sheinlove_ 15.02.12, 21:39 Byłyście, widziałyście, polecacie? Jak wrażenia? Ja byłam, mi się film bardzo podobał, miażdżący, zmuszający do refleksji, niesamowicie poruszający... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madzi.anna Re: Big Love. 15.02.12, 22:23 Wybieram się w najbliższym czasie, bardzo lubię Antoniego Pawlickiego Odpowiedz Link Zgłoś
roxy11 Re: Big Love. 17.02.12, 14:19 nie byłam, ale bardzo chcę zobaczyć, bo zapowiada się naprawdę świetnie. Odpowiedz Link Zgłoś
harrypotterxd Re: Big Love. 17.02.12, 14:37 Byłam ale jakoś mnie nie zachwycił ... Odpowiedz Link Zgłoś
smileyy776 Re: Big Love. 17.02.12, 15:49 Oglądałam,ale końcówki nie obejrzałam,bo mi ucięło ( z torrentów ściągałam) i jakieś chu..jowe nagranie bez końca filmu mi się trafiło,ale muszę przyznać bardzo mi się podobał,zajebisty był!!! Odpowiedz Link Zgłoś
meredith. Re: Big Love. 17.02.12, 18:32 ryczałam jak głupia, co u mnie oznacza, że film był świetny *___* Odpowiedz Link Zgłoś
lollyana Re: Big Love. 23.02.12, 15:09 Widziałam ostatnio. Film może nie najlepiej zrobiony i czasem kuleje logiczne myślenie bohaterów. Mimo wszystko spodobał mi się. Płakałam nawet kilka razy. Ogólnie oceniam jak najbardziej na plus. Głównie za fabułę. W polskim kinie raczej nie porusza się tematów ,, trudnej i toksycznej miłości". Odpowiedz Link Zgłoś