Tak więc taka gra .
Patrzymy na osóbkę wyrzej i ubieramy ją . no naprzykład
Bluzka :
Tutaj
Spodnie / spodnica / szorty :
do wwyboru ,do koloru
Buty :
click
Aksesorja :
I love Adidas
,
które ci bardziej się podobają ,
No i napewno naszyjnik ,
i następna osoba pisze kogo powyrzej odziewa , no i wybiera ubrania i odziewa
Miłej zabawy kotkowiczki