Gość: :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 23:42 i to wszystko z winy 'ludzi'... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jaruś Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.06, 01:29 Ja mam inną propozycję.Proponuję zorganizowac płatne polowania na ludzi, co to zabierają terytorium lwom. I lwy by na tym skorzystały. W końcu to lew jest królem zwierząt, a nie człowiek. Człowiek jest tylko zwykłym prasierściuchem, który się zdegenerował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjj Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: 198.155.189.* 12.01.06, 08:16 popieram :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.com.pl-gosciniec.jjs.pl 12.01.06, 10:38 Święte słowa, zgadzam się z tobą co do joty!Powinni rozegrać to prawem dżungli - JEDEN NA JEDNEGO !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.mofnet.gov.pl 13.01.06, 10:32 Tak. Jako pierwszego proponuję "prasierściucha", który to zaproponował. Jego żonę(dziewczynę) rodziców i rodzeństwo, a na jego "terytorium" sprowadzić rodzinę z afryki. W końcu co to za różnica. Lwy odzyskają skrawek terytorium, a i pomysł polowania się sprawdzi. P.S. Tak długo będzie źle jak długo głupota będzie miała poklask. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronia Wild-stern Re: Jarus! IP: *.sympatico.ca 12.01.06, 05:28 boj sie Boga! ty nie slyszales? : kto zabija jednego czlowieka,ten zabija caly swiat; kto ratuje jedno zycie ludzkie,ten ratuje caly swiat; kto oklamuje wszystkich wokolo,ten oklamuje siebie samego; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gresik Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.06, 09:55 Mysle ze to nienajgorzszy pomysl, jednak wraz z rozwojem afryki bendzie coraz cienzej i lwy benda mialy coraz mniejsze terytorium, benda umieszczane w rezerwatach, pozniejw zoo az w koncu wygina . :( Odpowiedz Link Zgłoś
ubu_roy Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie 12.01.06, 10:06 To prawda. Poprostu w pewnym momencie zaprzestano karmienia lwow chrzescijanami. Wiec tak jak w ich ksiazce stoi zaczeli "czynic sobie ziemie poddana" i takie sa tego efekty. Badzmy jednak dobrej mysli, lwy zjedza swoich ekologicznych nieprzyjaciol wraz z ich ideologiczna pogarda do Matki Ziemi i wszystko wroci do swoich naturalnych proporcji. Odpowiedz Link Zgłoś
looney1 Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie 12.01.06, 11:01 Trzeba zaczekać na nadejście Aslana. Ginięcie gatunków jest faktem i jak człowiek nie zacznie szybiej działać to wytrzebi większość rodzajów zwierząt i roślin w niedługim czasie. -- konstruktywnie o zdjęciach obiektywni.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r39 Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.ifpan.edu.pl 12.01.06, 12:18 Hola, hola! Zmniejszenie terytorium, na którym lwy mogłyby _potencjalnie_ przebywać nie musi nijak się przekładać na ich pogłowie. Czy pogłowie lwów się zmniejsza i są na to wiarygodne dane? Jeśli tak, to nie rozumiem dlaczego odstrzał za opłatą miałby tu coś pomóc. Państwo zyska jakieś tam wpływy a niedobitki i tak zginą z rąk tych, którzy opłat nie wniosą. Nazwanie ich kłusownikami, osądzenie i ewentualne skazanie też nie wpłynie na pogłowie. A odstrzał - wpłynie, i dobrze wiadomo w którą stronę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KR ZNISZCZYMY WSZYSTKO-NAWET SAMYCH SIEBIE!!!! IP: *.dhcp.mant.nc.charter.com 12.01.06, 15:04 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Myszka Re: Król zwierząt w niebezpieczeństwie IP: *.152-205-66.ftth.swbr.surewest.net 12.01.06, 19:32 Platny odstrzal lwow, bo jest ich za duzo??? Ludzi jest znacznie wiecej i niektorzy sa bardziej niebezpieczni, moze by tak troszke ludzi odstrzelic - za oplata...? Odpowiedz Link Zgłoś
rudy102_t_34_85 Detronizacja króla. 12.01.06, 21:50 Za sprawą człowieka lwy nie tylko giną ale tracą godność drapieżników.W rezerwacie Gir (Indie,Gujarat) jest ostatnia w Azjii populacja dzikich lwów.Dzikich tylko z nazwy bo lata życia obok ludzi i ich bydła zrobiło z nich leniwe spaśluchy.Tamtejsi pasterze wypasają na terenie rezerwatu ogromne stada krów (mają na to pozwolenie) ale jeśli lew zechce którąś spożyć nie wolno go nawet drasnąć bo jest pod ochroną.Tak więc grube,łakome lwy przechadzają się spokojnie wśród krów i taksują wzrokiem co by tu sobie podjeść...Jak znajdą stosowną sztukę to niespiesznie podchodzą i wbjają zęby w jej kark-dopiero wtedy krowa zaczyna nieśmiało protestować ale inne obok spokojnie się pasą (całkowita utrata instynktu samozachowawczego w wyniku domestyfikacjii).Lew spokojnie się posila ale pasterze czasami próbują odebrać im zdobycz (mimo że władze płacą odszkodowania).Nie mogą użyć żadnej broni oprócz...procy.Tak uzbrojony pasterz podchodzi do lwa i PAC go kamieniem po łbie.Myślicie że lew go rozszarpie na kawałki..? Gdzie tam.Jak jest już nażarty to odwraca się i odchodzi kawałek na bok aby człowiek mógł spokojnie zabrać resztki krowy.Jak nie to patrzy na niego ze złością i gniewnie prycha,wtedy pasterz taktownie się wycofuje aby nie przeszkadzać w posiłku...Oto co ludzie zrobili z lwią godnością! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adromelinsofiks Niech sie przystosuje. Moze zamieszkać z ludzmi. IP: *.acn.waw.pl 13.01.06, 14:53 W koncu nawet moze uzyska prawa obywatelskie? Kto wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lionka To jest straszne !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.06, 09:18 lwy nie mogą zginąć byłby to koniec świata. Ja terz bym sie zabiła.Pomużcie lwom prosze !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hmmm Doprawdy straszne !!!! IP: *.netkomp.net / *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.06, 22:28 Wyraz na początku zdania piszemy DUŻĄ literą. Również, też, także- wszystko, tak się ładnie składa, piszemy przez "Ż" (żet z kropką). Partykułę "-by" piszemy łącznie (nieco wcześniej nawet trafiłaś: byłby). Pomóżcie- pochodzi od słowa POMOC czyli "O" wymienia się na "Ó". Klawiatura komputerowa posiada polskie znaki diaktryczne- wystarczy posłużyć się klawiszem "Alt" (zapewniam, iż zajmie to niewiele więcej czasu). TYLE. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ, DOBRANOC! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hmmm Re: Doprawdy straszne !!!! IP: *.netkomp.net / *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.06, 22:33 No i po kropce- na końcu zdania robimy odstęp/ przerwę/ spację... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hmmm Albo jeszcze... IP: *.netkomp.net / *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.06, 22:31 Jak nie mogą, jaki koniec świata??? Po czym tak wnioskujesz? Przeprowadziłaś jakąś symulację naukową czy badania? Wiele gatunków należących do świata fauny już wymarło, a jednak Ziemia nadal się kręci... Odpowiedz Link Zgłoś
europitek Re: Albo jeszcze... 18.01.06, 16:26 Zapewne chodziło o to, że nie ma królestwa bez króla. Odpowiedz Link Zgłoś