15.02.12, 21:39
Byłyście, widziałyście, polecacie?
Jak wrażenia?

Ja byłam, mi się film bardzo podobał, miażdżący, zmuszający do refleksji, niesamowicie poruszający...
Obserwuj wątek
    • madzi.anna Re: Big Love. 15.02.12, 22:23
      Wybieram się w najbliższym czasie, bardzo lubię Antoniego Pawlickiego wink
    • sheinlove_ Re: Big Love. 15.02.12, 22:33
      odświeżam.
      • roxy11 Re: Big Love. 17.02.12, 14:19
        nie byłam, ale bardzo chcę zobaczyć, bo zapowiada się naprawdę świetnie.
    • harrypotterxd Re: Big Love. 17.02.12, 14:37
      Byłam ale jakoś mnie nie zachwycił ...
      • smileyy776 Re: Big Love. 17.02.12, 15:49
        Oglądałam,ale końcówki nie obejrzałam,bo mi ucięło ( z torrentów ściągałam) i jakieś chu..jowe nagranie bez końca filmu mi się trafiło,ale muszę przyznać bardzo mi się podobał,zajebisty był!!!
    • meredith. Re: Big Love. 17.02.12, 18:32
      ryczałam jak głupia, co u mnie oznacza, że film był świetny *___*
    • lollyana Re: Big Love. 23.02.12, 15:09
      Widziałam ostatnio. Film może nie najlepiej zrobiony i czasem kuleje logiczne myślenie bohaterów. Mimo wszystko spodobał mi się. Płakałam nawet kilka razy. Ogólnie oceniam jak najbardziej na plus. Głównie za fabułę. W polskim kinie raczej nie porusza się tematów ,, trudnej i toksycznej miłości".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka