Wiec tak w maju ma mi się urodzić siostra i nikt nie ma pomysłu na imię wiec postanowiła zwrócić się do was kochane Kotki

. Aha w grę nie wchodzą imiona takie jak:
Zuzia, Zosia, Marysia, Basia ponieważ już takie są w rodzinie

Ja mam na uwadze imiona: Agatka, Ola, Magda, Amelka, Klara.
Proszę o wasze sugestie

. Aha! Nie może być to imię które nie pochodzi od świętego ( ze względu na mojego tatę ).
Z góry dziękuje