Dodaj do ulubionych

Tinder w czasach zarazy

30.03.20, 01:58
Co za dzień. Sześć nowych kontaktów przy darmowej wersji. W dodatku dziewczyny jak malina, widać że chętne, ale co z tego. Można sobie poklikać, trochę poświntuszyć i co dalej? Trzeba przytulić się do żony. I ile tak jeszcze? Dwa miesiące? Trzy? Pół roku?
Obserwuj wątek
    • zolza670 Re: Tinder w czasach zarazy 31.03.20, 10:05
      Do końca życia 😉

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka