28.08.11, 14:21
Wiem pewnie nie raz było takich pytani no ale spytam wink
O czym pisać bloga? kompletnie nie wiem. Zastanawiałam się nad gwiazdami, modą, jakimś serialu lecz dużo takich jest. Czy w ogól jest sens prowadzenie bloga?smile
Z góry dziękuje kiss
Obserwuj wątek
    • klaudia_25 . 28.08.11, 14:38
      Nie ma sensu, prędzej czy później i tak stracisz odwiedzających...
    • roksanaroxana Re: o czym..? 28.08.11, 14:44
      O tym co cię ciekawi, z dziedziny, w jakiej czujesz się najpewniej.
      • estrellaa Re: o czym..? 28.08.11, 14:50
        pisz o tym co cię interesuje . to fajny sposób na nudę xd

        + jak założysz to daj linka : )
    • hanisiaa Re: o czym..? 28.08.11, 14:51
      Pisz o twoich zainteresowaniach .
      Może o jakichś gwiazdach ?
      No , nie wiem .. różne ciekawostki ?
      Ważne obyś była szczęśliwa pisząc tego bloga kwiat
    • patafianka Re: o czym..? 28.08.11, 14:53
      może o Bieberku każda go kocha! bo ona jest cudownyyy
    • savannah95 Re: o czym..? 28.08.11, 15:01
      Pisz o czym chcesz ja też zaczęłam pisać i na razie jest fajnie, bloga piszesz przede wszystkim dl siebie żeby zabić czas a nie dla odwiedzających czy komentarzy aczkolwiek miło jest gdy ktoś docenia to co robiszbig_grin
    • greengrass Re:Blog 28.08.11, 15:17
      Mi podobają się blogi, w których piszesz własną opowieść . Możesz opisywać swoje przeżycia lub wymyślone smile
      Ale do pisania czegoś takiego potrzeba sporo cierpliwości i pracy . ;/
      Jeśli założysz bloga to podrzuć linka, ok ? ;D
    • aaasia Re: o czym..? 29.08.11, 08:51
      ok wink
      dzięki kiss
    • gorzata.14 Re: o czym..? 29.08.11, 11:07
      Pisz o czym chcesz.

      Ja nie prowadzę bloga to dla mnie to jest bez sensu. Tylko strata czasu.
    • 2468 Re: o czym..? 29.08.11, 17:19
      jak nie masz tematu. To nie pisz. Nie ma sensu. smile
    • aaasia Już mam..heh 29.08.11, 20:33
      Utworzyłam nie dawno bloga, ale jeszcze dużo muszę w nim zrobić, ale dobry początek heh wink
      to link topsecred.blog.onet.pl/
      Mam nadzieje,że się wam spodoba ( tym którzy prosili o link) nie wiele tu jak na razie jest no, ale kiss
    • mysiuniaxpp Re: o czym..? 03.09.11, 23:37
      jak się czymś interesujesz i chciałabyś się w tym sprawdzić - zasięgnąć opinii, komentarzy innych to możesz próbować prowadzić ;P a o czym? hmm. może o modzie? ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka