Dodaj do ulubionych

Młodszy...

29.09.11, 20:04
Otóż, podoba mi się chłopak...serce big_grin o 2 lata młodszy.confused Czy ,,startowanie" (nie wiem jak to określić) do niego byłoby niestosowne? Ja jestem w 3 gim. on w 1. Proszę o pomoc! Nie wiem co robić! sciana
Obserwuj wątek
    • weruska1123 Re: Młodszy... 30.09.11, 19:12
      wiek się nie zabradzo liczy... ja sama się zabujałam w chłopaku o 1 rok i 3 miesiące młodszym wink ale tak naprawdę to on do mnie startuje choć ma dziewczynę na 98 % sciana xD
    • reigai Re: Młodszy... 01.10.11, 22:13
      wiek nic nie znaczy, ale na przykładzie mojej byłej już szkoły stwierdzam, że nie byłabym w stanie zainteresować się chłopakiem z pierwszej gimnazjum. W ciągu tych trzech lat człowiek się bardzo zmienia, a na początku pobytu w tej szkole większość z nich czerwieni się na słowo "cycki". Za kilka lat to w ogóle nie będzie miało znaczenia i już w liceum nie jest to tak odczuwalne, ale gimnazjum to czas największych zmian i może być między wami pewna, hm... bariera?
    • madzia007 Re: Młodszy... 02.10.11, 20:48
      Mam podobną sytuację... Tylko jestem starsza od Ciebie. Podzielam zdanie koleżanki, która pisała o tym, że gimnazjum to czas największych zmian. Moim zdaniem, między dziewczynami z 3kl a chłopkami z 1kl jest ogromna przepaść. Jeżeli jednak Tobie to nie przeszkadza to życzę powodzenia. Być może on jest dojrzalszy niż jego koledzy... Ja podchodzę sceptycznie do takich związków
    • landrynka_ Re: Młodszy... 09.10.11, 14:59
      Powiem Ci , że niektórzy postrzegaja to za jakieś dziwne itp . , ja osobiście nie widze w tym nic dziwnego . Znam taką parę , w której chłopak jest właśnie o 2 lata młodszy od dziewczyny i co ? Są szczęśliwi jak nigdy . serce I zgadzam sie z tym co napisały koleżanki powyżej , wiek sie nie liczy , jeśli coś może z tego wyjść , działaj . smile Powodzenia . wink
    • madziek67 Re: Młodszy... 11.10.11, 18:33
      hm, ja chodzę do 2gim, i też podoba mi się chłopak z 1, więc nie jesteś sama (: Spróbuj , co ci szkodzi , może się okaże, że jest dojrzalszy niż niektórzy w twoim wieku?

pozdrawiam, madziek67 c:
    • neext Re: Młodszy... 12.10.11, 16:56
      Chciałam zadać to samo pytanie otóż ja mam to samo. Niedługo przeprowadzam się na wieś i tam mieszka właśnie ten chłopak co się w nim zabujałam ale chodzi do mojej szkoły do 1 gim a ja do 3sciana mamy wspólnych znajomych (którzy są w moim wieku) ale wstydzę się zagadać niestety. Boję się, że się zbłaźnię... Znam nawet jego plan lekcji!!! Co robić? zagadać czy nie? poradźcie mi cry
    • lulas re Starszy 12.10.11, 17:02
      Hej..Podoba mi sę starszy o 2 lata chłopak.Ja jestem w 1 a on w 3.Znamy się od dawna a na wyciecze coś zaskoczyło.amy sznase
    • espinozaa Re: Młodszy... 12.10.11, 17:17
      niezniszczalna napisał(a):

> Otóż, podoba mi się chłopak...serce big_grin o 2 lata młodszy.confused Czy ,,startowani
      > e" (nie wiem jak to określić) do niego byłoby niestosowne? Ja jestem w 3 gim. o
      > n w 1. Proszę o pomoc! Nie wiem co robić! sciana

Jestem w takiej samej sytacji ! Moja miłosć tez chodzi do 1 klasy a ja do 3 klasy gimazjum ! Nie masz czym się martwić.. miłoość nie zna granic ! Nie przejmuj się tym jeśli chłopak jest tego wart kiss jak coś pisz priv kiss
    • colorova tu.ta.j ! 12.10.11, 17:33
      jest tak że hm... nie wypada mieć młodszego chłopaka bo źle to wygląda w oczach koleżanek itp. TAKA PRAWDA nie oszukujmy sie !indifferent

ja też kiedyś byłam zakochana w młodszym ale jednak wolałam zostać na poziomie przyjaźń... przejdzie ci ewentualnie ^^

chłopaki młodsi jak dla mnie sa trochę jeszcze dziećmi ale ty tu decydujesz winkwink

modnieiurodnie.blogspot.com/
    • mari86 lalala 12.10.11, 17:46
      Myślę, że 2 lata różnicy i fakt, że jest w 1 gim. jednak ma znaczenie. Nie znam go, ale znam innych chłopców z 1 gim. i wiem, że nie są zbyt dojrzali. Chodzi mi o to, że może być wam trudno się dogadać. Ja jestem w 1 liceum i nie miałabym oporów, żeby być z chłopakiem młodszym o rok. Jednak 2 gim.... nie zdecydowałabym się na to. Pozdrawiam wink
      • amylee99 Re: Młodszy... 12.10.11, 18:11
        zależy..... u mnie mama jest starsza od taty właśnie o 2 lata ale..... zależy na ile tan chłopak jest dojrzały bo u mnie w szkole chłopcy w tym wieku zachowują się trochę jak dzieci (nie chcę nikogo urazić-tak jest w mojej szkole) a Ty jesteś już pewnie dojrzalsza
    • majucha Re: Młodszy... 12.10.11, 18:35
      Wiek się nie liczy.. Ale szczerze dziwnie by to wyglądało.. Ja jestem w 2 gim. i też podoba mi się z 1 ale myśle że to by było dziwne uncertain Ale ja mu też się chyba podobam na to wygląda.. kiss powodzenia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka