Dodaj do ulubionych

Gadżet notatnik - Windows 7

17.12.10, 18:15
Miałam system Vistę ale ostatnio rodzice mi przeinstalowali na Windows 7. W Viście był bardzo fajny gadżet - notatnik bardzo przydatny, ale teraz go nie mam, a bardzo go potrzebuję. Wie ktoś gdzie można taki ściągnąć ?
Obserwuj wątek
    • natusia445 Re: Gadżet notatnik - Windows 7 17.12.10, 19:07
      Ja mam oprogramowanie Windows 7 i wystarcz że-
      wejdziesz w START --->AKCESORIA--->STICKY NOTES

      Wybierasz sobie kolor notatki,wpisujesz tekst i notatka jest już na pulpicie .Nic nie musisz zapisywać ani nismile

      Mam nadzieję że pomogłam smile
      • wikuuusss Re: Gadżet notatnik - Windows 7 17.12.10, 19:20
        Wiem o tym. Ale niestety to musi być cały czas podświetlone na pasku i czym więcej notatek, tym bardziej zawalony pulpit, a tamten był dużo lepszy. Gdzie można go ściągnąć? Nie sticky notes tylko DOKŁADNIE ten.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka