anetka. Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 14:00 ja w sumie to nie oglądam,tylko z rana coś tam widziałam Odpowiedz Link Zgłoś
freesz Nie. 10.04.11, 14:27 I nie mam zamiaru. Słyszałam o Smoleńsku cały ten rok, bo nie było dnia, by ktoś o nim nie mówił. Odpowiedz Link Zgłoś
green_alien Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 14:39 Nie, mam dość tego zamieszania. To nie jest patriotyzm, tylko na siłę pokazywanie, że obchodzi nas los innych. Tam nie zmarł nikt, kogo bym znała. To nie była moja rodzina, ani przyjaciele. Niby prezydent, ale jego też nie znałam tak naprawdę R.I.P i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
muahahah Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 14:44 szczerbatka napisał(a): > Dziś obchodzimy rocznicę katastrofy smoleńskiej...Rok temu w katastrofie samolo > towej zginęło 96 Polaków... > Oglądacie obchody? tak, ja trochę Odpowiedz Link Zgłoś
dunjaa Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 14:45 W telewizji tego pełno, więc nie da się tego uniknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
smileyy776 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 15:00 No tak rocznica. Ale to dla mnie zwykły dzień. Nie przepadałam za Kaczyńskim , ale szkoda go i innych , którzy zginęli.Ale mimo wszystko nie użalam się i nie opłakuje. *Ja mam swoje myślenie na temat tej katastrofy ... myślę , że to sprawka Rosji ! Oni nas nie lubią ( Polaków ) . Może się mylę , ale to moje myślenie. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_rulez Re: [*] 10.04.11, 15:11 Nie oglądam obchodów. Mam dosyć Smoleńska, tłukli ten temat cały rok. Odpowiedz Link Zgłoś
dzisas Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 15:17 nie oglądam bo smutno mi się robi .. ( ale nie musze bo moi dyrektorzy pojechali pod pałac żeby w imieniu całej szkoły uczcic ich pamięc [*] i wql. współczuje tym ludziom bo to straszne . . . ale kurde słyszałam ze pod pałacem juz sa jakies zamieszki ! żeby sie tylko nic tym ludziom nie stało . . . . Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiotka Mocno przeżywam katastrofę w Smoleńsku, ale... 10.04.11, 15:22 uważam, że są teraz ważniejsze sprawy, a ten szum wokół Smoleńska jest właśnie po to, aby od tych ważnych spraw ludzi odciąnąć... Polecam, abyście zajrzały do wątku, który przed chwilą założyłam. To jest aktualne i na prawdę ważne. www.kotek.pl/kotek_forum/02,3000,124157360,124157360,Kazdy_powinien_to_przeczytac_skazenie_w_Polsce_.html Nie chodzi mi o to, że sprawa Smoleńska jest nie ważna, ale o to, aby zwrócić uwagę na to, co wiele osób uważa za niegroźne Odpowiedz Link Zgłoś
karina545 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 15:40 Nie mam zamiaru oglądać obchodów. Już mi ten Smoleńsk bokiem wychodzi. Ile można w kółko gadać o tym samym? Fakt, była to straszna tragedia dla całego kraju, ale już bez przesady... Odpowiedz Link Zgłoś
misio Re: Nie 10.04.11, 15:40 Katastrofa mną nie wstrząsnęła. Nawet bym nie pamiętała o rocznicy, gdyby nie ten wątek XD Odpowiedz Link Zgłoś
violcia38 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:18 jak dla mnie odegrali te wszystkie obchody jak przestawienie.. jedno wielkie, fałszywe i sztuczne show. ;| ogladałam urywki i to tylko dlatego że rodzice to włączyli.. owszem przykro mi że miała miejsce taka katastrofa, ale jak każda inna ucichnie z biegiem czasu. tak jak to było ze śmiercią JP II, z każdym rokiem coraz mniej się mówi o naszym papieżu.. jedyny dosyć szczere zachowanie polityków i całej reszty było złozenie kwiatów na powązkach wojskowych i przynajmniej uszanowali to że rodziny zmarłych nie chciały podczas składania kwiatów itd być kręcone przez kamery. Odpowiedz Link Zgłoś
vampiresfan Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:22 Oni wszystko robią na pokaz. Nie ma co oglądać. Naoglądałam się rok temu. A poza tym mam dzisiaj urodziny. Po co się dołować...? Odpowiedz Link Zgłoś
ulka96 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:47 ja nie oglądam. nie wiem, moim zdaniem nie powinno się ich tak hucznie przeżywać.. zginęło wiele osób w tej katastrofie, ale to ich rodziny powinny iść na cmentarz itp. to co się robi w rocznice śmierci bliskiej osoby, a nie kamery, aparaty ... Odpowiedz Link Zgłoś
demi261 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:50 tyle wspaniałych Polaków umarło ale to wydarzenie miało pojednać Polaków, a jeszcze bardziej ich podzieliło ale nie będę teraz i tu tego roztrząsać [*] Odpowiedz Link Zgłoś
selenka1992 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:51 Nie za bardzo lubię braci Kaczyńskich. Ale jest mi bardzo przykro. Odpowiedz Link Zgłoś
dacey nie. 10.04.11, 17:21 fakt faktem , powspominałam trochę i tyle ... ciekawe czy o Janie Pawle II będą się tak rozpisywali . Odpowiedz Link Zgłoś
kalkusia Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 17:38 Ja nie oglądam,bo mój tata ma urodziny,ale flagę mam wywieszoną. Odpowiedz Link Zgłoś
malineczka2012 już mnie od tego głowa boli -.- ........... 10.04.11, 17:44 USPOKÓJ CIE NA CH*JA Z TYM !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
coldprincess Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 17:50 szczerze ? nie będę się bawiła w patriotkę i prawda jest taka, że bardziej od tej katastrofy mnie ruszyło to , że nie mogłam iść do kina na koncert Eldoki. Nie nie oglądam obchodów. Rzeczywiście, żal ludzi, ale codziennie umiera wiele więcej osób z różnych przyczyn, z tego powodu też za każdym razem mam świeczkę palić? nie. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka_myslnik Nie-e. Nie będę oglądać obchodów. 10.04.11, 17:55 Co mnie najbardziej denerwuje w tym wszystkim? Na uczestników katastrofy samolotu pod Smoleńskiem patrzy się jak na urzędników/ osoby pełniące funkcje publiczne/ pracowników BOR-u/ ... A to byli po prostu ludzie. Wszyscy warci tyle samo i wszyscy w takim samym stopniu zasługujący na pamięć. Śmierć zrównuje stewardessę z prezydentem i uważam, że my (niewątpliwie śmiertelni) nie powinniśmy zaprzeczać tej równości poprzez mówienie tylko i wyłączenie o parze prezydenckiej czy "ważniejszych" - z punktu widzenia państwa - osobowościach. Mnie, gdy były wyświetlane tuż po katastrofie wszystkie wspomnienia, najbardziej rozklejały te zdjęcia, które pokazywały człowieczą stronę zmarłych - prezydent przytulający żonę, ktoś inny głaszczący swojego psa. A nie jakieś pełne patosu fotografie - ktoś stojący na baczność, inna osoba odbierająca order, jeszcze inna - na tle flagi narodowej. Myślnik Odpowiedz Link Zgłoś
gguciaa Re:Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 18:31 To już rok, szkoda mi tych ludzi którzy tam zgineli. Odpowiedz Link Zgłoś
teamdamon. Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 18:45 Ja rozumiem, że to katastrofa ale przez cały ten rok nie było dnia żeby o tym nie trąbili w mediach. 10 kwietnia tak dla przypomnienia np. The Beatles się rozpadli .. ale już nawet nikt o nich nie pamięta. Brawo, serio.. Odpowiedz Link Zgłoś