Dodaj do ulubionych

Jakie imię... POMOCY!!!!

04.01.11, 23:01
Wiec tak w maju ma mi się urodzić siostra i nikt nie ma pomysłu na imię wiec postanowiła zwrócić się do was kochane Kotkikiss. Aha w grę nie wchodzą imiona takie jak:
Zuzia, Zosia, Marysia, Basia ponieważ już takie są w rodziniebrawo Ja mam na uwadze imiona: Agatka, Ola, Magda, Amelka, Klara.
Proszę o wasze sugestiesmile. Aha! Nie może być to imię które nie pochodzi od świętego ( ze względu na mojego tatę ).
Z góry dziękujekwiat
Obserwuj wątek
    • meggi_13 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 04.01.11, 23:04
      może Diana? albo Amanda??? nic mi teraz do głowy nie przychodzi absolutnie XD
      • luflee. ehm. 04.01.11, 23:08
        Klara bardzo ładnie, podoba mi się.
        • mileylovexxx Patrycja 05.01.11, 16:05
      • emilcia15 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:32
        Joanna -osoby o tym imieniu są zawsze spokojne i dobrze się uczą
        • busa18 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 25.01.11, 16:58
          Mi się podoba imię Diana i Julia serce Ale Amelia też całkiem ładnie brzmi kwiat
      • demi_99 Może te: 18.01.11, 19:41
        - Estera
        - Weronika
        - Diana
        - Nadia
        - Dalia

        Pozdrawiam wink
    • serduchowo Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 04.01.11, 23:05
      z tych co podałaś bardzo mi się podoba Klara. A może Anna, Ania? też mi się to imię podoba wink
    • newborn. . 05.01.11, 11:50
      Klara jest śliczne. Weronika by mogło być. ; )
      • kolorowa14 Ejj Tu !! 05.01.11, 16:06
        Mi się podoba imię Abigeil czytaj (Abigajl) czy jakoś tak a później można wołać Abi
        • fantabuu kocham imie : Alexis 05.01.11, 18:51
        • olciaaa03 ola! ;D 25.01.11, 17:21
    • trufla Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 12:34
      Amelia to piękne imię...
      • olgus33 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 16:08
        Klara-śliczne imięserce
    • marcella_ Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 14:47
      Klara jest śliczne serce
      • love_rock Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 14:56
        Z tych wszystkich imion, które wymieniłaś to wybrałabym Klara smile
        • stokroteckaa08 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 14:58
          Klara jest śliczne a i Karolina może albo mi się podoba Lila (Liliana)serceserce
          • cukierkowa_dama Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:13
            Ja ostatnio sie zakochałam w imieniu Wiktoria smile
            ale Klara też ładne
        • unrealizable__ basia - kocham to imie :) 05.01.11, 15:24
          i polecam przy okazji.kiss
          • virginkaa Klara lub Laura 18.01.11, 19:50
            Z tych co wymieniłaś podoba mi się Klara, ale ogólnie naj podoba mi się imię Laura
      • bieeeber Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 07.01.11, 15:08
        polecam jakieś amerykańskie
    • pinky33 Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 14:56
      Łucja
      • slodkaxmalinka Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:07
        Maja smile) Śliczne imięwink
        albo Oliwia, Marysia, Ola? wink
      • lady_kiki Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 20:57
        Klara serce Emilka, Amanda, Marcelina, Aldona, Anita, Ewelina, Kamila
    • hooodooo Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:04
      Klara albo Amelia.
    • elizabeth_ Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:13
      Magdalena. Cudne imię i w dodatku nikt nie będzie się nigdy z niej śmiałwink
    • arasha Re: jedno zatrzenie:) 05.01.11, 15:14
      jezeli nazwieci je Klara to nie bedzie maial udanego dziecinstwasmile mam 90% pewnosci ze w szkole beda sie z tego imiena smac! nazwijcie ja jakos normalnie np.justyna laura patrycja kinga
      podoba sie?smile
      pozdro
    • alyson96 ........ 05.01.11, 15:16
      Ala ( Alicja) , Agnieszka, Ania , Natalia nie mam wiecej pomysłów.
    • aileen Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:18
      Diana, Klara i Amelia są ładnymi imionami. Doradziłabym jeszcze inne, gdyby nie musiały pochodzić od osób świętych.
      • miley123236 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:19
        Magda, Magdalena...Prześlicznieserce
    • nika_xddd Agatka albo Klara ;) 05.01.11, 15:19
    • pofu Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:20
      Z tych , które napisałaś to Amelia i może Klara .
    • laurel_ Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:26
      może Martynka ? smile
      • kamusia99 karolina,lena? 05.01.11, 15:44
    • michaelka Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:27
      Z tych które wymieniłaś to Amelka ,a tak to Lilianna , kocham to imię. serce
    • mweezy . 05.01.11, 15:36
      Klara, Dominika, Natalia, Julia, Róża, Laura?
    • vanessa91196 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:38
      jest święta Klara .
      A mi też się podoba Amelka lub Oliwka ;D
      • january29 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:39
        Amelka albo Olka
        Mi też bardzo podoba się imię Nastka big_grin
        • happy_girl27 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:42
          przecież jest św. Magdalena, a bierzesz je pod uwagę. ale mniejsza z tym.
          Julia, Rozalia, Laura, Klara, Blanka, Amelia.
          Aha i napisz za jakiś czas jakie imię wybraliście ; ]
    • happiness Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:50
      Sama jestem Olą i nie narzekam na swoje imię więc wiesz xd
      Ja poszukałabym jakiegoś prostego imienia np. Kasia .
      Nie nazwałabym jej Oliwią czy Wiktorią,bo teraz prawie każda dziewczynka ma tak na imię.
      Te co wymieniłaś myślę,że są ok wink
      • january29 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 20:08
        No właśnie ja też, ale nie cierpię jak ktoś mówi do mnie Aleksandra sciana
    • super_star Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:51
      Rozalia, przecudowne imię, oryginalne,m ale jednocześnie polskie
    • nastolatka_16 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 15:56
      Joanna albo Amanda
      • igara Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 16:02
        Mi Klara się nie podoba. A osobiście wybrałabym: OLA!!!!!!!!!!!! Olusia, Oleńka, Oleczka kochaniusiaaaa... smile))
    • innocence_ Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 16:02
      Z tych które wypisałaś najładniejsze to Amelia ;]
      Ale fajne są też Maja i Laura.
    • amika :) 05.01.11, 16:02
      Agata ładnie. Dobrze się kojarzy. smile Ja jeszcze lubię imię Rozalia, Natalia, Paulina... Dużo imion jest. Jeszcze może... Emilia. big_grin
    • guma_balonowa16 Imię 05.01.11, 16:03
      Izabela ;*
    • monik4 Re: Jakie imię... POMOCY!!!! 05.01.11, 16:03
      Zadne imie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka