Siemanko! Mam problem: od kilku tygodni moja ' kochana' rodzinka meczy mnie
pytaniami o przyszłość,to znaczy pytają się mnie kim chcę zostać, do jakiej
szkoły chcę dostać się po egzaminie.A ja nie wiem co im odpowiadać i w związku
z tym mam prośbę powiedzcie mi jaki zawód jest dobry ale aby nie był ciężki w
sensie fizycznym{mam chore serce}.Mam dobre oceny z:
polskiego,Religii,WOS-u,Biologi,Angielskiego i ruskiego oraz planuje podjąć
naukę Francuskiego. Jaki zawód byście mi poleciły,poradziły bo moja familja
chce już wszystko wiedzieć a ja nie wiem co im odpowiadać.
PS Proszę o nie usuwanie wątku.







