Dodaj do ulubionych

Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osobą .

25.01.12, 13:01
Ja osobiscie wybrałam tę piosenkę , jej tekst przypomina mi o zmarłym przyjacielu sad(
Obserwuj wątek
    • niemampomyslu Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 25.01.12, 13:21
      z jedną osobą-give me novacaine, christie road, macy's day parade, whatsername i wszystkie piosenki the ramones.
      z drugą-jesus of suburbia, holiday, gdzie jest krzyż.
      • beyourself Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 27.01.12, 22:08
        Mii You Da One ( Rihanna ) z chłopakieem sercesercesercekwiatkwiatkwiat
    • hejkaa Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 25.01.12, 15:31
      To smutne sad a mi z bliską osobą kojarzy się piosenka Millow - You and me.
    • xadax Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 27.01.12, 22:55
      Gotye - Somebody That I Used To Know . jej tekst po prostu wzięty z mojego życiorysu crying
      • noicomipowiesz Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 28.01.12, 11:33
        Małe rzeczy - Sylwia Grzeszczak
      • kaka_12 Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 29.01.12, 18:49
        Adle-Somone Like You
    • mysiuniaxpp Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 29.01.12, 13:35
      sylwia grzeszczak - tęcza . karuzela .
      hoobastank - the reason . serce
    • inbloom *______* 29.01.12, 14:32
      30stm from yesterday serce
      • martuskac Re: *______* 29.01.12, 17:51
        przyjaciółka - Bonkers
        chłopak - Dream On
        • milusia22 le click 29.01.12, 19:00
          ciężko powiedzieć mam różne piosenki, które kojarzą mi się z różnymi osobami
          na pewno "I'll always remember you" [co prawda to piosenka Hannah Montany, ale ta jedna jest taka ładna i tak idealnie pasuje, że nie potrafię przestać jej słuchać] z takim chłopakiem, którego kiedyś kochałam
    • amylee99 Re: Piosenka , która kojarzy Ci się z bliską osob 29.01.12, 18:57
      Dark chest of wonders - nightwish kojarzy mi się z przyjaciółką z którą byłyśmy bardzo blisko ale się pokłóciłyśmy głównie z mojej winysad to ona zapoznała mnie z nightwishem, dzięki niej zmieniłam się i myślę że na lepsze niestety nie mamy się jak widywać i nie liczę już na to abyśmy się pogodziłysad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka