Gość: mamma IP: *.mad.east.verizon.net 25.12.03, 03:23 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: var Europejska Agencja Kosmiczna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.03, 08:48 To cieniasy. Tu też USA zostawi ich daleko z tyłu. Wystrzelić to mało... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Re: Europejska Agencja Kosmiczna IP: *.gdynia.mm.pl 26.12.03, 04:07 Gość portalu: var napisał(a): > To cieniasy. Tu też USA zostawi ich daleko z tyłu. Wystrzelić to > mało... Dla historycznej przyzwoitości: Amerykanie w podbojach kosmosu to zawsze jakby drudzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prześmiewca wiodąca nauka wiodącej wspólnoty znowu zawiodła IP: *.acn.waw.pl 25.12.03, 10:40 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WaLker Marsjańska sonda IP: *.espol.com.pl 25.12.03, 10:51 Pewnie znowu sonda zawiera polskie elementy i tradycyjnie ślad po niej zaginął... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: Marsjańska sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.03, 14:04 A zebys wiedzila ze tak jest ;)) NIe pamietam co to byly za urzadzenia ale rzeczywsice sa jakies Polskie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nita Jerzy Kolejny cios IP: *.toya.net.pl 25.12.03, 11:41 Niszczy sondy Ziemian Mars jak by to była jakaś star wars. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nemo Marsjańska sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.03, 12:28 Proponuję niezwłocznie wysłać na Marsa Chiraca i Schroedera. Nie dość, że wylądują i zawiadomią o tym kogo trzeba, to jeszcze udowodnią wyższość Unii Europejskiej nad USA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robaczek Re: Marsjańska sonda IP: *.dip.t-dialin.net 25.12.03, 18:03 Niedawno Niemcy podali w gazetach ze Mars jest Zniemczony,bo to jest ich sonda. Chyba brakuje im miejsca na tym padole ziemskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamma tajnedokumenty.com/zagorski/ IP: *.mad.east.verizon.net 25.12.03, 16:32 Zagorski cenzuruje nawet gole linki. Etyka Michnika na calego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . TO CENZURA TWOJEGO ODWIECZNEGO SPAMU!!! IP: *.nott.cable.ntl.com 25.12.03, 19:34 Nozna sie chyba raz zdobyc na cos NA TEMAT i bardziej oryginalnego. Co za zero!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kpsting Re: tajnedokumenty.com/zagorski/ IP: 12.152.252.* 26.12.03, 20:43 > Zagorski cenzuruje nawet gole linki. Etyka Michnika na calego! No co? placzesz ze ci post skasowanu trolu? bardzo dobrze, czekam z niecierpliwoscia az cie w ogole wyzuca z tego forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: real na marsie mieszka smok marsjanski IP: *.73.149.25.Dial1.Chicago1.Level3.net 25.12.03, 17:32 na Marsie mieszka smok marsjanski, ktory zjada wszystkie sondy. Dziwne ze o tym nie wiecie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm elvis zyje! IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.03, 19:25 Elvis zyje i ma sie dobrze na marsie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek ? IP: *.ztpnet.pl 25.12.03, 20:33 I znowu Marsjanie górą. Widocznie posiadają lepiej rozwiniętą technologię od Ziemian i neutralizują intruzów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... EUROPA ZDYCHA... IP: *.proxy.aol.com 25.12.03, 22:53 ...nie tylko na marsie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CzyToWazne Re: EUROPA ZDYCHA... IP: *.MAN.atcom.net.pl 25.12.03, 23:23 no to jedziesz ziomek do Iranu, Arabii Saudyjskiej lub innego Wietnamu...tam Ci bedzie dobrze... Co za baran... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: EUROPA ZDYCHA... IP: *.proxy.aol.com 25.12.03, 23:51 ...o czym ty pi....sz...napiles sie ...z jakies wino...zapomniales o krzyzakach, hitlerku i stalinie...jak trwoga to do boga... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Re: IP: *.gdynia.mm.pl 26.12.03, 04:05 Gość portalu: mee... napisał(a): > ...o czym ty pi....sz...napiles sie ...z jakies wino...zapomniales o > krzyzakach, hitlerku i stalinie...jak trwoga to do boga... To niby jak? Amerykanie wybawili nas od krzyżaków? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: IP: *.proxy.aol.com 26.12.03, 17:32 Gość portalu: maruda napisał(a): > Gość portalu: mee... napisał(a): > > > ...o czym ty pi....sz...napiles sie ...z jakies > wino...zapomniales o > > krzyzakach, hitlerku i stalinie...jak trwoga to do boga... > ..ha,ha...maruda ...wybawil nas jagiello z koalicja... > To niby jak? Amerykanie wybawili nas od krzyżaków? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Została ukradziona IP: *.web.thalamus.se 25.12.03, 23:49 Polak potrafi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Erasmo Znowu Francuzi pewnie cos spier... lili IP: *.NYCMNY83.dynamic.covad.net 26.12.03, 04:53 jezeli zrobili sonde tak jak ich te samochody to pewnie do ksiezyca nie doleci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guru_ji gusta IP: *.dialup.mindspring.com 26.12.03, 10:40 Zerknalem na zdjecie powyzej, w lewym rogu, ale co tam, to ma byc atrakcja dla Marsjanek, nie mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek trzymaj się Beagle!!! IP: *.acn.waw.pl 26.12.03, 13:35 trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kadi przenikliwy chlod IP: *.proxy.aol.com 26.12.03, 13:47 Jesli sonda zostala zbudowana przez tych samych naukowcow co rozwazaja ze "przenikliwy chlod na Marsie rozregulowal czestotliwosc" to zapomnijmy ze byla nawet taka proba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azbest Re: przenikliwy chlod IP: *.Rutgers.EDU 26.12.03, 15:58 Wiadomość została usunięta ze wzgledu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marsjanin Europejska sonda na Marsie. IP: 212.244.107.* 26.12.03, 16:01 Wczoraj oglądałem na National G. film jak projektowana i budowana była sonda. Włos mi się jeżył na glowie gdy widziałem ile głupot popełniali konstruktorzy poprzednich sond. Należy się spodziewać, że z tą jest podobnie. Czy naukowcy zaeszli już na tak niski poziom, że każdy krok to dowód na brak precyzji, technicznego myslenia i wszystko co najgorsze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henio k Jeśli Marsjan nie ma, to chwała Bogu IP: 217.153.159.* 27.12.03, 08:07 ...jeśli są, to już pewno zorientowali się, jakich im Bozia dała sąsiadów. Ubodzy, brudni, chorzy, kłótliwi krewniacy z prowincji, z tobołkami i naręczem umorusanych bachorów, pukają do ich drzwi. Marsjanie robią więc to, co w ich sytuacji najrozsądniejsze: udają że ich nie ma w domu. To dla nich "być, albo nie być". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... DLACZEGO USUNIETO WATEK?? IP: *.dip.t-dialin.net 27.12.03, 12:15 co takiego napisala mamma, ze usunieto jej watek? .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eusebio Europa gora IP: 200.232.137.* 27.12.03, 18:47 Cale szczescie ze brytyjska sonda a nie europejska jak sie mowilo przedtem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a 2:1 dla Ziemian? IP: 5.5.* / 80.58.37.* 27.12.03, 19:46 2:1 dla Ziemian? Wolne zarty: mars.jpl.nasa.gov/missions/log/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek lat 5 Ladowanie na Marsie IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.03, 20:09 Nastepna sonda powinna leciec wolniej Bartek Odpowiedz Link Zgłoś
banter Podejrzana sprawa.. 29.12.03, 12:04 .. ponieważ to już kolejna misja, podczas której zaginęło ważne urządzenie (a najczęściej cała sonda vide Mars Polar Lander, Mars Climate Orbiter, Mars Observer, Nozomi...). Jakoś trudno mi uwierzyć, że w latach '70 potrafiono przeprowadzić pomyślnie misje marsjańskie, a w XXI wieku, bogaci o masę nowych doświadczeń i o niebo lepiej rozwiniętą technikę, tracimy sondy jedna za drugą. A może odkryto coś ciekawego? Czy NASA,ESA uważają, że nie jestem psychicznie przygotowany na ujrzenie ruin starożytnych piramid na Marsie? Grałem w UFO! ;) Odpowiedz Link Zgłoś