misiaa10
11.11.10, 19:24
Oglądaliscie już polską wersję?Co sądzicie?
Według mnie gra aktorska nie jest zła aczkolwiek mogło by być lepiej bo to młodzi aktorzy dopiero co , na świeżo są i troszkę sztucznie grają...I chociaż w końcu mogli by wymyśleć coś polscy producenci sami a nie ciągle stare kotlety odgrzewają. Także jakbym miala wystawić ocenę w skali od 1-10 dała bym 5/10.-.-