enigmatic91 23.02.11, 13:37 Ściągacie ? umiecie sciągac? jakie macie metody na sciąganie ? sciąga w długopisie ? w piórniku ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cotton.caandyy. Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 13:45 hmm... raczej nie ;p czasem od koleżanki ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
indianaa Nie ściągam,bo to dla mnie za duży stres xD 23.02.11, 13:52 Czasem sobie napiszę kilka słów na ręce pod zegarkiem,ale baaardzo rzadko i zreguły nie są one potrzebne . Natomiast moi znajomi ciągle ściągają . Robią ściągi wydrukowane na mayłych karteczkach,które noszą z tyłu identyfikatora,lub też w długopisie . Niektóre dziewczyny specjalnie zakładają spódniczki krótkie,a ściągi piszą na udach xd A niektórzy po prostu piszą test i mają otwarty podręcznik pod nogami,który zakreywają plecakiem,ale im się to nie za często udaje . Odpowiedz Link Zgłoś
ashley001 Re: Nie ściągam,bo to dla mnie za duży stres xD 23.02.11, 14:03 u nas za idetyfikatorami lub na butelkach np jak butelka stoi na ławce to co ci pani zrobi poprostu tak gdzie piszą te wszystkie głupoty np składniki naklej ściąge poszukaj sposobów w necie Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka2691 butelka na ławne??haha u nas za to -10 punktów;/ 23.02.11, 19:30 ja normalka w piórniku lub (jeśli mam) w bluzie ale moja kumpela ostatnio miała w gaciach wiec raczej normalne sposoby;/Ale też metoda "współnego sprawdzinu" obowiązuje szczególnie na chemi co tam prawie klasowo piszemu kazdy od kazdego ściąga a babka sie nie kapnie Odpowiedz Link Zgłoś
rikkki majne 23.02.11, 14:04 najczęściej od koleżanek z ławki albo od tych co siedzą za mną ( ; kartek nie robię bo się i tak z reguły nie przydają Odpowiedz Link Zgłoś
mania14 Czasem... :D 25.02.11, 21:55 Ja czasem wbijam coś do notatnika w telefonie i ustawiam potem na pulpit Jeszcze mnie nie złapali, ale to tylko czasami Odpowiedz Link Zgłoś
paja96 zazwyczaj... 23.02.11, 14:38 ściągam na wielu testach. nie jestem nieukiem, średnia 4,93 w 2 kl gim więc całkiem nieźle, ale nie zawsze chce mi sie uczyć... Piszę maczkiem na małej karteczce którą wkładam do kieszeni spodni, do piórnika lub między kartki atlasu na geografii. Czasem piszę na ręku drobnym drugiem skróty- między palcami i po wewnętrznej części dłoni. U nas nauczyciele żadko kiedy przyłapują a ściągamy dosyć często. Moja koleżanka wkłada rulonik ze ściągądo skówki w długopisie, inna w ogóle nie ściąga- a głupio bo zna japoński i mogłąby zrobić sobie świetną ściągę i nikt poza nią by nie zrozumiał. Ale ona woli być CAŁKOWICIE UCZCIWA. No chyba że siedzi ze mną to jej pomagam. Ale ja osobiście wolę ściągać i dostać 5 niż nie i dostać 4 albo 3... Odpowiedz Link Zgłoś
kawaiikimie :) 23.02.11, 14:45 Ja piszę na palcach u ręki XD No, albo na karteczce, którą sobie wyjmuje na ławke na spr. Ale szczerze mówiąc nie chce mi się za bardzo kombinować. Moje kol. chowają ściągi w rękawach bluzy, albo podręcznik na kolanach, albo wkładają ściąge do stanika i zakładają dosyć duży dekolt. XD No, albo kupują specjalny długopis. Jets dużo sposobów. :3 Odpowiedz Link Zgłoś
martussiaaa , ` jak się nie nauczę to pewnie -,- 26.02.11, 14:25 , ` ja zazwyczaj ściągam albo na taśmę do bransoletki , albo w koszulę lub bluzę , w piórnik , między nogami , na ręce .. różnie . na gazetkę kartkę przypinam XDD . Odpowiedz Link Zgłoś
niemampomyslu Raczej nie ściągam. 23.02.11, 14:45 Czasami tylko zerknę do koleżanki, żeby się upewnić ;3 Ate to bardzo rzadko. Odpowiedz Link Zgłoś
rememberina Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 14:47 hehe. u nas nawet można do zeszytu zaglądać na niektórych lekcjach. ale i tak zawsze mamy ściągi w rękach, na zwykłych kartkach xd Odpowiedz Link Zgłoś
crazzy Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 14:52 ja to zazwyczaj sobie wkladam sciage do glugopisu albo pisze na reku a czasami to normalnie otwieram podrecznik i klade na kolanach. A moi koledzy to ida do biblioteki pisza na kompie sciage i drukuja albo kseruja ;D Odpowiedz Link Zgłoś
crazzy a i jeszcze 23.02.11, 21:38 czasami robie zdj telefonem i tel wkladam do piornika i sciagam Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 15:15 Nie umiem ściągać. Ściągam tylko na spr. z historii kiedy całą klasą ściągamy tym samym sposobem i z tych samych kartek. Gościu jest tak nie kapnięty , że nigdy sie nie zorientuje nawet patrząc na nas w prost. Odpowiedz Link Zgłoś
green_alien Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 15:19 Czasem od koleżanki Odpowiedz Link Zgłoś
kara4454 Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 16:40 na hiście - zawsze, pisze na kartce wszystko i wkładam w rękaw.na początku roku zajełam na końcu miejsca zeby móc ściągąc. czasami jak ściąga nic nie pomoze to moge wyjąć zeszyt na kolana Odpowiedz Link Zgłoś
mary_ Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 16:43 Kompletnie nie potrafię, więc poświęcam pół godziny, lub godzinkę na powtórzenie materiału i tego nie ściągam. Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 16:49 www.kotek.pl/kotek_forum/02,3006,117410801,117410801,Sciagi_62_.html tu masz fajny wątek . wiele sposobów Odpowiedz Link Zgłoś
superoolah Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 16:50 Nie sciągam. Czasami zerkne na test koleżanki, ale nie zeby sciągnąć. Żeby się zainspirowac ;D Odpowiedz Link Zgłoś
mickeymouse Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 16:51 U mnie najczęściej w piórniku lub na ręce. Ale nauczyciele są bardzo spostrzegawczy, tak że da się ściągać tylko na gegrze, fizyce lub angielskim. ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
klaudiau11 Heh 23.02.11, 16:53 No zdarzało się . Miałam różne skrytki, a to na bucie lub na ręku, w zegarku i takie tam . Długopis i piórnik są przereklamowane . Odpowiedz Link Zgłoś
grenade Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 16:57 Oooo ściągać to ja umiem Znam przeróżne metody. Ściągam tylko z niektórych przedmiotów. Ogólnie to wolę się nauczyć, bo nigdy nie masz 100%-owej pewności, że ci się uda. Odpowiedz Link Zgłoś
cesautres taak 23.02.11, 16:59 jak się da to ściągam , na historii z książki bo sie da , a na pozostałych z małej ściągi w piórniku ; d Odpowiedz Link Zgłoś
by_moonlight Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 19:23 Nie, nigdy nie przygotowuję sobie ściąg. Wolę korzystać z pomocy koleżanki z ławki. ;] Odpowiedz Link Zgłoś
marsjanka115 x__x 23.02.11, 19:33 mała karteczka w piórniku potem na ławce i już. Odpowiedz Link Zgłoś
beemazzy Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 19:33 czasem w piórniku, czasem w bluzie, czasem mam w komórce i wychodzę wtrakcie sprawdzianu 'do higienistki' i sprawdzam. ale rzadko, staram się przygotowywać. a jeśli nie, to często podpowiada mi ktoś. Odpowiedz Link Zgłoś
yellow_celica Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 19:40 nie ściągam, no chyba że nie umiem kompletnie nic, ale ogólnie staram się tego nie robić. i nie przepadam za ludźmi, którzy ściągają aż za bardzo, a potem się chwalą, że mają same czwórki i piątki. najlepsze jest to, że kiedy nauczyciel zada im pytanie, to zapada cisza, bo nie wiedzą... Odpowiedz Link Zgłoś
blondi_girl Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 19:48 Jak już muszę ściągać to ściagam od ludzi z klasy, wyciagampodręcznik/zeszyt/itp. i spisuję xd, albo piszę smsy do znajomych, którzy mogą mi pomóc. Bardzo żadko mam zrobione ściagi. No a ogólem to wolę się nauczyć niz ściągać. Odpowiedz Link Zgłoś
kari116 haha 23.02.11, 20:02 zawsze, jak tylko się da ;d nie no staram się nie ściągać, bo pani zawsze chodzi po klasie i patrzy na nas. Odpowiedz Link Zgłoś
paulunia123 Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 20:02 Ja mam taki swój sposób że piszę sobie na karteczce to co bd na sprawdzianie/kartkówce i wkładam do piórnika . Jak nie wieem czegoś a mam to napisane na karteczce to niby popsuł mi się długopis i niby że szuakm a tak na prawdę to ściągaam . Odpowiedz Link Zgłoś
paulunia123 Re: moj największy problem : nie umiem ściągać. ; 23.02.11, 20:08 Ściąganie jest b. proste tylko dla niektórych duuży stres . Piszę to , ponieważ też tak miałam ale wyluzowałam i jakoś tak mi poszłoo . Życzę ci powodzenia w pokonaniu stresu .. ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
pauliska1212 Re: moj największy problem : nie umiem ściągać. ; 23.02.11, 22:16 czasem ściągam, zależy od lekcji i nauczyciela. bo na niektórych przedmiotach niee da się ściągać, a jak już to robię to jestem taka zestresowana, że masakra a na innych po prostu sobie wezmę kartkę na kolana i nic mi nie mówią. Odpowiedz Link Zgłoś
lolisia_xdd Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 20:05 na rękach, w piórniku, na chusteczkach, zaglądam do książek, zeszytów i tak dalej. czasami podajemy sobie chusteczki i na nich piszemy odpowiedzi. xd Odpowiedz Link Zgłoś
lolciak1 Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 20:06 Ja zawsze pisze po rosyjsku na ręcę i nikt nie podejrzewa że to ściąga. Taki jest plus znania tego języka Odpowiedz Link Zgłoś
positive_girl Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 23.02.11, 20:07 Ja ściągam tylko czasami. ;3 Zwykle przed sprawdzianem przyklejam karteczkę z odp. na udzie, nakładam cienkie rajstopy i dosyć krótką spódnicę. Na sprawdzianie odchylam lekko spódnicę, sprawdzam i git. ;] Dziwaczne, siostra mnie nauczyła. Jeśli chcecie spróbować to tak żeby nauczyciel nie patrzył albo testujcie gdy macie sprawdzian z jakimś nauczycielem który nigdy się nie kapnie. ;] Powodzenia. ;* Odpowiedz Link Zgłoś