Dodaj do ulubionych

pytanie ; )

03.06.11, 22:21
gdybyście miały zadac swojej ulubionej gwieździe tylko jedno pytanie , jaki by było ?
można do każdego członka zespołu osobno, ogólnie do zespołu a do solistów to wiadomo. a i piszcie gwiazdę jakiej zadajecie pytanie ; )

ja osobiście nie mam pojęcia. jest tyle rzeczy które chciałabym wiedziec, że w jednym pytaniu nie dałoby się tego wszystkiego zawrzec ; D
Obserwuj wątek
    • sasetka54 odświeżam . 03.06.11, 22:38
    • by_moonlight Re: pytanie ; ) 03.06.11, 22:42
      Czy mogłabym zrobić ci zdjęcie, przytulić się, bo cholernie się cieszę, że cię widzę i zadać trochę więcej pytań? big_grin Wszystko w jednym zdaniu. Naprawdę trudny wybór. A gwiazda... Matt Tuck, Jerry Horton, Ville Valo lub Jacoby Shaddix. Lub kilkunastu innych wykonawców. :]
      • paulinka_us5 Re: pytanie ; ) 03.06.11, 22:46
        30STM:
        Czy mogę jechać z Wami na trase koncertową i już zawsze z Wami zostać? xD
    • pysieek Re: pytanie ; ) 03.06.11, 22:57
      jakbym miała napisać pytanie..
      to wymieniłabym wszystko w jednym zdaniu po przecinku! big_grinbig_grin

      ale bez jaj... nie wiem za dużo tego jest xd
    • reserved.x3 Re: pytanie ; ) 03.06.11, 23:48
      Jestem fanką Honoraty "Honey" Skarbek. Zadałabym jej więcej niż jedno pytanie !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka