Dodaj do ulubionych

Maria Orwid.

10.02.09, 01:33
dzis nad ranem zmarla prof. Maria Orwid. niezwykle urocza osoba i otwarty
psychiatra. Skonczyla sie epoka polskiej, a szczegolnie krakowskiej psychiatrii.

wyborcza.pl/1,76842,6253953,Pani_profesor_Marysia.html
[*]
Obserwuj wątek
    • vacia Re: Maria Orwid. 10.02.09, 14:01
      To wielka strata, chociaz o niej do tej pory nie słyszałam ale artykuł maluje wybitną i uroczą postać:
      Szczególnie to zdanie o niej mnie ujęło:

      "Już jako ceniona profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego lubiła mówić: "Niedouczona jestem do dziś".
      • madcio M'kay 11.02.09, 21:37
        Trollowanie wywalone.
        • dr.niekoszerny Re: M'kay 11.02.09, 21:48
          Achy & ochy zostaly...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka