Dodaj do ulubionych

viva comet 2011

24.02.11, 16:09
już dzisiaj o 20 w tv odbędzie się viva comet 2011 .
będziecie oglądać? na kogo głosujecie?

ja na Roberta M <3
Obserwuj wątek
    • verrley Re: viva comet 2011 24.02.11, 16:16
      Tak? Viva comet 2011? Nie wiedziałam. xD
      Będę oglądać. ^^
      • niemampomyslu Zobaczy się. 24.02.11, 16:21
        Tede ma prowadzić. Niezły cyrk będzie.
        W końcu skończą to reklamować i robić wielką sensację, Bogu dzieki.
        • urszulka2691 już czekam!!!! 24.02.11, 19:43
    • mejbelajn. Re: viva comet 2011 24.02.11, 16:21
      Chciałam oglądać, ale jednak w tym czasie idę do kina. Sprawdze wyniki w internecie, moje głosy poszły na Farną i Robsona oczywiście, wszędzie gdzie się da ; ).
    • ani_mru_mru Bedziemy oglądać.. a ciekawi was kto będzie goście 24.02.11, 19:41
      m specjalnym..??
      • ciapolka ani_mru_mru 24.02.11, 19:51
        inna bedzie.
    • mila13 EWA FARNA!!! 24.02.11, 20:13
    • jonasofanka Re: viva comet 2011 24.02.11, 20:27
      oglądaam. ; D!
      Yee, moi faworyci wygrawaja ;*. Robert M druga nagroda... no, no haha xD
      • kiiin55 Re: viva comet 2011 24.02.11, 20:33
        A mi nie chcą dać obejrzeć . ; / Kablówka tylko w jednym telewizorze - bezcenna ;d
        • roxy11 Re: viva comet 2011 24.02.11, 20:36
          chyba jutro podziękuję pani od niemieckiego, że robi tą cholerną kartkówkę i nie mam czasu siedzieć przed telewizorem.
          inaczej napadłaby mnie może jakaś dzika ochota sprawdzenia, jakie lecą piosenki na Vivie, a tu te całe rozdania nagród. jakaś totalna porażka.
    • alice087 Re: viva comet 2011 24.02.11, 21:08
      Robert M już dwie nagrody serce
      • glam_skarpeta A,na jakim kanale to leci? MTV? 24.02.11, 21:22
        • alice087 glam_skarpeta 24.02.11, 21:22
          na vivie
    • pauliska1212 Re: viva comet 2011 24.02.11, 21:28
      nie chce mi się tego teraz oglądać, będą w kółko lecieć powtórki , więc i tak mi się uda obejrzeć.
      • merley_ ziazia 24.02.11, 21:34
        tak sobie na to przełączyłam to mnie załamało psychicznie.
    • madzia2710 Re: viva comet 2011 24.02.11, 21:42
      Nie będę oglądać.
    • buntowniczkaxd nie oglądam, nie chce mi się. XD 24.02.11, 21:45
      • olusia... Re: nie oglądam, nie chce mi się. XD 24.02.11, 21:47
        big_grinmi też, będą powtórki
    • fano__x oglądałam :D 24.02.11, 22:29
      i jestem zadowolona że górowała ewa farna i robert m big_grin inna też była niesamowita i jest piękna, ale zaliczyła małą wtopę w sun is up bo nie zaczęła tam gdzie trzeba, nie wiem czy ktoś to zauważył haha big_grin
    • kcjb Re: viva comet 2011 24.02.11, 22:38
      Ja oglądałam.. zero rewelacji
      Robert M i Ewa Farna wink

      Doda miała uszy Elfa ale jest spoko
    • pauline_demi Re: viva comet 2011 25.02.11, 20:39
      Oglądałam ale spodziewałam się czegoś lepszego. W zeszłym roku było duuużo lepiej
    • anulka Re: viva comet 2011 25.02.11, 20:42
      oglądałam jestem zadowolona z wyników smile
      Występ Inny też fajny smile
    • mweezy . 25.02.11, 20:52
      Oglądałam, mój brat chciał obejrzeć, to myślę sobie, co mi szkodzi zobaczyć, przekonać się czy to rzeczywiście taka elo impreza muzyczna roku. Z czystym sumieniem mogę teraz powiedzieć, że to wszystko było strasznie sztywne i nudne. Występy mnie nie zachwyciły (Tede i Ewa Farna - wtf?), 'gość specjalny' to jakaś niunia podrygująca w majtkach, konferansjerzy z poczuciem humoru, którego nie powstydziłby się momentami Strasburger, tak na dobrą sprawę kibicowałam tylko i wyłącznie Ewie i Robertowi, bo ich muzyki jestem w stanie słuchać, Robert M idealny na imprezy jak najbardziej, a Ewa, cóż, Ewa to skromna i zdolna dziewczyna, jak tu jej nie kibicować c: I było stanowczo za dużo przerw, czułam się jakbym oglądała coś na polsacie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka