wikuuusss 17.12.10, 18:15 Miałam system Vistę ale ostatnio rodzice mi przeinstalowali na Windows 7. W Viście był bardzo fajny gadżet - notatnik bardzo przydatny, ale teraz go nie mam, a bardzo go potrzebuję. Wie ktoś gdzie można taki ściągnąć ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
natusia445 Re: Gadżet notatnik - Windows 7 17.12.10, 19:07 Ja mam oprogramowanie Windows 7 i wystarcz że- wejdziesz w START --->AKCESORIA--->STICKY NOTES Wybierasz sobie kolor notatki,wpisujesz tekst i notatka jest już na pulpicie .Nic nie musisz zapisywać ani ni Mam nadzieję że pomogłam Odpowiedz Link Zgłoś
wikuuusss Re: Gadżet notatnik - Windows 7 17.12.10, 19:20 Wiem o tym. Ale niestety to musi być cały czas podświetlone na pasku i czym więcej notatek, tym bardziej zawalony pulpit, a tamten był dużo lepszy. Gdzie można go ściągnąć? Nie sticky notes tylko DOKŁADNIE ten. Odpowiedz Link Zgłoś