loraphenus
28.07.09, 20:09
jak myślisz, pct3 ?
wyborcza.pl/1,75478,6865358,30_zylakow_wiecej__30_proc__pensji_mniej.html
Wychodzi na to, że żeby dostać więcej pieniędzy,m trzeba się poopierniczać w
pracy.
Zupełnie inaczej niż być powinno.
Ale ten cytat jest najlepszy:
Poseł Andrzej Sośnierz z PiS, były szef NFZ i wiceszef sejmowej komisji
zdrowia, mówi, że nie dziwi się dyrektorowi bydgoskiego szpitala: - Jeśli nie
można było dogadać się z lekarzami ani w inny sposób ich zdyscyplinować, to
jakieś rozwiązanie dyrektor musiał zastosować.
Co z pacjentami, przecież zgodnie z zasadami ekonomii nalezy ich odsyłać.