kasiula1997 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 15:14 Ja słucham symfonicznego metalu np. Nightwish, Within Temptation i Epica... Jak chcesz to możemy pogadać Odpowiedz Link Zgłoś
screm Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 15:23 Ja słucham. Głównie alternative i indie rock. Z przystankiem na emo. Mój last fm, dla dowodu. Odpowiedz Link Zgłoś
raspberry_97 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 15:24 Ja z rocku słucham Black Sabbath i czasem pojedynczych piosenek innych zespołów. A z Black Sabbath najbardziej mi się podobają hmm...: Too Late Iron Man N.I.B Jeszcze tam inne, ogólnie prawie wszystkie ich piosenki są świetne, jeszcze jest pare solowych piosenek Ozzy'ego ;D Odpowiedz Link Zgłoś
adula Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 15:32 Słucham takich zespołów jak: Nirvana, Metallica, AC/DC, Queen, Guns N Roses. A ulubione piosenki to wszystkie z płyty' Nevermind' Nirvany i 'The Day That never Comes' Metallici i większość Queen. Odpowiedz Link Zgłoś
hienita Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 15:44 powiem tak... uwielbiam flyleaf, as i lay dying, disturbed, guano apes. xD] tytułów nie chce mi sie wymieniac bo jest tego duzo Odpowiedz Link Zgłoś
colaxdd Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 19:43 W końcu mądry wątek. O taak.. Słucham i uwielbiam prawdziwy rock. Oprócz zespołów wyżej wymienionych słucham jeszcze Bon Jovi, Europe, Sex Pistols, Green Day i Bullet For My Valentine. Odpowiedz Link Zgłoś
cucumberzz Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 14:05 aaa i oczywiście Bon Jovi, Green Day XD Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel_483 JA~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25.01.10, 19:47 Boze kocham to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rock metal i inne ciężkie brzmienia rządząąąąąąąąąąąąąąąąąą<333333333333333333333333 Sorry,podniet Odpowiedz Link Zgłoś
pauuli Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 19:49 Ja lubię Marylina Mansona, niektóre piosenki są supeerr. No i nightwish..raczej się tutaj zaliczaa. ; D Odpowiedz Link Zgłoś
eweluna97 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 19:51 lubię evanescence. ogólnie metalowcem nie jestem . xd Odpowiedz Link Zgłoś
asica_ Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 19:58 ja słucham merlina mansona,within temptation,red hot chili peppers,the roling stones,the cure,placebo,radiohead,nirvana,good charlotte, ale to nie wszystko dużo tego Odpowiedz Link Zgłoś
dark_candy_ Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 19:50 Słucham tylko rock'a <3 No może zdarzy się, że na mojej mp4 znajdą się jakieś popowe kawałki, ale nigdy nie będzie to disney! Nightwish, 30StM, Nickelback, MCR, Placebo, SOAD, Evanescence, Sum 41, GD ... i wiele, wiele innych. Odpowiedz Link Zgłoś
dulab. Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 19:54 Najbardziej Evanescence! The Open Door. Najlepsza płyta moim zdaniem. A piosenki... Sweet Sacrifice, Lithium i... Wiele, wiele innych : ). Czasem Guns N' Roses, ale wtedy kiedy był Slash... Czyli jego solówki ! Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel_483 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 20:06 A co do wykonawóc to najbardziej lubie Tokio Hotel(pop-rock,),lubie też: Green Day My Chemical Romance Evanescence Within Temptation Nightwish Marylin Manson Slipknot All Time Low Avril(pop-rock) System Of A Down Sum 41 30 Seconds To Mars Blink 182 Panik Killerpilze The Rasmus Ramstein Die happy Bullet For My Valentine From First To Last Paramore Porcelain And The Tramps Slayer Behemoth Cinema Bizarre Lordi Theatres Des Vampires Emilie Autumn Muse I nie wiem co jeszcze xD Ale głownie rocka słucham i metalu,ale czasem też popu ;] Odpowiedz Link Zgłoś
broken_heart Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 20:02 Uwielbiem Nirvane z całym ich dorobkiem muzycznym lubie też AC/DC, Metallica, Evanescence i Guns 'N Roses ale najbardziej Nirvane pozdrawaim Odpowiedz Link Zgłoś
monique9528 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 21:10 Ostatnio polubiłam Judas Priest. Mają świetne piosenki : ) Lubię także Led Zeppelin, AC/DC, Nirvana, ogólnie dużo tego. Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 25.01.10, 21:13 dark_candy, Nightwish gra symfoniczny i gotycki metal, gdzie ty tam rocka widzisz? ; > Odpowiedz Link Zgłoś
jessicakaulitz Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 11:47 rock jest faajny chociaż właściewie słucham głownie tokio hotel i może jeszcze kilku wykonawców rockowych a tak to reszte popu to i tak wole rocka :p TH rządzi ;P Odpowiedz Link Zgłoś
ciapolka Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 11:53 Evanescence Boże czemu ona nie ma nowych piosenek?! Odpowiedz Link Zgłoś
ciapolka Re: ciapolka 26.01.10, 13:05 i tak tylko ona śpiewa zreszta poprawna polszczyzna mnie nie interere ; - d Odpowiedz Link Zgłoś
soulik. Re: ciapolka 15.04.10, 09:32 ciapolka napisał(a): > [b]i tak tylko ona śpiewa zreszta poprawna polszczyzna mnie nie interere ; - d[ > /b] Amy Lee-wokal .Reszta zespołu ,gdybyś nie zauważyła - gra . Odpowiedz Link Zgłoś
ciapolka Re: ciapolka 29.04.10, 21:14 na serio? łał kur.. no wal w ta sciane wal haha Odpowiedz Link Zgłoś
corba Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 12:06 Ja słucham trochę rocka itp . Lubię Linkin Park, Evanescence, Simple Plan, Green Day, My Chemical Romance, Hey Monday, Metro Station, Nickelback, itp. ; D Moimi ulubionymi piosenkami są Linkin Park - 'Numb' i 'Leave Out All The Rest', Evanescence - 'Bring Me To Life' Simple Plan - 'Your Love Is A Lie' i 'Save You' Green Day - 'Wake Me Up When September Ends' My Chemical Romance - 'Teenagers' Metro Station - 'Shake It' Nickelback - 'This Is How You Remind Me' A moją ulubioną płytą jest płyta z koncertu Linkin Park - Live in Texas . ; )) Ey, mam takie do Was pytanie ... Czy Ladytron to rock ? Bo mi się ostatnio spodobała taka piosenka 'Ghosts [Radio Edit]' i nie wiem czy to rock . Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 12:13 ladytron to czyste electro. i są całkiem fajni. :3 Odpowiedz Link Zgłoś
corba Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 12:20 aha . spoko . ; )) no , nawet fajni . x ddd Odpowiedz Link Zgłoś
matsuri Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 12:13 Evanescence-kocham Ulubione kawałki to: -Lithium -My immortal -Taking over me -It was all a lie Odpowiedz Link Zgłoś
ne.gra Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 12:47 qq wymieniłaś dużo z moich ulubionych zespołów dorzućmy do tego jeszcze Trzy S (Slayer, Sepultura, Slipknot), Anthrax i Megadeath, Anathemę i Opeth! Wtedy będzie bosko <3 Odpowiedz Link Zgłoś
zakochana_w_th Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 12:50 Po nicku widac że słucham Th, ale to tylko jeden z nielicznych, i troche[baaardzo] lżejsza od pozostałych, poza tym słucham Nirvany, Slipknota, Marilyn Manson , Children of bodom<3, Bring Me The Heroizm, Guns N' roses, Korn, Metallica, czasami Slayera, Trivium : ) Nie chce mi się wymieniac jakie piosenki najbardziej lubie bo by mi chyba za duzo czasu to zajeło. pozdro \m/ Odpowiedz Link Zgłoś
different90210 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 18:56 Evanescene,Guns 'N Roses, AC/DC, RHCP i Linkin Park! Rocka lubię od dawna. Evanescence lubię 'Broken'. Guns 'N Roses 'Knocking on heavens door' RHCP 'Californication' AC/DC nie mam ulubionej.Jakoś tak większość mi się podoba ale ulubionej nie mam. Linkin Park to będzie...o tak!'New Divide' i 'What I've done' Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 12:39 Z zespołów które wymieniłaś słucham jedynie evanescence, queen oraz ewentualnie nirvany i led zeppelin. Odpowiedz Link Zgłoś
stay_away Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 12:43 ssij, porównałaś muzykę dżonasków do muzki Green Day'a? Odpowiedz Link Zgłoś
kritinbella012 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 13:16 Lubie rock i metalicku...Ale nie jetsem jego fanką.....Lubie piosenke Evenescence-My immortal!!!!!!Albo taka jak spada z wieżowca..Super,ale niestey nie znam tytułu..NQ Odpowiedz Link Zgłoś
evanescence Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 07.05.10, 11:08 Powaliłaś mnie. Pokemon? Ten teledysk, w którym spada z wieżowca, to teledysk do piosenki 'Bring me to life'. Moje ulubione zespoły... Evanescence to na pewno, Nightwish jeszcze, Może Three Days Grace, H.I.M. chyba tez podchodzi pod kategorię. A piosenek nie wymienię, troszeczkę za dużo ^^. Odpowiedz Link Zgłoś
isabell Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 13:16 Oczywiście, że słucham.. Metallica, AC/DC (jade na koncert w maju, ktoś jeszcze sie wybiera ?) Nirvana, Evanescence, Queen <33 A ulubione piosenki ?? Za dużo by tego było xD Odpowiedz Link Zgłoś
isabell Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 13:20 Zapomniałam jeszcze o Slipknot xD Odpowiedz Link Zgłoś
misskinga Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 13:21 oczywiście. Guns'n'Roses, AC/DC, The Scorpions, Green Day, 30STM, Dallas Green, The Used... wiele ich jest, choć uwielbiam też muzykę alternatywną jak Muse czy elektroniczniczny pop rock jak The Veronicas. Pomimo wszystko jestem fanką MJ od dawien dawna. Ale najważniejszy jest rock, który jak już tutaj wspomniano niesie przesłanie dla każdego. Odpowiedz Link Zgłoś
reachel Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 13:23 Osobiście lubie Evanescence mam jej wszystkie płyty. Oprócz tego Guns N`r Roses z całego repertuaru tego zespołu jedną z moich ulubionych piosenek jest "Don`t cry". Pozatym My chemical romance, Joan Jett & The blackhearts [to już rock alternatywny ;p] Odpowiedz Link Zgłoś
butterfly_97 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 13:30 METALICA Odpowiedz Link Zgłoś
butterfly_97 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 30.01.10, 15:50 lubie tez Rammstein Odpowiedz Link Zgłoś
siobhan6 !^^:*p<3 26.01.10, 13:35 La lubię Rammstein , Lordi, Metalica, i wiele innych wyżej wymienionych...;] Nie gardzę muzyką typu ' pościgowa', z gier np.: Need For Speed, i duzo innych utworów typu 'rąbanki'...<3!&xD Odpowiedz Link Zgłoś
kardolina Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 14:01 z tych słucham: deep purple, ac/dc, niervana, czasem metallica i czasem guns 'n roses. ogólnie jeszcze inne. Odpowiedz Link Zgłoś
cucumberzz Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 14:03 ja wręcz kocham Marilyna Mansona i Rammstein !! a tych też lubie bardzo : Deep Purple, Guns 'N Roses, , AC/DC, Queen, Nirvana, Metallica Odpowiedz Link Zgłoś