alice087 24.02.11, 16:09 już dzisiaj o 20 w tv odbędzie się viva comet 2011 . będziecie oglądać? na kogo głosujecie? ja na Roberta M <3 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
verrley Re: viva comet 2011 24.02.11, 16:16 Tak? Viva comet 2011? Nie wiedziałam. xD Będę oglądać. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
niemampomyslu Zobaczy się. 24.02.11, 16:21 Tede ma prowadzić. Niezły cyrk będzie. W końcu skończą to reklamować i robić wielką sensację, Bogu dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś
mejbelajn. Re: viva comet 2011 24.02.11, 16:21 Chciałam oglądać, ale jednak w tym czasie idę do kina. Sprawdze wyniki w internecie, moje głosy poszły na Farną i Robsona oczywiście, wszędzie gdzie się da ; ). Odpowiedz Link Zgłoś
ani_mru_mru Bedziemy oglądać.. a ciekawi was kto będzie goście 24.02.11, 19:41 m specjalnym..?? Odpowiedz Link Zgłoś
jonasofanka Re: viva comet 2011 24.02.11, 20:27 oglądaam. ; D! Yee, moi faworyci wygrawaja ;*. Robert M druga nagroda... no, no haha xD Odpowiedz Link Zgłoś
kiiin55 Re: viva comet 2011 24.02.11, 20:33 A mi nie chcą dać obejrzeć . ; / Kablówka tylko w jednym telewizorze - bezcenna ;d Odpowiedz Link Zgłoś
roxy11 Re: viva comet 2011 24.02.11, 20:36 chyba jutro podziękuję pani od niemieckiego, że robi tą cholerną kartkówkę i nie mam czasu siedzieć przed telewizorem. inaczej napadłaby mnie może jakaś dzika ochota sprawdzenia, jakie lecą piosenki na Vivie, a tu te całe rozdania nagród. jakaś totalna porażka. Odpowiedz Link Zgłoś
pauliska1212 Re: viva comet 2011 24.02.11, 21:28 nie chce mi się tego teraz oglądać, będą w kółko lecieć powtórki , więc i tak mi się uda obejrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
merley_ ziazia 24.02.11, 21:34 tak sobie na to przełączyłam to mnie załamało psychicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
olusia... Re: nie oglądam, nie chce mi się. XD 24.02.11, 21:47 mi też, będą powtórki Odpowiedz Link Zgłoś
fano__x oglądałam :D 24.02.11, 22:29 i jestem zadowolona że górowała ewa farna i robert m inna też była niesamowita i jest piękna, ale zaliczyła małą wtopę w sun is up bo nie zaczęła tam gdzie trzeba, nie wiem czy ktoś to zauważył haha Odpowiedz Link Zgłoś
kcjb Re: viva comet 2011 24.02.11, 22:38 Ja oglądałam.. zero rewelacji Robert M i Ewa Farna Doda miała uszy Elfa ale jest spoko Odpowiedz Link Zgłoś
pauline_demi Re: viva comet 2011 25.02.11, 20:39 Oglądałam ale spodziewałam się czegoś lepszego. W zeszłym roku było duuużo lepiej Odpowiedz Link Zgłoś
anulka Re: viva comet 2011 25.02.11, 20:42 oglądałam jestem zadowolona z wyników Występ Inny też fajny Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy . 25.02.11, 20:52 Oglądałam, mój brat chciał obejrzeć, to myślę sobie, co mi szkodzi zobaczyć, przekonać się czy to rzeczywiście taka elo impreza muzyczna roku. Z czystym sumieniem mogę teraz powiedzieć, że to wszystko było strasznie sztywne i nudne. Występy mnie nie zachwyciły (Tede i Ewa Farna - wtf?), 'gość specjalny' to jakaś niunia podrygująca w majtkach, konferansjerzy z poczuciem humoru, którego nie powstydziłby się momentami Strasburger, tak na dobrą sprawę kibicowałam tylko i wyłącznie Ewie i Robertowi, bo ich muzyki jestem w stanie słuchać, Robert M idealny na imprezy jak najbardziej, a Ewa, cóż, Ewa to skromna i zdolna dziewczyna, jak tu jej nie kibicować c: I było stanowczo za dużo przerw, czułam się jakbym oglądała coś na polsacie. Odpowiedz Link Zgłoś