Gość: beata IP: *.joint.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 13:35 Czy ma ktos może jakies aktualne wiadomości na temat LEPu? jesli tak to prosze o informacje. Chodzi dokładnie o to czy odbedzie sie w listopadzie czy w grudniu?? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sophie Re: LEP IP: *.swietochlowice.org / *.swietochlowice.org 26.08.04, 13:45 ministerstwo przygotowało rozporządzenie,ze w listopadzie. jeszcze nie przeszło,ale raczej przejdzie. Poza tym dalej nikt nic nie wie:> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Re: LEP IP: *.joint.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 13:48 A na jakiej podstawie myślisz że jednak przejdzie?? Myslisz że LEP będzie decydował o miejscach na specjalizacje?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sophie Re: LEP IP: *.swietochlowice.org / *.swietochlowice.org 26.08.04, 14:06 Bo nie ma nikogo kto by temu przeszkodził;/ A o miejscach na specjalizację też nie wiadomo, są różne wersje, istnieje też taka możliwość,że będzie drugi egzamin na specjalizację później. W końcu CEM musi z czegoś żyć, prawda?:> a egzaminów wstepnych na medycynę od tego roku nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: LEP IP: *.joint.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 14:42 Hej! A uczycie sie juz może do LEPu, bo ja nie moge sie zmobilizować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sophie Re: LEP IP: *.swietochlowice.org / *.swietochlowice.org 26.08.04, 15:38 ja jeszcze nie;/choć to pewnie głupie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: LEP IP: *.joint.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 17:28 Ucze od maja i konca tego wszystkiego nie widac:( Odpowiedz Link Zgłoś