Dodaj do ulubionych

Chłopak przyjaciółki!

02.11.10, 19:11
Cześć proszę was o rade nie wiem co robić !

Moja przyjaciółka ma fajnego chłopaka , który od pewnego czasu dziwnie się
zachowuje w stosunku do mnie . Gdy jesteśmy w 3 nie spuszcza zemnie wzroku ,
gapi sie nieustanie i uśmiecha czasem mam wrażenie , że mu się podobam , ale
to tylko moje przypuszczenia .
W piątek wybrałam się na spacer z Ania(przyjaciółka) gdy wracałam juz do domu
nagle z zakrętu pojawił się jej chłopak , spytał czy może mnie odprowadzić do
domu no a ja się zgodziłam przez cała drogę próbował mi coś powiedzieć , ale
mu to nie wychodziło wiec w porost zapytałam o co mu chodzi , a On mi na to
, że o nic popatrzyłam się na niego i powiedzialam , ze jest dziwny i poszlam
. Minęła jakas minuta i zaczął za mna biec gdy zatrzymałam sie i spytałam go
ponownie to on mnie pocałował ! Myślałam , że padnę i co ja mam niby
powiedzieć Ance ?! że jej wspaniały chłopak kocha sie we mnie i jest z nia
tylko z litości bo ona starała sie o niego rok !


dzięki za uwage ;*
Obserwuj wątek
    • nora. Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 19:16
      Nie wiem. powinnaś porozmawiać z przyjaciółką i z tym chłopakiem. Myślę, ze on
      nie powinien Cię całować, jeśli jest w związku z twoją przyjaciółką. To nie fair
      wobec niej. Wspieraj ją.
      Nigdy w takiej sytuacji nie byłam.. w każdym bądź razie, życzę powodzenia..
    • miss_mimi094 o łał ;o 02.11.10, 19:16
      musisz powiedzieć o tym tej Ance wink
      na pewno ją to zaboli i wgl. Musisz być przy niej, i wszystko jej wytłumaczyć że
      nic do niego nie czujesz i że to on cb pocałował! I lepiej niech ona z nim zerwie!
      • gabi_989 Re: o łał ;o 02.11.10, 19:23
        Wow jak w bajce ;D
        Moim zdaniem powinnaś o tym pogadać z tym chłopakiem. Ja na twoim miejscu zrobiłabym
        tak : jeśli jest on ładny i fajny to chodziłabym z nim a jak nie to zatrzymała to wszystko w
        sekrecie a on niech dalej chodzi z twoja kumpelą....
        • miss_mimi094 Re: o łał ;o 02.11.10, 19:31

          jeśli jest on ładny i fajny to chodziłabym z nim a jak nie to zatrzymał
          to wszystko w
          sekrecie a on niech dalej chodzi z twoja kumpelą....


          dziewczynko ile ty masz lat?
          taa masz racje olać przyjaźń która jest wieczna dla jakiegoś dupka który nie
          może się na jedna dziewczynę zdecydować!

          ładny i fajny to chodziłabym z nim haha no normalnie smiechu warte! -,-

          nie trzymaj tego w sekrecie przed nią, moim zdaniem przyjaźń jest od miłości
          ważniejsza!
        • kari116 gabi. 02.11.10, 19:40
          ha, jeżeli jest ładny to ona ma z nim chodzić? to jak się ta przyjaciółka
          poczuje? ona na pewno go kocha. na przyszłość nie wyskakuj z czymś takim.
          • kingusiaaxdd tuu . ; d 02.11.10, 19:49
            Wiesz, powiedz od razu przyjaciółce co się stało, spróbujcie rozwiązać wspólnie
            problem. Twoja kumpela na 100 % będzie zła, pewnie będzie chciała z nim zerwać i
            będzie mieć doła, ale jej przejdzie. Tyle, że nie możesz po tej sprawie
            denerwować tej koleżanki tym, że np. z nim gadasz i się śmiejecie ,a ona siedzi
            z boku i nic, tylko się przygląda z żalem. Bo chyba nie chcesz jej stracić z
            powodu jakiegoś chłopaka. ; ) Pozdrowienia kotkowiczki ^^
    • meggi_ Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 19:26
      powiedz jej że to gnojek ! ale nie mów jej wprost, że ją 'zdradził' tylko tak
      'wymijająco' . : ) i obie go zjedźcie !sciana
    • lolisia_xdd Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 19:27
      porozmawiaj z tą Anką, ale musisz jej wyjaśnić, że nic do niego nie czujesz.
      Powinna z nim zerwać. Współczuje.
      • elf97 Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 19:36
        fajna historiaa. też bym tak chciała ; d

        ale tak na poważnie . to szczerze porozmawiaj z przyjaciółką .
        opowiedz co zrobił . ona pewnie z nim zerwie. xd
        a jak tobie sie podoba, to będziesz miała szanse ;d
    • dom_998 Tu 02.11.10, 19:42
      Ja tez tak chce do jasnej cholery na ,ale dobra porozmawiaj szczerze z tą przyjaciółką tak
      będzie lepiej n ie duś tego w sobie .

      Dr.Dominika do usług kiss
      • jessicakaulitz Re: Tu 02.11.10, 19:49
        Najlepiej od razu powiedz o tym przyjaciółce. Bycie z kimś kiedy jedna strona nie
        odwzajemnia uczucia nie ma sensu. Choć znając życie i tak Ci nie uwierzy, miłość jest głupia i
        ślepa. Ale kiedy będziesz to ukrywać z czasem, kiedy w końcu prawda wyjdzie na jaw, możesz
        mieć problemy z przyjaciółką, która zapewne pomyśli, że coś przed nią zatajałaś, albo chciałaś
        mieć romans z jej chłopakiem. Być może się na Ciebie obrazi, ale pociesz się myślą, że w
        końcu prawda ujrzy światło dzienne i wtedy ona będzie Ci wdzięczna, natomiast gdybyś to
        zatajała, przyjaciółka mogłaby być wściekła gdyby już dowiedziała się o wszystkim.
      • coldlove dobra . 02.11.10, 19:49
        nie no musisz to powiedzieć przyjaciółce . wiadomo będzie jej źle ale musi widzieć ! wiesz
        przyjaciele zostają na całe życie a chłopacy się zmieniają . więc powiedz jej o tym i bądź przy
        niej .
    • amela Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 19:46
      najlepiej by było , gdybyś jej powiedziała.
    • orihime_ Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 19:47
      Wymyśliłaś tą historię siedząc na klopie ?
    • kingusska190 Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 19:48
      ooo dziewczyno, ale masz ciekawe życie.
      na serio. to nie sarkazm.

      nie mów jej, niech on jej powie, albo lepiej, powiedzcie jej oboje.

      świetna historia.
      • deklove Re: Chłopak przyjaciółki! 03.11.10, 21:12
        Moim zdaniem to trudna sprawa. Ale powinnaś wyciągnąć wnioski. Czy on jest tego
        wart? Przeciez zdradził twoja przyjaciołke i to do tego z tobą!. Jesli ty mu
        sie podobałaś powinien z toba chodzic a nie z anią. Wiec jest starsznie
        niezdecydowany. moim zdaniem powinnaś porozmawiac o tym z przyjaciółką. Powiedz
        jej ,że jej chlopak ostatnio dziwnie sie zachowuje wobec ciebie, i że ostatnim
        razem przegioł. uswiadom jej ,że ja zdradził i ,że ty czułas sie z tym nieswojo
        i chciałas dla niej jak najlepiej.
        Życze ci powodzenia big_grin
    • aviaire_ Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 20:04
      porozmawiaj szczerze z przyjaciółką. powiedz, że ty nic nie czujesz do tego
      chłopaka i to on Cię pocałował.
      a ten chłopak skoro jest z Twoją przyjaciółką nie powinien całować Ciebie!
      powiedz mu to!
      • roxy11 Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 21:16
        ja bym pogadała z tym chłopakiem.
        powiedz mu, że przyjaciółka jest dla Ciebie ważniejsza (jeśli rzeczywiście tak
        jest) i że nic z tego nie będzie.

        no i jeśli na prawdę nie zależy mu na Ani, to niech z nią zerwie.
        przynajmniej będzie wiedziała na czym stoi.
        • replaceable Re: Chłopak przyjaciółki! 02.11.10, 21:33
          teraz wybieraj.
          sprite, czy przeznaczenie?
    • temptation Re: Chłopak przyjaciółki! 03.11.10, 15:15
      Bardzo współczuję twojej przyjaciółce.. ten jej koleś powinien jej o wszystkim
      powiedzieć ukrywanie prawdy jest gorsze niż samo kłamstwo... prawda i tak kiedyś
      wyjdzie na jaw a wtedy już będzie gorzej . ; / . pogadaj z tym chłopakiem że
      zachował się jak dupek w stosunku do swojej ''dziewczyny''

      powodzenia . daj znać jak poszło wink .
    • unborn_ Chłopak przyjaciółki! 03.11.10, 17:21
      Bądź wobec niej lojalna i opowiedz o całym zajściu. Jak się obrazi to trudno. To
      nie Twoja wina, że jej chłopak się w Tobie zabujał.
    • andzias Re: Chłopak przyjaciółki! 03.11.10, 21:49
      powiedz jej prawdę. przecież nie jesteś niczemu winna, to on Cię pocałował.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka