gorzata.14 14.12.10, 16:25 Lubicie jeździć na łyżwach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trufla Re: Łyżwy 14.12.10, 16:29 Lubię. A to, że nie potrafię to całkiem inna sprawa ; D Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: Łyżwy 14.12.10, 20:41 kocham , nie jestem jakaś the best ale to lubię . Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: Łyżwy 14.12.10, 21:08 Jakoś mnie nie ciągnie do tago , ale jak już pójdę na lodowisko to zawsze przeciągam o godz dłużej Odpowiedz Link Zgłoś
mary_ Re: Łyżwy 14.12.10, 21:13 Właśnie przypomniałaś mi jak bardzo chciałabym pojeździć. Niestety moje stare łyżwy już są za małe. Chyba zostaje mi tylko wypożyczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
karolinar Re: Łyżwy 14.12.10, 21:20 Przez Ciebie nabrałam ochotę na jazdę w najbliższy piątek zbieram paczkę i jedziemy Odpowiedz Link Zgłoś
itsjustmee . 14.12.10, 21:36 A nam niedawno wybudowali nowiusieńkie lodowisko i teraz szał jest. Cała szkoła po lekcjach się zbiera grupkami i tak chodzimy na łyżwy, średnio co drugi dzień. Odpowiedz Link Zgłoś
julita980 Re: Łyżwy 14.12.10, 21:42 nigdy nie jeżdzilam i nie bylam na lodowisku Odpowiedz Link Zgłoś