05.12.05, 09:08
Pożywiam się ostatnio chlebem słonecznikowym. Niestety, ma on w składzie słód
jęczmienny...i nie weim, czy żywiąć siebie nie żywię też tej cholery...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka