cytruska
10.05.12, 17:31
Więc tak wczoraj byłam z koleżanką na jeździe konnej. Bardzo mi się spodobało i chciałabym uczyć sie jeździć konno. Tylko oczywiście jak to zwykle bywa jest jeden problem.... rodzice. Pomijając fakt że wczoraj sie mama na mnie wkurzyła bo wróciłam ,,późno" z tych koni bo o 21 no ale tyle zeszło bo jeszcze z czyszczeniem konia itd. itp. itd no ale mniejsza o to już jej chyba przeszło noi tak.... Za godzinę tam płaci się 30zł a instruktor powiedział że żeby dobrze jeździć to trzeba przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Mnie nie specjalnie na to stać i nie miałabym czasu bo chodze do pierwszej liceum i mam dużo nauki a pozatym 3 razy w tygodniu jeszcze do szkoły muzycznej, ale boje sie o ty porozmawiać z mamą bo ona mi powie że mi nie będzie dawać tyle pieniędzy co tydzień. Ja nawet sobie myślałam że będę zbierać ale strasznie mi to idzie, pozatym od kogo mam zbierać. Do pracy nie pójdę bo nigdzie mnie nie przyjmą, ale nie chce sobie zniszczyć marzenia bo startować w zwodach konnych to było od zawsze moje marzenie. Pozatym boje sie że mama mi nie pozwoli tam chodzić bo ona nie będzie tracić tyle pieniędzy.