14.12.10, 16:25
Lubicie jeździć na łyżwach?
Obserwuj wątek
    • trufla Re: Łyżwy 14.12.10, 16:29
      Lubię. A to, że nie potrafię to całkiem inna sprawa ; D
    • princeskaa Re: Łyżwy 14.12.10, 16:40
      ` Kochaaaaaam . <33
    • katsuumi_17 Re: Łyżwy 14.12.10, 17:09
      Uwielbiam wink
    • klaudia2081 Re: Łyżwy 14.12.10, 20:24
      nooo big_grin
    • miastowa. Re: Łyżwy 14.12.10, 20:41
      kocham , nie jestem jakaś the best ale to lubię .serceserceserce
    • polskalady tu tu tu tu tu tu tu 14.12.10, 20:43
      ja tak i to bardzo smilesmilesmilesmilesmilesmile
    • dominikax3 Re: Łyżwy 14.12.10, 20:46
      tak wink
    • miley124 Re: Łyżwy 14.12.10, 20:49
      TAKsercesercesercesercesercesercesercesercesercesercekwiatkwiatkwiatkwiatkwiatkwiatkwiatbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbrawobrawobrawobrawobrawobrawobrawo
    • magdalenaa Re: Łyżwy 14.12.10, 21:01
      Bardzo ! ; ]
    • pofu Re: Łyżwy 14.12.10, 21:06
      no a jakby inaczej xd . ; pp
      kocham . : d
    • fano__x Re: Łyżwy 14.12.10, 21:07
      lepsze od jazdy na rolkach! big_grin
    • linda Re: Łyżwy 14.12.10, 21:08
      Jakoś mnie nie ciągnie do tago , ale jak już pójdę na lodowisko to zawsze przeciągam o godz dłużej smile
      • mary_ Re: Łyżwy 14.12.10, 21:13
        Właśnie przypomniałaś mi jak bardzo chciałabym pojeździć. big_grin Niestety moje stare łyżwy już są za małe. Chyba zostaje mi tylko wypożyczenie. big_grin
        • karolinar Re: Łyżwy 14.12.10, 21:20
          Przez Ciebie nabrałam ochotę na jazdę w najbliższy piątek zbieram paczkę i jedziemy big_grin
    • lovetom Re: Łyżwy 14.12.10, 21:23
      Nieee...uncertainuncertainuncertainindifferentindifferent
      • aguuu__ Re: Łyżwy 14.12.10, 21:28
        uwielbiam serceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserce
    • itsjustmee . 14.12.10, 21:36
      A nam niedawno wybudowali nowiusieńkie lodowisko i teraz szał jest. big_grin
      Cała szkoła po lekcjach się zbiera grupkami i tak chodzimy na łyżwy, średnio co drugi dzień. tongue_out
    • madalena Re: Łyżwy 14.12.10, 21:38
      kocham! smile
    • julita980 Re: Łyżwy 14.12.10, 21:42
      nigdy nie jeżdzilam i nie bylam na lodowisku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka