otsoa 13.12.01, 13:19 Witam! Mam pytanie do obeznanych z histologią: dlaczego tkanki przed barwieniem trzyma się w 30% sacharozie a nie np. w glukozie? Pozdrawiam, otsoa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
otsoa Re: Histologia 17.12.01, 16:22 Nie będę się witał sam ze sobą... :-)) Czy pytanie jest aż tak trudne? otsoa Odpowiedz Link Zgłoś
koza16 Re: Histologia 18.12.01, 11:46 Powiem ci ze jestem troche obeznany ale nie mam zielonego pojecia. Byc moze chodzi o wlasciwosci redukujace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baca Re: Histologia IP: 172.22.2.* 22.01.02, 22:49 Cześć. Twoje pytanie jest nie konkretne.Nie napisałeś że chodzi ci o preparat który chcemy oglądać w mikroskopie elektronowym. Dodanie sacharozy lub polowinylopyrolidonu ma na celu dostosowanie osmolarności utrwalacza z osmolarnosia utrwalanej tkanki.Zbyt niskie ciśnienie osmotyczne utrwalacza powoduje pęcznienie organelli kom. i całych komórek, natomiast zbyt wysokie prowadzi do ich obkurczenia. Tak na chłopski rozum - chodzi o to żebyśmy oglądali taką komórkę jaka ona jest naprawdę a nie poskręcaną, powiększoną lub tp. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
otsoa Re: Histologia 23.01.02, 18:51 Witam! Te preparaty nie będą oglądane w mikroskopie elektronowym, ale w świetlnym! Jakkolwiek dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam, otsoa Odpowiedz Link Zgłoś