nutka.jb. 15.02.11, 18:24 Gdzie jedziecie na wycieczkę klasową i na ile dni? W mojej klasie planujemy wyjazd na 3 dni, ale jeszcze nie wiemy gdzie. W zeszłym roku byliśmy w Zakopanem ( było super), a wcześniej w Bochni.! Możecie coś polecić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
myszqa13 ja nie jade bo... 15.02.11, 18:34 ogólnie ta sytuacja jest mega pogmatwana...w 1 klasie moja klasa i inne klasy(oprócz 3) mieliśmy jechać do tych terenów gdzie były powodzie...wyciczke zamawialiśmy w grudniu jakoś więc nie wiedzieliśmy że tam powodzie będą...w takim razie zostały one odwołane i przeniesione na początek 2 i 3 klas(3 bo tamte wcześniejsze odesżły już we wrześniu)...i te wycieczki odbyły się we wrześniu...i teraz w tym roku p. dyrektor powiedziała że nie będzie wycieczek klasowych...więc nigdzie nie jedziemy... a szkoda bo ja i moja klasa mieliśmy plan(i wszyscy rodzice się zgodzili) aby na tydzień do Londynu pojechać...no ale jako że p. dyrektor zabroniła to nie jedziemy...tylko w 3 klasie pojedziemy...nie fajnie... Odpowiedz Link Zgłoś
justyskaa123 Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 18:40 Muy jedziemy do Zakopanego xd na 3 dni 4,5,6 maj ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
marsjanka115 x__x 15.02.11, 18:41 moja klasa jedzie do Ustki na 5 dni ale ja nie jaadę. Odpowiedz Link Zgłoś
corba ♥ 15.02.11, 18:45 W tym roku dyrektor zarządził , że nie będzie żadnych wyjazdów (a jeśli już to tylko 1-dniowe) , bo nie umiemy sie zachować (podobno o.O) . Ale w zeszłym roku byliśmy na Litwie . Była to wycieczka śladami Mickiewicza, dość wyczerpująca, ale fajnie było . Byliśmy tam chyba z 5 dni . Najpierw pojechaliśmy na Litwe do Wilna . Było strasznie dużo kościołów do zwiedzania, ale mimo wszystko było fajnie, bo byliśmy w fajnym hotelu, każdy sypiał u kogoś i wgl była niezła zabawa. Po jakiś 2-3 dniach (nie pamiętam dokładnie ; p) pojechaliśmy do Trok i zwiedziliśmy tam zamek.. Kiedy zwiedziliśmy zamek to pojechaliśmy do Polski do jakiejś wsi czy gdzieś (nie wiem gdzie to było), ale byliśmy w takich strasznych domkach.. ich stan był masakryczny, było tam zimno, pełno robali, i wgl beznadziejnie... ale miło sie to wspomina , bo koledzy grali nam na gitarze, było ognisko i wgl. Ogółem fajny wyjazd. Po 5 dniach wróciliśmy . Było super.. Polecam. Wycieczkę organizuje bodajże "GULIWER" . Nie pamiętam ile trzeba było płacić.. pewnie było to coś koło 500 zł . może troche drożej.. nie wiem .. Odpowiedz Link Zgłoś
kara4454 nigdzie...:( 15.02.11, 20:22 nasz facet jest wkurzajacy jeszcze nigdzie nie bylismy a inne klasy już mieli tygodniowe wycieczki... Odpowiedz Link Zgłoś
szaksel Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 18:49 My oczywiście ze zjebaną nauczycielką jedziemy do Kazimierza Dolnego ło ale frajda inne klasy to mają na 2 dni ale my to nie ... Odpowiedz Link Zgłoś
koloorowa. Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 19:33 ja i moja klasa( 2 gim) jedziemy na wycieczke do Krakowa z 1 gim ;d ogl ta klasa jest mega spoken więc bd zajebiście i jest w niej moja przyjaciółka ;d Odpowiedz Link Zgłoś
glam_skarpeta Licheń! 15.02.11, 18:50 Sopot lub Gdańsk pod koniec czerwca najlepiej Może poznań? Albo Wadowice ? Lub Licheń ! Luknij co tam jest wow!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 18:52 Jedziemy do Krakowa. Będziemy też w Oświęcimiu. Jedziemy na 5 dni, bo akurat tak się złożyło, że wracamy w Wielki Czwartek, a jedziemy w niedzielę. Wycieczki za granicę robią się coraz bardziej popularne, ale wiadomo, że nie każdy może sobie na taką pozwolić. Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1151 Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 19:01 Osobiście polecam Góry Stołowe - dokładnie kotlinę Kłodzką. Na mojej wycieczce w tym miejscu było wspaniale. Byliśmy tam tylko dwa dni, ale z pewnością są oferty na dłuższy okres czasu - tak jak trzy dni. Zachęcam, było naprawdę cudownie. Odpowiedz Link Zgłoś
miley123236 Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 19:05 Do Sandomierza na 3 dni i dupaaa Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 19:06 2 lub 3 dni Wroclove Odpowiedz Link Zgłoś
pizza_girl Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 19:28 My jedziemy na Słowację, w góry, na 5 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
smile_peace_ ale chodzi ci o taką jaką wycieczkę?? ;p 15.02.11, 19:30 Bo jeśli Ci chodzi o 'zieloną szkołę' to ja w tym roku prawdopodobnie do Francji pojadę, a w tamtym we Włoszech byłam. R.I.P xoxo smile_peace_ Odpowiedz Link Zgłoś
kokoss_ Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 19:42 Mieliśmy jechać do Wrocławia na trzy dni, ale jednak nie jedziemy. Za droga, czy coś... Odpowiedz Link Zgłoś
kinia9912 Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 15.02.11, 19:43 Ja jade do Kotliny Sandomierskiej na 3 dni a na jeden dzień jedzienmy do teraz nie jestem pewna do Słowacji czy do Ukrainy lub do Czech kręci mi sie wszystko ale to dopiero jedziemy 27 Maja Odpowiedz Link Zgłoś
mika1677 wisła 15.02.11, 19:52 Wisła ! Też tam jedziemy ! jest do zwiedzania roznosci no i mam nadzieje ze bedzie fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 16.02.11, 16:00 Nasza wychowawczyni boi się z nami jeżdzić... Odpowiedz Link Zgłoś
anahi_loveyou Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 16.02.11, 17:36 do Warszawy na 2 dni Odpowiedz Link Zgłoś
blood.marry Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 16.02.11, 17:45 My jedziemy na Babią Górę na 2 lub 3 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
beemazzy Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 16.02.11, 17:49 do beznadziejnych miejsc, jak zwykle. Przemyśl i jakieś dwa inne miasta na dwa dni. coś z ogrodem botanicznym i zamkiem, ale nie pamiętam nazw. tyle, że my nie jedziemy na zwiedzanie tylko na noc Odpowiedz Link Zgłoś
aaasia Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 16.02.11, 18:17 Ja mam strasznie głupiego wychowawcę który mówi, że jesteśmy niezdecydowani i nie wiemy gdzie chcemy jechać na wycieczkę...ale tak naprawde gdy go się pytamy gdzie pojedziemy na 3 dniową wycieczkę to mówi i dajemy mu propozycje to odwleka z tym... i nie ma wycieczki....w 1 gimn. nigdzie nie byliśmy a w 2 to tylko raz... możecie się wybrać na Słowację do Słowackiego Raju <jaskinie> Odpowiedz Link Zgłoś
sandrolaxd Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 16.02.11, 18:29 Jedziemy na 5 dni na Mazury. ;D Cieszę się tylko jedziemy z gnojkami z młodszych klas ale jakoś to będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
agge Re: Gdzie na wycieczkę klasową?;) 16.02.11, 18:36 najlepiej to nad morze Gdańsk? Kołobrzeg? Odpowiedz Link Zgłoś