histerycznie
02.11.10, 19:11
Cześć proszę was o rade nie wiem co robić !
Moja przyjaciółka ma fajnego chłopaka , który od pewnego czasu dziwnie się
zachowuje w stosunku do mnie . Gdy jesteśmy w 3 nie spuszcza zemnie wzroku ,
gapi sie nieustanie i uśmiecha czasem mam wrażenie , że mu się podobam , ale
to tylko moje przypuszczenia .
W piątek wybrałam się na spacer z Ania(przyjaciółka) gdy wracałam juz do domu
nagle z zakrętu pojawił się jej chłopak , spytał czy może mnie odprowadzić do
domu no a ja się zgodziłam przez cała drogę próbował mi coś powiedzieć , ale
mu to nie wychodziło wiec w porost zapytałam o co mu chodzi , a On mi na to
, że o nic popatrzyłam się na niego i powiedzialam , ze jest dziwny i poszlam
. Minęła jakas minuta i zaczął za mna biec gdy zatrzymałam sie i spytałam go
ponownie to on mnie pocałował ! Myślałam , że padnę i co ja mam niby
powiedzieć Ance ?! że jej wspaniały chłopak kocha sie we mnie i jest z nia
tylko z litości bo ona starała sie o niego rok !
dzięki za uwage ;*