Gość: r39 IP: *.ifpan.edu.pl 25.04.07, 14:40 A więc równie pijaniutkie misie koala nie są odosobnione. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Q100sz Re: Pijane gacki IP: *.pke.pl 26.04.07, 07:56 Te gacki wyemigrowały z Łącka - to jest oczywiste. Ale mnie interesują te cukry na kaca !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ani Mru Mru Re: Pijane gacki IP: *.rtk.net.pl 26.04.07, 09:41 > ...Ale mnie interesują te cukry na kaca !! "Najlepsze na kaca jest powietrze z pompki do materaca" Odpowiedz Link Zgłoś
billy.the.kid Re: Pijane gacki 27.04.07, 09:50 sniadanie wiedeńskie-seta w szklanie i piwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu ( nie gupi) Re: Pijane gacki IP: *.rtk.net.pl 27.04.07, 21:02 billy.the.kid napisał: > sniadanie wiedeńskie-seta w szklanie i piwo. Tej treści potrzebna jest forma: "Wiedeńskie śniadanie -seta i ∏wo w szk(anie" ( ∏wo z rana jak śmietana ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rudy102_t_34_85 Re: Pijane gacki 29.04.07, 16:18 Zjawisko odurzenia alkoholem obserwuje się u wielu zwierząt-w szczególności żywiących się owocami.Genetycznie uwarunkowany pociąg do alkoholu pomaga w wybraniu najlepszych,najbardziej dojrzałych owoców,takich w których rozpoczął się proces fermentacjii.Niekoniecznie muszą to być kręgowce-osy czy pszczoły opiwszy się soku sfermentowanych owoców latają zygzakiem zataczając się.Trzeżwe osobniki przepędzają "pijaków" z gniazda aż ci nie wytrzeżwieją.Jak widać przyroda wszystko reguluje sama.Problem zaczyna się gdy owoców jest zbyt dużo lub gdy...zachodzi nieświadoma ingerencja człowieka który z alkoholowego pociągu odziedziczonego po małpach naczelnych zrobił swoisty użytek produkując w celach rozrywkowo-konsumpcyjnych specyfiki o stężeniu promili nie występującym w naturze.Z rok temu głośno było o pijanych słoniach z Birmy które dobrały się do piwa warzonego przez wieśniaków.Efektem słoniowej imprezy była kompletnie stratowana wieś i przymusowa ucieczka jej mieszkańców.Z kolei w Polsce gdzieś na tzw."ścianie wschodniej" (koło Białegostoku..?) służby leśne zaobserwowały kompletnie pijane i agresywne dziki.Śledztwo doprowadziło do ukrytej w lesie bimbrowni której właściciel wywalał zużyty zacier w krzaki gdzie dziki przychodziły żerować... "Misie" Koala z kolei odurzają się olejkiem eukaliptusowym.One nie mają wyboru bo tylko te eukaliptusy mogą jeść.Do tego czerpią z nich całą wilgoć niezbędną do życia-w naturze Koala nie pije żadnych płynów.W języku Aborygenów koa-la oznacza właśnie "niepijącego".Co bynajmniej nie przeszkadza mu się upijać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stop Re: Pijane gacki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 02:39 video.interia.pl/obejrzyj,film,57946,sortuj,s,st,animals|wszystkie|nazwie;tagach;autorach|popularnosc,pozycja,2,drink_animals ;) Odpowiedz Link Zgłoś