ashley_miley Re: Kolorowe spodnie - co sądzicie ? 16.08.12, 11:34 orange_ napisał(a): > Drogie Kotkowiczki, przez ostatni sezon królowały kolorowe spodnie. Wiele dziew > czyn takie posiada. Nie kupowałam żadnych, bo mi się po prostu nie podobały, al > e ostatnio widziałam takie w boskim kolorze. Chciałam zapytać czy w tym sezonie > (jesień/zima 2012, noo i trochę wiosna) będą jeszcze modne? Będą. Szczególnie bordowe lub o kolorze zgniłej zieleni. Odpowiedz Link Zgłoś
pacyfik Re: Kolorowe spodnie - co sądzicie ? 16.08.12, 13:12 niebieskie wymiatają! Odpowiedz Link Zgłoś
wiki1996 kolorowe spodnie sa the best:)) 16.08.12, 16:31 Moim skromnym zdaniem te spodnie właściwie rurki kolorowe będa zawsze w modzie sama zakupiłam sobie kolejna pare i zamierzam w nich chodzić i w jesień i w zime wydaje mi się ze troche nadaja koloru i życia takim nudnym, szarym stroja jakie nosimy jesieniąD Odpowiedz Link Zgłoś
i.love.usa Re: kolorowe spodnie sa the best:)) 16.08.12, 21:17 wiki1996 napisał(a): > Moim skromnym zdaniem te spodnie właściwie rurki kolorowe będa zawsze w modzie > sama zakupiłam sobie kolejna pare i zamierzam w nich chodzić i w jesień i w zi > me wydaje mi się ze troche nadaja koloru i życia takim nudnym, szarym stroja ja > kie nosimy jesieniąD A ja tam uwielbiam te jesienne stroje, czuje się wtedy jakbym mieszkała w Anglii, brytyjska moda i nawet deszcz to to co jak dla mnie w Jesieni must have!! Kocham to <3 Odpowiedz Link Zgłoś
caterina97 taak. 17.08.12, 22:23 ja mam czerwone i morskie, ale rzadko noszę. ale uważam, że jak najbardziej kolorowe rurki modne są nadal, doszły do nich jeszcze chinosy [ inaczej marchewki, cygaretki itd. ], również w różnych kolorach. Odpowiedz Link Zgłoś