Otóż , od pewnego czasu strasznie przetłuszczają mi się włosy

. Czasem jest tak ,że muszę je myć codziennie ;/ . No ale nie tylko w tym rzecz . Zauważyłam ,że włosy wypadają mi prze czesaniu ... . A więc kotki macie jakieś sposoby na przetłuszczające się włosy , no i na wypadnie ich ?
Za wszystkie odpowiedzi wielkie dzięki