mysterious69 25.01.12, 13:01 Ja osobiscie wybrałam tę piosenkę , jej tekst przypomina mi o zmarłym przyjacielu ( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niemampomyslu Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 25.01.12, 13:21 z jedną osobą-give me novacaine, christie road, macy's day parade, whatsername i wszystkie piosenki the ramones. z drugą-jesus of suburbia, holiday, gdzie jest krzyż. Odpowiedz Link Zgłoś
beyourself Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 27.01.12, 22:08 Mii You Da One ( Rihanna ) z chłopakieem Odpowiedz Link Zgłoś
hejkaa Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 25.01.12, 15:31 To smutne a mi z bliską osobą kojarzy się piosenka Millow - You and me. Odpowiedz Link Zgłoś
xadax Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 27.01.12, 22:55 Gotye - Somebody That I Used To Know . jej tekst po prostu wzięty z mojego życiorysu Odpowiedz Link Zgłoś
noicomipowiesz Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 28.01.12, 11:33 Małe rzeczy - Sylwia Grzeszczak Odpowiedz Link Zgłoś
kaka_12 Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 29.01.12, 18:49 Adle-Somone Like You Odpowiedz Link Zgłoś
mysiuniaxpp Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 29.01.12, 13:35 sylwia grzeszczak - tęcza . karuzela . hoobastank - the reason . Odpowiedz Link Zgłoś
martuskac Re: *______* 29.01.12, 17:51 przyjaciółka - Bonkers chłopak - Dream On Odpowiedz Link Zgłoś
milusia22 le click 29.01.12, 19:00 ciężko powiedzieć mam różne piosenki, które kojarzą mi się z różnymi osobami na pewno "I'll always remember you" [co prawda to piosenka Hannah Montany, ale ta jedna jest taka ładna i tak idealnie pasuje, że nie potrafię przestać jej słuchać] z takim chłopakiem, którego kiedyś kochałam Odpowiedz Link Zgłoś
amylee99 Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 29.01.12, 18:57 Dark chest of wonders - nightwish kojarzy mi się z przyjaciółką z którą byłyśmy bardzo blisko ale się pokłóciłyśmy głównie z mojej winy to ona zapoznała mnie z nightwishem, dzięki niej zmieniłam się i myślę że na lepsze niestety nie mamy się jak widywać i nie liczę już na to abyśmy się pogodziły Odpowiedz Link Zgłoś