Dodaj do ulubionych

Kolorowe spodnie - co sądzicie ?

    • ashley_miley Re: Kolorowe spodnie - co sądzicie ? 16.08.12, 11:34
      orange_ napisał(a):

      > Drogie Kotkowiczki, przez ostatni sezon królowały kolorowe spodnie. Wiele dziew
      > czyn takie posiada. Nie kupowałam żadnych, bo mi się po prostu nie podobały, al
      > e ostatnio widziałam takie w boskim kolorze. Chciałam zapytać czy w tym sezonie
      > (jesień/zima 2012, noo i trochę wiosna) będą jeszcze modne?

      Będą. Szczególnie bordowe lub o kolorze zgniłej zieleni.
    • pacyfik Re: Kolorowe spodnie - co sądzicie ? 16.08.12, 13:12
      niebieskie wymiatają!
    • wiki1996 kolorowe spodnie sa the best:)) 16.08.12, 16:31
      Moim skromnym zdaniem te spodnie właściwie rurki kolorowe będa zawsze w modzie sama zakupiłam sobie kolejna pare i zamierzam w nich chodzić i w jesień i w zime wydaje mi się ze troche nadaja koloru i życia takim nudnym, szarym stroja jakie nosimy jesieniąbig_grinD
      • i.love.usa Re: kolorowe spodnie sa the best:)) 16.08.12, 21:17
        wiki1996 napisał(a):

        > Moim skromnym zdaniem te spodnie właściwie rurki kolorowe będa zawsze w modzie
        > sama zakupiłam sobie kolejna pare i zamierzam w nich chodzić i w jesień i w zi
        > me wydaje mi się ze troche nadaja koloru i życia takim nudnym, szarym stroja ja
        > kie nosimy jesieniąbig_grinD

        A ja tam uwielbiam te jesienne stroje, czuje się wtedy jakbym mieszkała w Anglii, brytyjska moda i nawet deszcz to to co jak dla mnie w Jesieni must have!! Kocham to <3
    • caterina97 taak. 17.08.12, 22:23
      ja mam czerwone i morskie, ale rzadko noszę. ale uważam, że jak najbardziej kolorowe rurki modne są nadal, doszły do nich jeszcze chinosy [ inaczej marchewki, cygaretki itd. ], również w różnych kolorach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka