Dodaj do ulubionych

Dziwny kochanek

21.03.22, 07:18
Spotykam się z facetem od czasu do czasu, nie sa to częste spotkania. Ale wtedy jest cudownie. Sęk w tym ze pomiędzy spotkaniami praktycznie nie rozmawiamy. Słyszę jak to faceci piszą słodkie słówka itp a u mnie tego nie ma. On odzywa się tylko wtedy kiedy chce się spotkać. Co mam o tym sądzić. On nie widzi potrzeby rozmowy? Czy co?
Obserwuj wątek
    • 3-mamuska Re: Dziwny kochanek 23.03.22, 00:22
      Serio pytasz?
      Ma darmowy seks bez wysiłku ,nie ma lepszego układu. Za prostytutkę musiałby płacić. Majac partnerkę musiałby się starać, dzielić, liczyć z nią i jej uczuciami.
      Brak więzi, problemów, kłótni ,zazdrości.
      A może wam żonę nie chce wpaść.
    • stasi1 Re: Dziwny kochanek 23.03.22, 20:22
      Mamuśka ma racje. Gdy będzie tak z tobą rozmawiać może napatoczyć się żona i problem gotowy. A tak wpada i wypada do ciebie.minimalizując zagrożenie. Ale gdyby ci tak bardzo by przeszkadzało to byś mu o tym powiedziała bo cóż my możemy ci pomóc?
    • czarnula46 Re: Dziwny kochanek 23.03.22, 21:22
      Pytam serio.
      Czytam jak to kochanki zabiegają adoruja piszą po całych dniach.
      Ale być może macie rację. Zero angażu minimalizuje zagrożenie. Jemu uczucia nie potrzebne do niczego po co budować wieź. Fakt czasami brakuje mi rozmów. Czysty sex i nic wiecej.
      • stasi1 Re: Dziwny kochanek 27.03.22, 21:40
        To może znajdź sobie faceta który będzie chciał z toba rozmawiać. Nie będziesz miała rozterek. Jak widac ten nie dba nic o ciebie. Może sądzi że jest tak ci wygodnie? Skoro nie domagasz się niczego to stwierdza to co jest
    • obrotowy wcale nie Dziwny ... 25.03.22, 15:24
      czarnula46 napisała:

> Spotykam się z facetem od czasu do czasu, nie sa to częste spotkania. Ale wtedy
      > jest cudownie. Sęk w tym ze pomiędzy spotkaniami praktycznie nie rozmawiamy. S
      > łyszę jak to faceci piszą słodkie słówka itp a u mnie tego nie ma. On odzywa si
      > ę tylko wtedy kiedy chce się spotkać. Co mam o tym sądzić. On nie widzi potrzeb
      > y rozmowy? Czy co?

W pelni go rozumiem. Nie kazdy lubi gadac - dla samego gadania.
      Mialem podobnie. i te, ktore oczekiwaly, ze pomiedzy spotkaniami bede im prawil telefoniczne "slodkosci" - same odchodzily.

Szczesliwie - byly i takie z ktorymi po spotkaniu, umawialem, sie na nastepne,
      lub nie mogac niczego zaplanowac - sygnalizowalem, ze zadzwonie...

to po prostu chyba kwestia charakteru i wrodzonej, lub nie "gadatliwosci"...
      • czarnula46 Re: wcale nie Dziwny ... 26.03.22, 07:10
        W pelni go rozumiem. Nie kazdy lubi gadac - dla samego gadania.
        Mialem podobnie. i te, ktore oczekiwaly, ze pomiedzy spotkaniami bede im prawil telefoniczne "slodkosci" - same odchodzily.

Być może jest tak jak mówisz
        My spotykamy się rzadko ostatnio minęło 2 miesiące i to tez mnie dziwi. Rzadkie spotkania rozmowy wcale
        Nie zachowuje się jak typowy kochanek.
        Boi się częstszych spotkań?
        Czy dba o swoje bezpieczeństwo?
        Czuje się olewana

• obrotowy jednak dziwne to... 27.03.22, 01:06
          kochanka.. .to minimum spotkanie raz na tydzien...

no... raz na dwa tygodnie - gdy sa problemy zawodowe - lub zdrowotne... (miewalem takie...)

a jesli rzadziej...
          to nawet nie jestes kochanka - tylko...

mila, znajoma dziewczyna/kobieta - na okazjonalne spotkania
        • 3-mamuska Re: wcale nie Dziwny ... 27.03.22, 06:44
          „ Czuje się olewana „
          Hehehe.
          Bo cię olewa wiec i czujesz się olewana.
          Jesteś zwykłą „kukłą” do seksu niczego więcej. W sumie to jak on cię zdobył?

Ma seks na swoich warunkach kiedy mu psuje jak odskocznia, jak darmowa prostytutka. Szkoda ze marnujesz życie na kogoś takiego. . Czego kobieto oczekujesz?

Najdziwniejsze jest to ze ktoś pokazuje ci dokładnie gdzie twoje miejsce w szeregu, a ty się zastanawiasz przecież to banalnie proste.
    • czarnula46 Re: Dziwny kochanek 28.03.22, 09:13
      Generalnie jak się spotykamy wtedy jest super.Rozmawiamy dba wtedy o moje potrzeby zawsze coś od niego dostane
      Tylko potem ta cisza dobijająca i spotkania raz na 2 miesiące. To fajny facet. Jest po 50- tce może mu te spotkania wystarczaja?
      Obrotny to chyba lepiej dba o swoje dziewczyny haha
      Ja nie mówię zeby pisać codziennie ale dac choćby znak życia jakieś zainteresowanie
      Ale nikogo nie zmusisz
      Ot taka znajomość
      • 3-mamuska Re: Dziwny kochanek 29.03.22, 00:21
        Napewno mu wystarcza. Nie wiem co cię tak dziwi.
        Mnie dziwi twoje zdziwienie, ze w ogóle się zostaniesz.
        Dojrzały facet wie czego chce ,to żadna gra a proste fakty seks miłe chwile i powrót do własnego życia do kolejnego spotkania.
          • mika_600 Re: Dziwny kochanek 30.03.22, 20:00
            Od początku stawia dystans żebyś mu na głowe nie weszła Widocznie taki typ kochanka Są tacy którzy potrzebują kontaktu napisania czegoś I są tacy którzy stawiają pewne ciche granice zachowując się właśnie tak jak on.To dla takiego typa najwygodniejszy układ.Uviekaj gdzie pieprz rośnie bo sie zagnebisz A on i tak wróci do zonki.
            • czarnula46 Re: Dziwny kochanek 01.04.22, 11:07
              Byc może że nie może się częściej wyrwać a w domu pisac i gadać zapewne tez nie chce żeby go nie nakryli
              Choć koorwa napisac można Choć pare słów bez przesady.
              Ostatnio rozmawialismy 1 raz przez fon ale był poza domem usłyszałam że tęskni byłam w szoku niby powiedział ze kiedyś się spotkamy i czekaj kobito i znów będzie cisza
              Trudne to. Jak się nie odzywa to włącza mi się czarny scenariusz zawsze.
      • stasi1 Re: Dziwny kochanek 23.04.22, 17:39
        Ale ogólnie co ty masz z tego waszego związku po za tym że jest dobry dla ciebie raz na 2 miesiące? Zabiera cie do jakieś wyszukanej knajpy na którą cię normalnie nie stac? Albo do Marriota?
        • czarnula46 Re: Dziwny kochanek 23.04.22, 18:24
          Szczerze
          Nic wiele nie mam
          Kontakty rzadkie
          Nie pisze albo sporadycznie
          Poprostu wzbudza emocje .
          Serce wyrwało się do niego ale co z tego 😔
          On ma swoje życie
          Pewnie nie chce za bardzo ryzykować
          Może się boi
          Niewiem
          • stasi1 Re: Dziwny kochanek 24.04.22, 14:09
            Znaczy w połowie maja zadzwoni do ciebie ze slowami: czarnula jutro spotykamy się o 18. Przygotuj jak zwykle wyśmienitą kolację.? Oczywiście dzwoni dzień wcześniej abyś jednak zdarzyla zrobić tą kolację
            Oczywiście ty nie możesz powiedzieć że na jutro umówiłas się z mamuśką na wyjście do teatru. Możesz się spotykać z innymi facetami?
        • 3-mamuska Re: Dziwny kochanek 23.04.22, 19:49
          stasi1 napisał:

> Ale ogólnie co ty masz z tego waszego związku po za tym że jest dobry dla ciebi
          > e raz na 2 miesiące? Zabiera cie do jakieś wyszukanej knajpy na którą cię norma
          > lnie nie stac? Albo do Marriota?

Jakiego związku?
          To nie jest związek, a układ.
          Seks jedzenie i do domu. Ma ochotę to ja widuje, bo pobzyka spędzi miło czas razem.
          Oni nie są razem.
          Kochanka to czasoumilacz.

Co ma ? ma seks fajny jakąś odskocznię, nie wiem co was tak dziwi. Dorośli ludzie chyba rozumieją jak działają takie układy.
          Problem polega na tym ze kobiety zawsze sobie wyobrażają więcej niż jest. I jakieś wydumane wymówki kocha mnie a się boi ,kocha mnie ale żona go trzyma na siłę. Czemu kochanki nie przyjmują do wiadomości ze jak kto się tak zachowuje to po prostu taki jest nie ma w tym drugiego dna. To nie romantyczna bajka ani komedia o rozdzielonych przez los kochankach.
          • czarnula46 Re: Dziwny kochanek 24.04.22, 09:41
            Ale ja sobie zdaję sprawę że to nie romantyczna bajka ani love- story.
            Zwiazku żadnego nie ma.Praktycznie nic nie ma.
            Po prostu chcialabym częstszego kontaktu spotkań.
            A tu cisza nie licząc życzeń swiatecznych.
            Ostatnie spotkanie w marcu
            Może mu tak pasuje
            Ciekawy uklad cholera
            • mika_600 Re: Dziwny kochanek 24.04.22, 09:56
              On po prostu daje ile chce i ile mu pasuje Skoro tak To wygląda od początku to myślę że taki kontakt ograniczony będzie z jego strony ponieważ dla niego to mega wygodne od czasu do czasu. Natomiast Ty będziesz myślała i zadreczala się Ja bym porozmawiala w otwarte karty jakie są wasze oczekiwania ewentualnie jaka to ma być relacja Jesteście dorośli i sądzę że szczera rozmowa jest tu potrzebna Ja bynajmniej źle bym się czuła gdyby facet mnie tak traktował Nie jesteś przedmiotem
            • 3-mamuska Re: Dziwny kochanek 24.04.22, 18:11
              czarnula46 napisała:

> Ale ja sobie zdaję sprawę że to nie romantyczna bajka ani love- story.
              > Zwiazku żadnego nie ma.Praktycznie nic nie ma.
              > Po prostu chcialabym częstszego kontaktu spotkań.
              > A tu cisza nie licząc życzeń swiatecznych.
              > Ostatnie spotkanie w marcu
              > Może mu tak pasuje
              > Ciekawy uklad cholera

Ale kochana ty się nie zastanawiaj czy jemu to pasuje ,bo skoro tak jest a to on rozkłada karty to mu to pasuje.

Ty się zastanów czy tobie to pasuje i czy chce w tym tkwić. Nie masz obowiązku spotykania się z nim.
    • mejka111 Re: Dziwny kochanek 27.04.22, 05:02
      W takim układzie musi być po równo, jeśli chodzi o potrzeby. Wiadomo, że generalnie chodzi o seks, jednak Ty potrzebujesz kontaktu między spotkaniami.
      Jeśli faktycznie źle ci z tym, co rozumiem, musisz mu o tym mówić. Minie trochę czasu i się tego nauczy.
      Taki brak kontaktu nie zwiększa ochoty na seks u kobiet. Może nawet nakłonić do rozglądania się za nowym partnerem, a wtedy robi się niezły bałagan.
      Dbajmy wzajemnie o swoje potrzeby!
      • czarnula46 Re: Dziwny kochanek 08.06.22, 23:24
        Spotykamy sie dalej. Teraz było raz w miesiącu.
        I przez miesiącu była cisza az on się odezwał. Mnie się już nawet nie chce zagadywać faceta bo po co.
        Koorwa tak ciężko mu się zapytac co słychać?
        Czemu on tak robi?
        • 3-mamuska Re: Dziwny kochanek 12.06.22, 17:52
          czarnula46 napisała:

> Spotykamy sie dalej. Teraz było raz w miesiącu.
          > I przez miesiącu była cisza az on się odezwał. Mnie się już nawet nie chce zaga
          > dywać faceta bo po co.
          > Koorwa tak ciężko mu się zapytac co słychać?
          > Czemu on tak robi?

Bo mu tak wygodnie… serio ciężko ci pojąć.
          Jemu jest dobrze jak jest. Ma
          dom i całą resztę potrzebuje odskoczni odzywa się kiwnie palcem ty lecisz ma fajny seks rozrywkę aż do następnego „chcenia”
          • stasi1 Re: Dziwny kochanek 16.06.22, 09:54
            I wszyscy jej to tłumaczą ale ona ciągle sądzi że jak się bardziej postara to jednak sam z siebie się zmieni. Jeśli nie będzie mu pokazywała że jej na siebie zależy to on dalej będzie ją olewał. Po co ma się zmieniać skoro ma wszystko na czym mu zależy?
            • czarnula46 Re: Dziwny kochanek 17.06.22, 05:48
              Ja mu nic nie pokazuje. Nie pisze do niego nie staram sie bo to bezcelowe
              Wiem wiem że to sex i nic więcej.
              Tylko pierwszy raz w zyciu spotykam się z taką sytuacja gdzie facet milczy między spotkaniami
              • 3-mamuska Re: Dziwny kochanek 17.06.22, 10:56
                To przyjmij do wiadomości ze facet ma swoje życie ty jesteś tylko rozrywką .
                On nie kusi cię adorować bo to nie miłość.
                Jak niektórzy idą do domu publicznego raz na miesiąc bo maja ochotę na odmianę i odskocznie. Ten ma ciebie.
                Czego tu nie można zrozumieć? Myślisz ze co on maskuje swoje miłość do ciebie? Czy jak? Dramat jak z telenoweli żona mu nie pozwala?
              • stasi1 Re: Dziwny kochanek 21.06.22, 22:32
                A ile razy miałaś faceta dla którego byłaś odskocznia od zwykłego życia? Skoro ma cię dla sexu i nie potrzebuje tego zmienia, to nie zmienia. Po co ma do ciebie dzwonić ? A nuz widelec żona o tym się dowie? lepiej nie ryzykowac skoro nie trzeba

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka