Dodaj do ulubionych

Smoleńsk 2010-2011

    • anetka. Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 14:00
      ja w sumie to nie oglądam,tylko z rana coś tam widziałam smile
    • freesz Nie. 10.04.11, 14:27
      I nie mam zamiaru. Słyszałam o Smoleńsku cały ten rok, bo nie było dnia, by ktoś o nim nie mówił.
      • majka04 Re: Nie. 10.04.11, 14:33
        niee.
    • green_alien Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 14:39
      Nie, mam dość tego zamieszania. To nie jest patriotyzm, tylko na siłę pokazywanie, że obchodzi nas los innych. Tam nie zmarł nikt, kogo bym znała. To nie była moja rodzina, ani przyjaciele. Niby prezydent, ale jego też nie znałam tak naprawdę tongue_out
      R.I.P i tyle indifferent
    • muahahah Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 14:44
      szczerbatka napisał(a):

      > Dziś obchodzimy rocznicę katastrofy smoleńskiej...Rok temu w katastrofie samolo
      > towej zginęło 96 Polaków...
      > Oglądacie obchody?
      tak, ja trochę
      • dunjaa Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 14:45
        W telewizji tego pełno, więc nie da się tego uniknąć.
    • smileyy776 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 15:00
      No tak rocznica. Ale to dla mnie zwykły dzień. Nie przepadałam za Kaczyńskim , ale szkoda go i innych , którzy zginęli.Ale mimo wszystko nie użalam się i nie opłakuje.

      *Ja mam swoje myślenie na temat tej katastrofy ... myślę , że to sprawka Rosji ! Oni nas nie lubią ( Polaków ) . Może się mylę , ale to moje myślenie.
    • martynka5008 [*] 10.04.11, 15:03
      nie oglądałam obchodów
      • pink_rulez Re: [*] 10.04.11, 15:11
        Nie oglądam obchodów. Mam dosyć Smoleńska, tłukli ten temat cały rok.
    • dzisas Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 15:17
      nie oglądam bo smutno mi się robi .. crying(
      ale nie musze bo moi dyrektorzy pojechali pod pałac żeby w imieniu całej szkoły uczcic ich pamięc [*] i wql. współczuje tym ludziom bo to straszne . . .

      ale kurde słyszałam ze pod pałacem juz sa jakies zamieszki ! żeby sie tylko nic tym ludziom nie stało . . . .crying
    • trzpiotka Mocno przeżywam katastrofę w Smoleńsku, ale... 10.04.11, 15:22
      uważam, że są teraz ważniejsze sprawy, a ten szum wokół Smoleńska jest właśnie po to, aby od tych ważnych spraw ludzi odciąnąć...

      Polecam, abyście zajrzały do wątku, który przed chwilą założyłam. To jest aktualne i na prawdę ważne. www.kotek.pl/kotek_forum/02,3000,124157360,124157360,Kazdy_powinien_to_przeczytac_skazenie_w_Polsce_.html

      Nie chodzi mi o to, że sprawa Smoleńska jest nie ważna, ale o to, aby zwrócić uwagę na to, co wiele osób uważa za niegroźne
    • koniara8 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 15:39
      Nie oglądam.
    • karina545 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 15:40
      Nie mam zamiaru oglądać obchodów. Już mi ten Smoleńsk bokiem wychodzi. Ile można w kółko gadać o tym samym? Fakt, była to straszna tragedia dla całego kraju, ale już bez przesady...
    • misio Re: Nie 10.04.11, 15:40
      Katastrofa mną nie wstrząsnęła. Nawet bym nie pamiętała o rocznicy, gdyby nie ten wątek XD
    • madziulla00 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 15:45
      Nie nie oglądam.
    • vampire44 nie 10.04.11, 15:47
      nie...
    • violcia38 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:18
      jak dla mnie odegrali te wszystkie obchody jak przestawienie.. jedno wielkie, fałszywe i sztuczne show. ;| ogladałam urywki i to tylko dlatego że rodzice to włączyli.. owszem przykro mi że miała miejsce taka katastrofa, ale jak każda inna ucichnie z biegiem czasu. tak jak to było ze śmiercią JP II, z każdym rokiem coraz mniej się mówi o naszym papieżu.. jedyny dosyć szczere zachowanie polityków i całej reszty było złozenie kwiatów na powązkach wojskowych i przynajmniej uszanowali to że rodziny zmarłych nie chciały podczas składania kwiatów itd być kręcone przez kamery.
    • vampiresfan Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:22
      Oni wszystko robią na pokaz. Nie ma co oglądać. Naoglądałam się rok temu.
      A poza tym mam dzisiaj urodziny. Po co się dołować...?
    • aleksandra25 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:34
      troche
    • ulka96 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:47
      ja nie oglądam. nie wiem, moim zdaniem nie powinno się ich tak hucznie przeżywać.. zginęło wiele osób w tej katastrofie, ale to ich rodziny powinny iść na cmentarz itp. to co się robi w rocznice śmierci bliskiej osoby, a nie kamery, aparaty ... sciana
    • demi261 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:50
      tyle wspaniałych Polaków umarłocrying ale to wydarzenie miało pojednać Polaków, a jeszcze bardziej ich podzieliłocrying ale nie będę teraz i tu tego roztrząsać [*]
    • selenka1992 Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 16:51
      Nie za bardzo lubię braci Kaczyńskich. Ale jest mi bardzo przykro.sadindifferentdevil
    • dacey nie. 10.04.11, 17:21
      fakt faktem , powspominałam trochę i tyle ...
      ciekawe czy o Janie Pawle II będą się tak rozpisywali .
    • kalkusia Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 17:38
      Ja nie oglądam,bo mój tata ma urodziny,ale flagę mam wywieszoną.wink
    • malineczka2012 już mnie od tego głowa boli -.- ........... 10.04.11, 17:44
      USPOKÓJ CIE NA CH*JA Z TYM !!!!!!!!!!!!!
    • coldprincess Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 17:50
      szczerze ? nie będę się bawiła w patriotkę i prawda jest taka, że bardziej od tej katastrofy mnie ruszyło to , że nie mogłam iść do kina na koncert Eldoki.
      Nie nie oglądam obchodów. Rzeczywiście, żal ludzi, ale codziennie umiera wiele więcej osób z różnych przyczyn, z tego powodu też za każdym razem mam świeczkę palić? nie.
    • kropka_myslnik Nie-e. Nie będę oglądać obchodów. 10.04.11, 17:55
      Co mnie najbardziej denerwuje w tym wszystkim?
      Na uczestników katastrofy samolotu pod Smoleńskiem patrzy się jak na urzędników/ osoby pełniące funkcje publiczne/ pracowników BOR-u/ ...
      A to byli po prostu ludzie. Wszyscy warci tyle samo i wszyscy w takim samym stopniu zasługujący na pamięć.
      Śmierć zrównuje stewardessę z prezydentem i uważam, że my (niewątpliwie śmiertelni) nie powinniśmy zaprzeczać tej równości poprzez mówienie tylko i wyłączenie o parze prezydenckiej czy "ważniejszych" - z punktu widzenia państwa - osobowościach.

      Mnie, gdy były wyświetlane tuż po katastrofie wszystkie wspomnienia, najbardziej rozklejały te zdjęcia, które pokazywały człowieczą stronę zmarłych - prezydent przytulający żonę, ktoś inny głaszczący swojego psa. A nie jakieś pełne patosu fotografie - ktoś stojący na baczność, inna osoba odbierająca order, jeszcze inna - na tle flagi narodowej.

      Myślnik
      • gguciaa Re:Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 18:31
        To już rok, szkoda mi tych ludzi którzy tam zgineli.
    • teamdamon. Re: Smoleńsk 2010-2011 10.04.11, 18:45
      Ja rozumiem, że to katastrofa ale przez cały ten rok nie było dnia żeby o tym nie trąbili w mediach.
      10 kwietnia tak dla przypomnienia np. The Beatles się rozpadli .. ale już nawet nikt o nich nie pamięta. Brawo, serio.. brawo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka