Dodaj do ulubionych

Do dzwonka.

11.11.10, 19:24
Oglądaliscie już polską wersję?Co sądzicie?

Według mnie gra aktorska nie jest zła aczkolwiek mogło by być lepiej bo to młodzi aktorzy dopiero co , na świeżo są i troszkę sztucznie grają...I chociaż w końcu mogli by wymyśleć coś polscy producenci sami a nie ciągle stare kotlety odgrzewają. Także jakbym miala wystawić ocenę w skali od 1-10 dała bym 5/10.-.-
Obserwuj wątek
    • misiaa10 Re: Do dzwonka. 11.11.10, 19:28
      kurde dopiero teraz zauważyłam ze był podobny wątek więc chyba kosz.
      • love_punk_rock Re: Do dzwonka. 11.11.10, 19:36
        nie jest ok. oglądałam 1 odcinek i sie z tobą zgadzam, troche sztucznie zagrali . a z tymi kotletami to tez. bo co w ameryce jet juz chałą to w polsce jest to największy ,,HIT"
    • alexis69 Re: Do dzwonka. 11.11.10, 19:34
      0/10
    • 77alex77 stare kotlety odgrzewają?-dobre ;) 11.11.10, 19:36
      mi się podoba,dałabym 7/10.i aktorzy fajni,i scenariusz całkiem śmieszny big_grinbig_grinbig_grin
      • kontrastowa Re: stare kotlety odgrzewają?-dobre ;) 11.11.10, 21:36
        0/10 . to jest takie sztuczne , jak ci aktorzy ; o
        • kajka11 Re: stare kotlety odgrzewają?-dobre ;) 12.11.10, 00:23
          nie jest źle
          • karoola.006 kajka11 : '...nie jest źle' - masz rację, bo... 13.11.10, 18:31
            ... jest fatalnie . ; p


            o/1o
    • taylor_momsen Re: Do dzwonka. 12.11.10, 10:48
      Beznadziejny jest ten serial!!
      • decode Re: Do dzwonka. 13.11.10, 18:09
        nie podoba mi się, jest sztuczny, dziwny i w porównaniu z tymi wszystkimi amerykańskimi serialami typu' słoneczna Sonny' to polskie 'Do dzwonka' to taki niewypał i wstyd, że aż żal patrzeć.
    • karolina1997 Re: Do dzwonka. 12.11.10, 10:54
      serial jest dobry, ale nie powalającywink
    • trufla Re: Do dzwonka. 13.11.10, 13:59
      Dno i wodorosty. Nie wiem czym tu się tak podniecać...
    • magnaw18 Re: Do dzwonka. 13.11.10, 17:59
      nie oglądałam...
    • malinka.. Re: Do dzwonka. 13.11.10, 18:08
      Myślałam , że bedzie lepszy;/
      • karolajna....96 Re: Do dzwonka. 13.11.10, 18:13
        Według mnie.. totalna beznadzieja ; p Myślałam że fajne będzie no ale cóż ; D ocena: 4/10
    • freeze_ Re: Do dzwonka. 13.11.10, 18:16
      Według mnie aktorzy sztucznie grają. Ogólnie serial nie jest taki zły, ale nie jest też wspaniały. Dałabym jakieś 5/10. Bez rewelacji.
    • shrek. Re: Do dzwonka. 13.11.10, 18:23
      mi to się podoba..
      • mexicano Re: Do dzwonka. 11.12.10, 22:30
        Mnie też się bardzo podobabig_grinbig_grinbig_grin...chociaż byłam negatywnie nastawiona: P..aktorzy nawet fajnie grają, fajnie ta niby 'szkoła' wyglądabig_grin...Disney się rozwija, niech będzie więcej polskich produkcji!!!No i jakieś castingi...bo ja tam o żadnych castingach do dzwonka nie slyszalam...jedynie ten My Camp Rock, ciekawe czy ta dziewczyna co wygrala będzie występować w Do Dzwonka...na razie jakies filmy na youtube wgrywa..dwa mi sie bardzo podobają:
        www.youtube.com/watch?v=htZydE0LAVE
        www.youtube.com/watch?v=yQmtJBLVn50
        Fajnie,spiewa piosenki Miley a ja ją bardzo lubiebig_grin...szkoda ze kot nic o niej nie pisze...a o jakiejs Idze z do dzwonka...dla mnie kiepsko spiewa.
        Mua!: *

        santachoinkaprezent
    • karoola.006 bez urazy, ale w ogóle mi się nie podoba. 13.11.10, 18:29
      moim zdaniem gra aktorska beznadziejna.
      fabuła serialu nie istnieje, bo ona powinna być przynajmniej dobra, więc jak już napisałam - nie istnieje.


      serial kiczowaty, ale to tylko moje zdanie . ; p
      • miss_immortal 0/10 13.11.10, 18:34
        to wszystko jest takie sztuczne , że aż się rzygać chce . mogli się lepiej postarać .
    • cocomaroco Re: Do dzwonka. 13.11.10, 18:48
      nie oglądałam tego, ale tak mi się jakoś wydaje, że to dno .
    • kiwi Re: Do dzwonka. 13.11.10, 20:28
      oglądałam z kilka odcinków. nawet fajne, ale szału nie ma.
    • agapi Re: Do dzwonka. 13.11.10, 20:34
      Powiem krótko- jeden, wielki żart ;/.
      • olusia... 4/10 13.11.10, 20:40
    • rosaliee. myślałam , że będzie gorzej. 13.11.10, 20:40
    • aviaire_ Re: Do dzwonka. 14.11.10, 14:14
      mogłoby byc lepiej.
    • serduchowo Re: Do dzwonka. 11.12.10, 22:40
      myślałam że będą przystojniejsi aktorzy..uncertain
      • serduchowo Re: Do dzwonka. 11.12.10, 22:41
        wiem że tego nikt nie czyta więc chciałabym pozdrowić mamę, tatę, siostrę, babcię i ciocię cool
    • milejdi przesadzasz! 11.12.10, 22:47
      a co, Miley Cyrus niby nie grała sztucznie?!
      Ich aktorstwo jest sztuczne? No przepraszam, nie zgodzę się.Grają na takim poziomie, na jakim jest oparta historia i scenariusz-czyli kiepskim.Nie wymagajmy od durnego sitcomu, żeby nagle stał się oskarową produkcją...
      polscy producenci nie wymyślą w najbliższym czasie takiego serialu, a wiesz, czemu?Bo wiąże się to z kosztami, wbrew pozorom.Polska to nie USA i nikt nie bd zgadywał, czy kolejna historyjka o zakochanej wpadającej w perypetie miłosnej nastolatce spodoba się polskim widzom.Gdyby scenariusz się nie sprawdził-klapa, bo film byłby kierowany tylko do młodych odbiorców.W takim przypadku bezpieczniej jest odgrzewac te kotlety
    • truskawkooowaa. Re: Do dzwonka. 11.12.10, 22:48
      mnie to wgl nie przekonuje. odcinki są któtkie, a scenariusz po prostu głupi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka