Dodaj do ulubionych

Smutne piosenki

15.02.11, 15:40
Poszukuje bardzo smutnych piosenek najlepiej angielskich,pomożecie?
Obserwuj wątek
    • ladies_frutti Re: Smutne piosenki 15.02.11, 15:51
      Blue Cafe - My road
      Monika Brodka - Znowu przyszło mi płakać.
      Natalia Oreiro -Me Muero de Amor
      Taylor Swift - Teardrops on my guitar
      Taylor Swift - Back to December
    • chocolatex Re: Smutne piosenki 16.02.11, 13:40
      Plumb ma smutne piosenki. Po angielsku więc tak jak chcesz. Cut jest bardzo fajne. smile Przymulające ale o to chyba chodzi.
    • izuunia55 Re: Smutne piosenki 16.02.11, 13:50
      Laura Pausini - One more time
      Laura Pausini - It's not goodbye
      Toni Braxton - Unbreak my heart
    • vdgg Re: Smutne piosenki 16.02.11, 22:22
      a co jest smutniejszego niż hallelujah cohena? może when the blind men cries - deep purple. A i tak nic nie przebije Lost - Van der graaf generator. Z tym że to bardzo "hardcorowa" opcja
      • kingura117 Re: Smutne piosenki 17.02.11, 15:20
        Hallelujah smile Na 100 %.
    • agalda Znam dwie. Takie znajome wam. 16.04.11, 17:13
      Viva Forever by Spice Girls
      Trouble is a Friend by Lenka
      No i jeszcze możesz wpisać smutne piosenki w języku polskim tylko dopisać instrumental wink Będzie lecieć sama melodia.
    • liwcia14 Re: Smutne piosenki 17.04.11, 14:18
      Tekst w tej piosence nie jest aż taki smutny, ale brzmi ,,melancholijnie''-switchfoot - ,,you''
    • casillasowa Re: Smutne piosenki 17.04.11, 14:26
      o'children - nick cave ( swietna jest : p )
      ostr - bol doswiadczen ( nie wiem czy zalicza sie do smutnych, ale sklania do refleksji )
      almunia - nightmare ( japonska, ale jest tez ang, wersja )
      fightless bird - iron and wine
      try - asher book ( nie zalicza sie chyba do smutnych, ale powolnych raczej : p )
      tears in heaven - eric clampton
      i to chyba tyle z tego co mi w glowie siedzi : p
    • natusia445 Re: Smutne piosenki 17.04.11, 14:36
      Jak dla mnie smutnymi piosenkami są np.
      "California King Bed"-Rihanna
      "Stay"-Miley Cyrus
      "If I Were A Boy"-Beyonce
    • nessy96 Re: Smutne piosenki 18.04.11, 17:58
      Evanescence- hello, your star, my immortal
      Nightwish- sleeping sun
      Tarja Turunen- until my last breath
      HIM - join me in death
      within temptation - memories

      nic mi więcej nie przychodzi do głowy
    • ftsx3 Re: Smutne piosenki 18.04.11, 19:43
      Snow White's Poison Bite - Sleeping Beauty (acoustic)
      Counting Crows - Colorblind
      Slipknot - Snuff
      KoRn - Kiss
      Stateless - Bloodstream
      Plumb - Cut
      The GazettE - People Error

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka