aaasia 28.08.11, 14:21 Wiem pewnie nie raz było takich pytani no ale spytam O czym pisać bloga? kompletnie nie wiem. Zastanawiałam się nad gwiazdami, modą, jakimś serialu lecz dużo takich jest. Czy w ogól jest sens prowadzenie bloga? Z góry dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
klaudia_25 . 28.08.11, 14:38 Nie ma sensu, prędzej czy później i tak stracisz odwiedzających... Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaroxana Re: o czym..? 28.08.11, 14:44 O tym co cię ciekawi, z dziedziny, w jakiej czujesz się najpewniej. Odpowiedz Link Zgłoś
estrellaa Re: o czym..? 28.08.11, 14:50 pisz o tym co cię interesuje . to fajny sposób na nudę xd + jak założysz to daj linka : ) Odpowiedz Link Zgłoś
hanisiaa Re: o czym..? 28.08.11, 14:51 Pisz o twoich zainteresowaniach . Może o jakichś gwiazdach ? No , nie wiem .. różne ciekawostki ? Ważne obyś była szczęśliwa pisząc tego bloga Odpowiedz Link Zgłoś
patafianka Re: o czym..? 28.08.11, 14:53 może o Bieberku każda go kocha! bo ona jest cudownyyy Odpowiedz Link Zgłoś
savannah95 Re: o czym..? 28.08.11, 15:01 Pisz o czym chcesz ja też zaczęłam pisać i na razie jest fajnie, bloga piszesz przede wszystkim dl siebie żeby zabić czas a nie dla odwiedzających czy komentarzy aczkolwiek miło jest gdy ktoś docenia to co robisz Odpowiedz Link Zgłoś
greengrass Re:Blog 28.08.11, 15:17 Mi podobają się blogi, w których piszesz własną opowieść . Możesz opisywać swoje przeżycia lub wymyślone Ale do pisania czegoś takiego potrzeba sporo cierpliwości i pracy . ;/ Jeśli założysz bloga to podrzuć linka, ok ? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
gorzata.14 Re: o czym..? 29.08.11, 11:07 Pisz o czym chcesz. Ja nie prowadzę bloga to dla mnie to jest bez sensu. Tylko strata czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
2468 Re: o czym..? 29.08.11, 17:19 jak nie masz tematu. To nie pisz. Nie ma sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
aaasia Już mam..heh 29.08.11, 20:33 Utworzyłam nie dawno bloga, ale jeszcze dużo muszę w nim zrobić, ale dobry początek heh to link topsecred.blog.onet.pl/ Mam nadzieje,że się wam spodoba ( tym którzy prosili o link) nie wiele tu jak na razie jest no, ale Odpowiedz Link Zgłoś
mysiuniaxpp Re: o czym..? 03.09.11, 23:37 jak się czymś interesujesz i chciałabyś się w tym sprawdzić - zasięgnąć opinii, komentarzy innych to możesz próbować prowadzić ;P a o czym? hmm. może o modzie? ;D Odpowiedz Link Zgłoś