domcia.95 21.01.12, 18:34 Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hilary_fanka Re: Strata przyjaciółki... 21.01.12, 18:36 Może da się jeszcze coś zrobić, by ją odzyskać? Odpowiedz Link Zgłoś
domcia.95 Re: Strata przyjaciółki... 21.01.12, 18:39 Hmmm no nie wiem. Wywyższała się, ona rozpętała kłótnie i znalazła innych znajomych. Odpowiedz Link Zgłoś
pamietnik No to witaj w klubie :/ 21.01.12, 19:02 Też niedawno straciłam przyjaciółkę z tym, że ja jestem troche w innej sytuacji, bo ona chodzi teraz do innej szkoły ,bo w gimnazjum sie rozdzieliłyśmy (ja do muzycznej, ona do normalnej). Przez dwa lata spotykałyśmy się, gadałyśmy, było cudownie i za sobą tęskniłyśmy.Ale teraz w tym roku, ona jakoś mnie olewa, nie chce ze mną gadać, nie odpisuje mi.... Chyba najlepszym sposobem będzie znalezienie kogoś nowego na jej zastępstwo.Wiem ,że to trudne i że prawdopodobnie nikt nie będzie taki dobry jak ona, ale musisz być dzielna. Zawsze jest nadzieja, że ona przejrzy na oczy, możesz z nią porozmawiać na osobności.Ale na razie musisz się z tym pogodzić, musisz być dzielna, nie załamywać się Kup sobie zeszyt i zacznij prowadzić pamiętnik.Taka zmiana, coś jak nowe życie. Musisz zacząć na nowo.Zrób sobie plan- mi zawsze to pomaga, takie słowa "od te4raz zaczynam nowe życie". Ja tak sobie zrobiłam, zorganizowałam sobie wszystko, jak żyć bez niej, znalazłam nowe przyjaciółki, tym razem dwie , czasami jest mi ciężko, bo są niektóre tematy ,o których nie mogę im powiedzieć, dlatego pisze w pamiętniku.Potem jednak powiedziałam im i stałyśmy się jeszcze bliższe. Głowa do góry, zawsze masz nas. Zapraszam w razie czego do Sylwestrowego offtopu na forum tu na kotku.Jest cudownie, dziewczyny (w tym ja ) zawsze ci pomogą, powiedzą kilka ciepłych słów Trzymaj się i pamiętaj: będzie dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
olcia52 Stracona przyjaźń? 21.01.12, 20:15 Spróbuj spokojnie porozmawiać z przyjaciułką, a jeśli to nie pomoże to postaraj się pogodzić z tą stratą. Wiem że będzie trudno, ale musisz to przejść aby muc pójść dalej. Stracona przyjaźń nie może stanąć na drodze do twojego szczęścia w życiu. Odpowiedz Link Zgłoś
fiolek223 Re: Strata przyjaciółki... 21.01.12, 20:19 Ja żyje normalnie bo rozczarowałam się już wiele razy ale jednak znalazłam taką z którą moge iść nawet na koniec świata;*** Odpowiedz Link Zgłoś
mysiuniaxpp Re: Strata przyjaciółki... 21.01.12, 21:22 ja straciłam i jakoś nie chce odzyskiwać . tylko mi nie zależy . a ty jak chcesz odzyskać to spróbuj się z nią spotkać , przeprosić , jakoś pogadać o tym co było przyczyną waszej kłótni . wyjaśnić sobie wszystko i będzie . Odpowiedz Link Zgłoś
noicomipowiesz Re: Strata przyjaciółki... 21.01.12, 21:43 Cóż.. Ja w wakacje, i to jeszcze na kolonii straciłam 'przyjaciółkę'( w sumie to nie była już przyjaźń, co raz bardziej się od sb oddalałyśmy, nie było już tak jak dawniej), ale głowa do góry!!! Świat się na niej nie kończy, jeżeli tak postępuje, to znaczy że nie jest Cb warta.... Postaraj się nie myśleć o niej, żyć pełnią życia, spotykać się z koleżankami, zapoznawać nowych ludzi.. Powodzenia i wytrwałości życzę !! Odpowiedz Link Zgłoś
padlinka13 Re: Strata przyjaciółki... 21.01.12, 21:48 Nie da się tego odratować? Jakoś spróbuj z nią pogadać.. Ale jeśli będzie tak jak mówisz.. to znaczy, że ona wcale nie była Twoją PRAWDZIWĄ przyjaciółką.. Odpowiedz Link Zgłoś
hejkaa Re: Strata przyjaciółki... 22.01.12, 13:18 Też kiedyś straciłam przyjaciółkę (a raczej dwie na raz), to było w czerwcu 2011 i dopiero teraz po tym dochodzę do siebie.. Może spróbuj ją odzyskać, ale jeżeli to niemożliwe, postaraj się o niej nie myśleć i zaprzyjaźnij się z kimś innym. Wiem, że to niełatwe, ale możesz spróbować.. Trzymaj się! Odpowiedz Link Zgłoś
xadax Re: Strata przyjaciółki... 23.01.12, 18:27 wiesz co prawdziwa przyjaciółka nie opuściła by cie, ja też już nie utrzymuję z moją kontaktu. jak chcesz się wygadać to napisz do mnie Odpowiedz Link Zgłoś
beemazzy Re: Strata przyjaciółki... 24.01.12, 17:46 z tym to nie do mnie, bo od kilku miesięcy nie myślę o niczym innym. Odpowiedz Link Zgłoś
marti1515 Re: Strata przyjaciółki... 28.01.12, 12:57 Nie obwiniaj siebie. Jeśli się od ciebie odwróciła to znaczy, że nie była ciebie warta i tak naprawdę nie była twoją prawdziwą przyjaciółką, bo przyjaciółka od serca nigdy nie zostawia tej drugiej w potrzebie i wgl Odpowiedz Link Zgłoś
mobia Re: Strata przyjaciółki... 28.01.12, 19:11 Przez pewien czas będzie boleć, ale potem stanie Ci się obojętna- jak powietrze. Jeśli nie zrobiłaś nic złego po prostu nie myśl o niej. Odpowiedz Link Zgłoś
muffina Re: Strata przyjaciółki... 22.02.12, 00:46 podobno o prawdziwą przyjaźń nie powinno się walczyć, bo to oznacza, że to nie była przyjaźń. Odpowiedz Link Zgłoś