Dodaj do ulubionych

Pijane gacki

IP: *.ifpan.edu.pl 25.04.07, 14:40
A więc równie pijaniutkie misie koala nie są odosobnione.
Obserwuj wątek
    • Gość: Q100sz Re: Pijane gacki IP: *.pke.pl 26.04.07, 07:56
      Te gacki wyemigrowały z Łącka - to jest oczywiste. Ale mnie interesują te cukry
      na kaca !!
      • Gość: Ani Mru Mru Re: Pijane gacki IP: *.rtk.net.pl 26.04.07, 09:41
        > ...Ale mnie interesują te cukry na kaca !!

        "Najlepsze na kaca jest powietrze z pompki do materaca"
        • billy.the.kid Re: Pijane gacki 27.04.07, 09:50
          sniadanie wiedeńskie-seta w szklanie i piwo.
          • Gość: Jasiu ( nie gupi) Re: Pijane gacki IP: *.rtk.net.pl 27.04.07, 21:02
            billy.the.kid napisał:

            > sniadanie wiedeńskie-seta w szklanie i piwo.

            Tej treści potrzebna jest forma:

            "Wiedeńskie śniadanie
            -seta i ∏wo w szk(anie"
            ( ∏wo z rana jak śmietana ;)
    • rudy102_t_34_85 Re: Pijane gacki 29.04.07, 16:18
      Zjawisko odurzenia alkoholem obserwuje się u wielu zwierząt-w szczególności
      żywiących się owocami.Genetycznie uwarunkowany pociąg do alkoholu pomaga w
      wybraniu najlepszych,najbardziej dojrzałych owoców,takich w których rozpoczął
      się proces fermentacjii.Niekoniecznie muszą to być kręgowce-osy czy pszczoły
      opiwszy się soku sfermentowanych owoców latają zygzakiem zataczając się.Trzeżwe
      osobniki przepędzają "pijaków" z gniazda aż ci nie wytrzeżwieją.Jak widać
      przyroda wszystko reguluje sama.Problem zaczyna się gdy owoców jest zbyt dużo
      lub gdy...zachodzi nieświadoma ingerencja człowieka który z alkoholowego
      pociągu odziedziczonego po małpach naczelnych zrobił swoisty użytek produkując
      w celach rozrywkowo-konsumpcyjnych specyfiki o stężeniu promili nie
      występującym w naturze.Z rok temu głośno było o pijanych słoniach z Birmy które
      dobrały się do piwa warzonego przez wieśniaków.Efektem słoniowej imprezy była
      kompletnie stratowana wieś i przymusowa ucieczka jej mieszkańców.Z kolei w
      Polsce gdzieś na tzw."ścianie wschodniej" (koło Białegostoku..?) służby leśne
      zaobserwowały kompletnie pijane i agresywne dziki.Śledztwo doprowadziło do
      ukrytej w lesie bimbrowni której właściciel wywalał zużyty zacier w krzaki
      gdzie dziki przychodziły żerować...
      "Misie" Koala z kolei odurzają się olejkiem eukaliptusowym.One nie mają wyboru
      bo tylko te eukaliptusy mogą jeść.Do tego czerpią z nich całą wilgoć niezbędną
      do życia-w naturze Koala nie pije żadnych płynów.W języku Aborygenów koa-la
      oznacza właśnie "niepijącego".Co bynajmniej nie przeszkadza mu się upijać...
      • Gość: stop Re: Pijane gacki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 02:39
        video.interia.pl/obejrzyj,film,57946,sortuj,s,st,animals|wszystkie|nazwie;tagach;autorach|popularnosc,pozycja,2,drink_animals
        ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka