IP: *.joint.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 13:35
Czy ma ktos może jakies aktualne wiadomości na temat LEPu? jesli tak to
prosze o informacje. Chodzi dokładnie o to czy odbedzie sie w listopadzie czy
w grudniu?? pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: sophie Re: LEP IP: *.swietochlowice.org / *.swietochlowice.org 26.08.04, 13:45
      ministerstwo przygotowało rozporządzenie,ze w listopadzie. jeszcze nie
      przeszło,ale raczej przejdzie.
      Poza tym dalej nikt nic nie wie:>
    • Gość: beata Re: LEP IP: *.joint.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 13:48
      A na jakiej podstawie myślisz że jednak przejdzie?? Myslisz że LEP będzie
      decydował o miejscach na specjalizacje??
    • Gość: sophie Re: LEP IP: *.swietochlowice.org / *.swietochlowice.org 26.08.04, 14:06
      Bo nie ma nikogo kto by temu przeszkodził;/
      A o miejscach na specjalizację też nie wiadomo, są różne wersje, istnieje też
      taka możliwość,że będzie drugi egzamin na specjalizację później. W końcu CEM
      musi z czegoś żyć, prawda?:> a egzaminów wstepnych na medycynę od tego roku nie
      ma...
      • Gość: ania Re: LEP IP: *.joint.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 14:42
        Hej! A uczycie sie juz może do LEPu, bo ja nie moge sie zmobilizować
    • Gość: sophie Re: LEP IP: *.swietochlowice.org / *.swietochlowice.org 26.08.04, 15:38
      ja jeszcze nie;/choć to pewnie głupie...
    • Gość: marcin Re: LEP IP: *.joint.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 17:28
      Ucze od maja i konca tego wszystkiego nie widac:(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka