Dodaj do ulubionych

Ziemianie atakują!

IP: *.mad.east.verizon.net 25.12.03, 03:23
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: var Europejska Agencja Kosmiczna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.03, 08:48
      To cieniasy. Tu też USA zostawi ich daleko z tyłu. Wystrzelić to
      mało...
      • Gość: maruda Re: Europejska Agencja Kosmiczna IP: *.gdynia.mm.pl 26.12.03, 04:07
        Gość portalu: var napisał(a):

        > To cieniasy. Tu też USA zostawi ich daleko z tyłu. Wystrzelić to
        > mało...

        Dla historycznej przyzwoitości: Amerykanie w podbojach kosmosu to
        zawsze jakby drudzy...
    • Gość: Prześmiewca wiodąca nauka wiodącej wspólnoty znowu zawiodła IP: *.acn.waw.pl 25.12.03, 10:40
    • Gość: WaLker Marsjańska sonda IP: *.espol.com.pl 25.12.03, 10:51
      Pewnie znowu sonda zawiera polskie elementy i tradycyjnie ślad
      po niej zaginął...
      • Gość: q Re: Marsjańska sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.03, 14:04
        A zebys wiedzila ze tak jest ;)) NIe pamietam co to byly za
        urzadzenia ale rzeczywsice sa jakies Polskie .
    • Gość: Nita Jerzy Kolejny cios IP: *.toya.net.pl 25.12.03, 11:41
      Niszczy sondy Ziemian Mars
      jak by to była jakaś star wars.
    • Gość: Nemo Marsjańska sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.03, 12:28
      Proponuję niezwłocznie wysłać na Marsa Chiraca i Schroedera. Nie
      dość, że wylądują i zawiadomią o tym kogo trzeba, to jeszcze
      udowodnią wyższość Unii Europejskiej nad USA.
      • Gość: Robaczek Re: Marsjańska sonda IP: *.dip.t-dialin.net 25.12.03, 18:03
        Niedawno Niemcy podali w gazetach ze Mars jest Zniemczony,bo to jest
        ich sonda.
        Chyba brakuje im miejsca na tym padole ziemskim.
    • nowytor To na pewno oblodzenie silników! 25.12.03, 12:34

    • Gość: mamma tajnedokumenty.com/zagorski/ IP: *.mad.east.verizon.net 25.12.03, 16:32
      Zagorski cenzuruje nawet gole linki. Etyka Michnika na calego!
      • Gość: . TO CENZURA TWOJEGO ODWIECZNEGO SPAMU!!! IP: *.nott.cable.ntl.com 25.12.03, 19:34
        Nozna sie chyba raz zdobyc na cos NA TEMAT i bardziej
        oryginalnego. Co za zero!!!
      • Gość: kpsting Re: tajnedokumenty.com/zagorski/ IP: 12.152.252.* 26.12.03, 20:43
        > Zagorski cenzuruje nawet gole linki. Etyka Michnika na calego!

        No co? placzesz ze ci post skasowanu trolu? bardzo dobrze, czekam z
        niecierpliwoscia az cie w ogole wyzuca z tego forum
    • Gość: real na marsie mieszka smok marsjanski IP: *.73.149.25.Dial1.Chicago1.Level3.net 25.12.03, 17:32
      na Marsie mieszka smok marsjanski, ktory zjada wszystkie sondy.
      Dziwne ze o tym nie wiecie?
    • Gość: mmm elvis zyje! IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.03, 19:25
      Elvis zyje i ma sie dobrze na marsie !
    • Gość: wojtek ? IP: *.ztpnet.pl 25.12.03, 20:33
      I znowu Marsjanie górą. Widocznie posiadają lepiej rozwiniętą
      technologię od Ziemian i neutralizują intruzów.
    • Gość: mee... EUROPA ZDYCHA... IP: *.proxy.aol.com 25.12.03, 22:53
      ...nie tylko na marsie...
      • Gość: CzyToWazne Re: EUROPA ZDYCHA... IP: *.MAN.atcom.net.pl 25.12.03, 23:23
        no to jedziesz ziomek do Iranu, Arabii Saudyjskiej lub innego
        Wietnamu...tam Ci bedzie dobrze...

        Co za baran...
        • Gość: mee... Re: EUROPA ZDYCHA... IP: *.proxy.aol.com 25.12.03, 23:51
          ...o czym ty pi....sz...napiles sie ...z jakies wino...zapomniales o
          krzyzakach, hitlerku i stalinie...jak trwoga to do boga...
          • Gość: maruda Re: IP: *.gdynia.mm.pl 26.12.03, 04:05
            Gość portalu: mee... napisał(a):

            > ...o czym ty pi....sz...napiles sie ...z jakies
            wino...zapomniales o
            > krzyzakach, hitlerku i stalinie...jak trwoga to do boga...

            To niby jak? Amerykanie wybawili nas od krzyżaków?
            • Gość: mee... Re: IP: *.proxy.aol.com 26.12.03, 17:32
              Gość portalu: maruda napisał(a):

              > Gość portalu: mee... napisał(a):
              >
              > > ...o czym ty pi....sz...napiles sie ...z jakies
              > wino...zapomniales o
              > > krzyzakach, hitlerku i stalinie...jak trwoga to do boga...
              >

              ..ha,ha...maruda ...wybawil nas jagiello z koalicja...
              > To niby jak? Amerykanie wybawili nas od krzyżaków?
    • Gość: Romek I smutno IP: 213.141.31.* 25.12.03, 23:15
      a moglismy zobaczyc ufo
      • Gość: Alex Została ukradziona IP: *.web.thalamus.se 25.12.03, 23:49
        Polak potrafi
    • Gość: Ziuta z Rawy Allahu akbar IP: *.proxy.aol.com 26.12.03, 00:15
    • Gość: Erasmo Znowu Francuzi pewnie cos spier... lili IP: *.NYCMNY83.dynamic.covad.net 26.12.03, 04:53
      jezeli zrobili sonde tak jak ich te samochody to pewnie do ksiezyca nie doleci
    • Gość: guru_ji gusta IP: *.dialup.mindspring.com 26.12.03, 10:40
      Zerknalem na zdjecie powyzej, w lewym rogu, ale co tam, to ma
      byc atrakcja dla Marsjanek, nie mnie.
    • Gość: jarek trzymaj się Beagle!!! IP: *.acn.waw.pl 26.12.03, 13:35
      trzymam kciuki!
      • m.malone trzymaj się pędzla, zabieram drabinę:)) nt 26.12.03, 14:42

    • Gość: kadi przenikliwy chlod IP: *.proxy.aol.com 26.12.03, 13:47
      Jesli sonda zostala zbudowana przez tych samych naukowcow co
      rozwazaja ze "przenikliwy chlod na Marsie rozregulowal
      czestotliwosc" to zapomnijmy ze byla nawet taka proba.
      • Gość: azbest Re: przenikliwy chlod IP: *.Rutgers.EDU 26.12.03, 15:58
        Wiadomość została usunięta ze wzgledu na złamanie prawa lub
        regulaminu.
    • Gość: Marsjanin Europejska sonda na Marsie. IP: 212.244.107.* 26.12.03, 16:01
      Wczoraj oglądałem na National G. film jak projektowana i
      budowana była sonda. Włos mi się jeżył na glowie gdy widziałem
      ile głupot popełniali konstruktorzy poprzednich sond. Należy się
      spodziewać, że z tą jest podobnie. Czy naukowcy zaeszli już na
      tak niski poziom, że każdy krok to dowód na brak precyzji,
      technicznego myslenia i wszystko co najgorsze?
    • Gość: henio k Jeśli Marsjan nie ma, to chwała Bogu IP: 217.153.159.* 27.12.03, 08:07
      ...jeśli są, to już pewno zorientowali się, jakich im Bozia dała sąsiadów. Ubodzy, brudni, chorzy, kłótliwi krewniacy z prowincji, z tobołkami i naręczem umorusanych bachorów, pukają do ich drzwi. Marsjanie robią więc to, co w ich sytuacji najrozsądniejsze: udają że ich nie ma w domu. To dla nich "być, albo nie być".
    • Gość: ... DLACZEGO USUNIETO WATEK?? IP: *.dip.t-dialin.net 27.12.03, 12:15
      co takiego napisala mamma, ze usunieto jej watek?

      ..
    • Gość: eusebio Europa gora IP: 200.232.137.* 27.12.03, 18:47
      Cale szczescie ze brytyjska sonda a nie europejska
      jak sie mowilo przedtem.
    • Gość: a 2:1 dla Ziemian? IP: 5.5.* / 80.58.37.* 27.12.03, 19:46
      2:1 dla Ziemian?
      Wolne zarty:
      mars.jpl.nasa.gov/missions/log/
    • Gość: Bartek lat 5 Ladowanie na Marsie IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.03, 20:09
      Nastepna sonda powinna leciec wolniej
      Bartek
    • banter Podejrzana sprawa.. 29.12.03, 12:04
      .. ponieważ to już kolejna misja, podczas której zaginęło ważne urządzenie (a
      najczęściej cała sonda vide Mars Polar Lander, Mars Climate Orbiter, Mars
      Observer, Nozomi...). Jakoś trudno mi uwierzyć, że w latach '70 potrafiono
      przeprowadzić pomyślnie misje marsjańskie, a w XXI wieku, bogaci o masę nowych
      doświadczeń i o niebo lepiej rozwiniętą technikę, tracimy sondy jedna za drugą.
      A może odkryto coś ciekawego? Czy NASA,ESA uważają, że nie jestem psychicznie
      przygotowany na ujrzenie ruin starożytnych piramid na Marsie? Grałem w UFO! ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka