nothing... Mogło być lepiej 02.09.11, 23:35 Wychowawczyni jest świetna, przynajmniej na razie c; A co do klasy hmmm muszę ją jeszcze dokładnie poznać, chociaż pierwsze wrażenie było dobre przynajmniej do większości. Odpowiedz Link Zgłoś
demetria0606 Re: Nowa klasa 03.09.11, 08:54 Ja mam tą samą nauczycielkę bo dopiero zaczęłam trzecią klasę liceum ;D Z moją przyjaciółką Izą jesteśmy razem od przedszkola ;D Mamy nawet zamiar iść razem na studia historyczne Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_doma Re: Nowa klasa 03.09.11, 10:02 Ja poszłam do 1 klasy gimnazjum. Mojej klasy jeszcze do końca nie poznalam, każdy jest skryty i zawstydzony. Wychowawczyni nie jest za ciekawa, ale okarze się za pare miesiecy (tak myśle) ) Odpowiedz Link Zgłoś
ziuuta Nowa klasa 03.09.11, 10:37 Moja klasa praktycznie się nie zmieniła. Jedna osoba odeszła, a nikogo nam nie dorzucili Nauczycielka bardzo fajna, uczy nas przedmiotu z którego najlepiej mi idzie Nowa szkoła, nowe klasy, inna atmosfera, lepsza Odpowiedz Link Zgłoś
queen12xd Re: Nowa klasa 03.09.11, 11:52 ja poszłam teraz do gimnazjum i jest spoko tzn. tak myślę po jednym dniu spędzonym tam ;p klasa jest nowa ale znam wszystkich z podstawówki , wychowawczyni wydaje się ok , nauczyciele tacy sobie ale jeszcze się przekonam ;p straszny tłok na przerwach no i ja też przechodzę KICI KICI ;DD ale na pewno będzie dobrze ;* Odpowiedz Link Zgłoś
wikitka888 Re: Nowa klasa 03.09.11, 12:06 Moja klasa jest odjazdowa, wychowawczyni bardzo miła W klasie jest 32 osoby z tego 18 dziewczyn i 14 chłopców, więc DZIEWCZYNY RZĄDZĄ !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sammy Re: Nowa klasa 03.09.11, 14:56 Jedna wielka masakra! Nie dość, że mam na popołudniu (w domu codziennie będę o 20.00) to jeszcze mamy takich nauczycieli, że strach cokolwiek powiedzieć. Oczywiście pierwszy dzień szkoły, a ja już mam referat napisać na temat patrona mojej szkoły, a na angielskim pisaliśmy 'wypracowanie' na 180 słów-.-, żeby sprawdzić nasze umiejętność. Nie mam pojęcia jak to będzie, nauczyciele stawiają ogromne wymagania i to każdy, a lekcji w każdy dzień mam 8 lub nawet 9 (z wyjątkiem środy). Już się boje! Dzisiaj jest sobota a ja już zakuwałam z biologi od 9 rano do teraz, bo mamy powtórzenie z gimnazjum -.- coś czuje że ten rok szkolny będzie bardzo trudny i że gimnazjum w porównaniu do liceum do BAJKA. Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowa_x Re: Nowa klasa 03.09.11, 18:42 U mnie ok, z tymże u nas w klasie jest 33 osób tzn. 8 piekarzy a pozostali to cukiernicy... i jeden chłopak jest podobny do Jareda Leto, tylko, że w blond włosach. Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Nowa klasa 03.09.11, 20:27 szkoła i ludzie w szkole: są jak najbardziej okej, choć znam ledwie garstkę z tego tysiąca. na pierwszy rzut oka jednak wydają się osobami z ciekawą osobowością, mam nadzieję, że jak przestanę tam się czuć dziko i poczuję, że jestem "na swoim" to też, pomimo tego, że jestem pierwszą klasą, parę znajomości uda mi się stworzyć. wychowawczyni: jest okej. nauczyciele: śmieszny pan filozof, bardzo fajna polonistka, co do pani z matmy - wreszcie coś zrozumiałam!, na pieńku będę miała z panem z po i panią z biologii, pozdrawiam gorąco. klasa: zbiorowisko ludzi z przypadku, nad czym ubolewam. myślę, ze potrzebujemy jeszcze paru dni, trochę więcej odwagi i kogoś, kto nas do tej integracji pociągnie. nie powiem, trochę mi smutno, jak słucham, że moja znajoma w innej szkole ma przeee świetną i śmieszną klasę, u mnie to to takie... takie o. ale nie mogę mieć za złe. mam nadzieję, ze z biegiem czasu się rozkręcimy. faktem jest też to, że poszłam do tej klasy sama, więc wiadomo, nie jest tak łatwo jak z własnym towarzystwem, ale nie ja pierwsza i ostatnia :3 plan: 3 razy po osiem godzin, dwa razy po sześć. zawsze na ósmą. na razie odpowiada mi bardzo średnio. ponoć mają go zmienić. podsumowując: wiedziałam, w co się pakuję. mogło być gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
wiki3113 Tak sb 03.09.11, 20:38 Mam 24 dziewczyny 4 chłopaków masakra w podstawówce miałam 10 dziewczyn i dziesięć chłopaków.Ludzie nawet,nawet ,ale starej klasy nic nie pobije.Wychowawczyni może być. Odpowiedz Link Zgłoś
cotton.caandyy. Re: Nowa klasa 03.09.11, 20:49 ja jestem mega zadowolona! klasa jest świetna! już ją kocham już znalazłam sb kumpelę ^_^ jest dużo osób , bo jesteśmy połączeni z LO ale spoko ;> tylko,że będą nas cisnąć- w końcu to gm 16 przy liceum 13 w szczecinie. Odpowiedz Link Zgłoś
mysiuniaxpp Re: Nowa klasa 03.09.11, 23:55 mogłoby być lepiej ale trudno . przeżyje ;P Odpowiedz Link Zgłoś
poprockandme Re: Nowa klasa 04.09.11, 10:09 Ja właśnie poszłam do gimnazjum. Klasa jest świetna z wyjątkiem takich czterech wrednych dziewczyn. No i minusem jest to że mamy 23 dziewczyny i tylko 7 chłopców No ale ogólnie klasa super. Wychowawczyni bardzo miła No i szkoła ogólnie fajna, więc.. chyba to będą fajne trzy lata Odpowiedz Link Zgłoś
green_alien Re: Nowa klasa 04.09.11, 10:26 Klasę mam świetną! Oglądają Trudne Sprawy, Niekrytego Krytyka i znają teksy Natanka Tylko jeden minus do szkoły : nie można używać telefonów komórkowych, nawet na przerwach. na wycieczkę też nie bierzemy telefonu. 5 dni... Odpowiedz Link Zgłoś
hilary_fanka Re: Nowa klasa 04.09.11, 11:12 Po raz kolejny czeka mnie to za rok. Swojej klasy nie lubię. Pamiętam, jak wielkie miałam oczekiwania co do niej po podstawówce i przeliczyłam się. Dlatego o ludziach, których będę spotykać codziennie w liceum nawet nie myślę. Może miło mnie zaskoczą. Odpowiedz Link Zgłoś
loveboy. yyyyyyyy.. 04.09.11, 11:18 jeżeli chodzi o chłopców to jest fajnie. niestety nie mogę tego powiedzieć o niektórych dziewczynach. w mojej nowej klasie jest grupka takich dziewczyn, które na przerwach zachowują się co najmniej jak przedszkolaki. mianowicie głupkowato śmieją się bez szczególnego powodu i co chwilę się przytulają. a wychowawczyni jest spoko. Odpowiedz Link Zgłoś
wercia233 Nowa klasa :> 04.09.11, 14:39 mi się bardzo podoba nowa wycha, a klasę mam nawet spoko, ale dopiero się rozkręcamy więc jeszcze się zobaczy Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy . 11.09.11, 19:13 Wychowawczyni... Hm, mogła trafić mi się gorsza więc jest OK. Klasa całkiem milutka, jak na razie ze wszystkimi się dogaduję, jesteśmy o dziwo dość zgrani wszyscy, jest zabawnie. c; Odpowiedz Link Zgłoś
mrucz Re: Nowa klasa 18.08.12, 11:07 po wakacjach idę do pierwszej klasy technikum i nie wiem jak to będzie Odpowiedz Link Zgłoś