dala.tata 10.02.09, 01:33 dzis nad ranem zmarla prof. Maria Orwid. niezwykle urocza osoba i otwarty psychiatra. Skonczyla sie epoka polskiej, a szczegolnie krakowskiej psychiatrii. wyborcza.pl/1,76842,6253953,Pani_profesor_Marysia.html [*] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vacia Re: Maria Orwid. 10.02.09, 14:01 To wielka strata, chociaz o niej do tej pory nie słyszałam ale artykuł maluje wybitną i uroczą postać: Szczególnie to zdanie o niej mnie ujęło: "Już jako ceniona profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego lubiła mówić: "Niedouczona jestem do dziś". Odpowiedz Link Zgłoś