak jak ja 09.10.10, 09:27
          może spodoba ci się ten pomysł...ja chce zostać prawnikiem lub kimś z tego zawodu...czyli albo sędzią(chociaż to za trudne troche...xd),prokuratorem...coś w tym stylu.kręci mnie to...xd
        • eeeniemeenie17 Kotki! 10.10.10, 13:51
          halo?????????czy jest tu ktoś??????????????
    • katsuumi_17 Re: Przyszłość 10.10.10, 15:54
      Powiedz, że zdanie może zmienić ci się jeszcze 100 razy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka