Dodaj do ulubionych

Król zwierząt w niebezpieczeństwie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 23:42
i to wszystko z winy 'ludzi'...
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaruś Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.06, 01:29
      Ja mam inną propozycję.Proponuję zorganizowac płatne polowania na ludzi, co to
      zabierają terytorium lwom. I lwy by na tym skorzystały. W końcu to lew jest
      królem zwierząt, a nie człowiek. Człowiek jest tylko zwykłym prasierściuchem,
      który się zdegenerował.
      • Gość: jjj Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: 198.155.189.* 12.01.06, 08:16
        popieram :)
      • Gość: sylwia Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.com.pl-gosciniec.jjs.pl 12.01.06, 10:38
        Święte słowa, zgadzam się z tobą co do joty!Powinni rozegrać to prawem dżungli -
        JEDEN NA JEDNEGO !!!
      • Gość: M Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.mofnet.gov.pl 13.01.06, 10:32
        Tak. Jako pierwszego proponuję "prasierściucha", który to zaproponował. Jego żonę(dziewczynę) rodziców i rodzeństwo, a na jego "terytorium" sprowadzić rodzinę z afryki. W końcu co to za różnica. Lwy odzyskają skrawek terytorium, a i pomysł polowania się sprawdzi.

        P.S. Tak długo będzie źle jak długo głupota będzie miała poklask.
    • Gość: Bronia Wild-stern Re: Jarus! IP: *.sympatico.ca 12.01.06, 05:28
      boj sie Boga! ty nie slyszales? : kto zabija jednego czlowieka,ten zabija caly
      swiat; kto ratuje jedno zycie ludzkie,ten ratuje caly swiat; kto oklamuje
      wszystkich wokolo,ten oklamuje siebie samego;
    • Gość: Gresik Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.06, 09:55
      Mysle ze to nienajgorzszy pomysl, jednak wraz z rozwojem afryki bendzie coraz
      cienzej i lwy benda mialy coraz mniejsze terytorium, benda umieszczane w
      rezerwatach, pozniejw zoo az w koncu wygina . :(
    • ubu_roy Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie 12.01.06, 10:06
      To prawda. Poprostu w pewnym momencie zaprzestano karmienia lwow chrzescijanami.
      Wiec tak jak w ich ksiazce stoi zaczeli "czynic sobie ziemie poddana" i takie sa
      tego efekty. Badzmy jednak dobrej mysli, lwy zjedza swoich ekologicznych
      nieprzyjaciol wraz z ich ideologiczna pogarda do Matki Ziemi i wszystko wroci do
      swoich naturalnych proporcji.
    • looney1 Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie 12.01.06, 11:01
      Trzeba zaczekać na nadejście Aslana. Ginięcie gatunków jest faktem i jak
      człowiek nie zacznie szybiej działać to wytrzebi większość rodzajów zwierząt i
      roślin w niedługim czasie.

      --
      konstruktywnie o zdjęciach
      obiektywni.pl
    • Gość: r39 Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.ifpan.edu.pl 12.01.06, 12:18
      Hola, hola! Zmniejszenie terytorium, na którym lwy mogłyby
      _potencjalnie_ przebywać nie musi nijak się przekładać na ich
      pogłowie. Czy pogłowie lwów się zmniejsza i są na to wiarygodne
      dane?
      Jeśli tak, to nie rozumiem dlaczego odstrzał za opłatą miałby
      tu coś pomóc. Państwo zyska jakieś tam wpływy a niedobitki
      i tak zginą z rąk tych, którzy opłat nie wniosą. Nazwanie ich
      kłusownikami, osądzenie i ewentualne skazanie też nie wpłynie
      na pogłowie. A odstrzał - wpłynie, i dobrze wiadomo w którą stronę.

    • Gość: KR ZNISZCZYMY WSZYSTKO-NAWET SAMYCH SIEBIE!!!! IP: *.dhcp.mant.nc.charter.com 12.01.06, 15:04
    • Gość: Myszka Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.152-205-66.ftth.swbr.surewest.net 12.01.06, 19:32
      Platny odstrzal lwow, bo jest ich za duzo??? Ludzi jest znacznie wiecej i
      niektorzy sa bardziej niebezpieczni, moze by tak troszke ludzi odstrzelic - za
      oplata...?
    • rudy102_t_34_85 Detronizacja króla. 12.01.06, 21:50
      Za sprawą człowieka lwy nie tylko giną ale tracą godność drapieżników.W
      rezerwacie Gir (Indie,Gujarat) jest ostatnia w Azjii populacja dzikich
      lwów.Dzikich tylko z nazwy bo lata życia obok ludzi i ich bydła zrobiło z nich
      leniwe spaśluchy.Tamtejsi pasterze wypasają na terenie rezerwatu ogromne stada
      krów (mają na to pozwolenie) ale jeśli lew zechce którąś spożyć nie wolno go
      nawet drasnąć bo jest pod ochroną.Tak więc grube,łakome lwy przechadzają się
      spokojnie wśród krów i taksują wzrokiem co by tu sobie podjeść...Jak znajdą
      stosowną sztukę to niespiesznie podchodzą i wbjają zęby w jej kark-dopiero
      wtedy krowa zaczyna nieśmiało protestować ale inne obok spokojnie się pasą
      (całkowita utrata instynktu samozachowawczego w wyniku domestyfikacjii).Lew
      spokojnie się posila ale pasterze czasami próbują odebrać im zdobycz (mimo że
      władze płacą odszkodowania).Nie mogą użyć żadnej broni oprócz...procy.Tak
      uzbrojony pasterz podchodzi do lwa i PAC go kamieniem po łbie.Myślicie że lew
      go rozszarpie na kawałki..? Gdzie tam.Jak jest już nażarty to odwraca się i
      odchodzi kawałek na bok aby człowiek mógł spokojnie zabrać resztki krowy.Jak
      nie to patrzy na niego ze złością i gniewnie prycha,wtedy pasterz taktownie się
      wycofuje aby nie przeszkadzać w posiłku...Oto co ludzie zrobili z lwią
      godnością!
    • Gość: adromelinsofiks Niech sie przystosuje. Moze zamieszkać z ludzmi. IP: *.acn.waw.pl 13.01.06, 14:53
      W koncu nawet moze uzyska prawa obywatelskie? Kto wie.
    • Gość: Lionka To jest straszne !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.06, 09:18
      lwy nie mogą zginąć byłby to koniec świata. Ja terz bym sie zabiła.Pomużcie
      lwom prosze !!!!!!
      • Gość: Hmmm Doprawdy straszne !!!! IP: *.netkomp.net / *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.06, 22:28
        Wyraz na początku zdania piszemy DUŻĄ literą. Również, też, także- wszystko,
        tak się ładnie składa, piszemy przez "Ż" (żet z kropką). Partykułę "-by"
        piszemy łącznie (nieco wcześniej nawet trafiłaś: byłby). Pomóżcie- pochodzi od
        słowa POMOC czyli "O" wymienia się na "Ó". Klawiatura komputerowa posiada
        polskie znaki diaktryczne- wystarczy posłużyć się klawiszem "Alt" (zapewniam,
        iż zajmie to niewiele więcej czasu). TYLE. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ, DOBRANOC!
        • Gość: Hmmm Re: Doprawdy straszne !!!! IP: *.netkomp.net / *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.06, 22:33
          No i po kropce- na końcu zdania robimy odstęp/ przerwę/ spację...
      • Gość: Hmmm Albo jeszcze... IP: *.netkomp.net / *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.06, 22:31
        Jak nie mogą, jaki koniec świata??? Po czym tak wnioskujesz? Przeprowadziłaś
        jakąś symulację naukową czy badania? Wiele gatunków należących do świata fauny
        już wymarło, a jednak Ziemia nadal się kręci...
        • europitek Re: Albo jeszcze... 18.01.06, 16:26
          Zapewne chodziło o to, że nie ma królestwa bez króla.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka