Dodaj do ulubionych

PI School Warszawa- opinie

23.02.12, 16:03
Będę wdzięczna za opinie o tej szkole.
Obserwuj wątek
    • vikasia1 Re: PI School Warszawa- bardzo dobra szkoła 28.02.12, 14:28
      zdecydowanie Ci polecam. Chodzę od kilku miesięcy. Po pierwsze- lektorzy: moja (Kasia) jest po prostu rewelacyjna- wiedza, sposób przekazywania, babka z klasą ale zajęcia prowadzi z humorem. Widuję też innych lektorów jak przychodzę na zajęcia i wszyscy wydają się bardzo sympatyczni. Zresztą czasem rozmawiam z innymi ludźmi przychodzącymi na kursy i nie poznałam nikogo, kto byłby niezadowolony. Po drugie- ceny. Mi zależało na tanim kursie- znalazłam kilka dość tanich szkół, ale w każdej za 600-700zł za semestr musiałabym być w grupie kilkunastoosobowej. A w Pi School jest nas 6 osób w grupie. Po trzecie- bardzo mi się podoba sama szkoła/lokal/atmosfera przy Jerozolimskich- jest tak kameralnie. Jeśli chodzi o jakieś minusy to musiałam trochę czekać na propozycję grupy, ale dziewczyny z mojej grupy podobno dostały propozycję dzień po teście kwalifikacyjnym.
      • murmagda Re: PI School Warszawa- bardzo dobra szkoła 06.09.12, 02:19
        Ja również jestem zadowolona z Pi School. Przez semestr byłam na zajęciach w grupie w oddziale przy Jerozolimskich. Efekty były niezłe i faktycznie byłam happy, ale w wakacje zmieniłam pracę i zdecydowałam się na zajęcia indywidualne z dojazdem do mnie do domu. Przyjeżdża lektorka z Pi School, p. Gosia. Na razie jest naprawdę nieźle- dostaję to, co chcę, czyli sporo mówienia i trochę języka biznesowego. Lektorka zawsze świetnie przygotowana do zajęć, wykorzystujemy każdą minutę i co ważne (dla takiego lenia jak ja) mocno mnie ciśnie. Poza tym, dziewczyna z konkretną wiedzą a do tego normalna i niezblazowana. Ceny niskie. Obsługa biura: mocna czwórka.
    • banpek Re: PI School Warszawa- bardzo dobra szkoła 20.08.14, 11:53
      ja kończę teraz wakacyjny kurs angielskiego w Pi School i jestem bardzo zadowolony, faktycznie te dwa miesiące to taki rok w pigułce. zajęcia są ciekawe, nie ma mowy o tym, że się nudzisz, albo że udajesz, że słuchasz a tak naprawdę nie nadążasz - grupy są niewielkie i lektor każdemu pomaga/tłumaczy. no i ceny naprawdę niskie.
      • wajlamore Re: PI School Warszawa- bardzo dobra szkoła 28.08.14, 13:16
        ja właśnie planuję zapisać się do jakiejś szkoły od października. kiedy oni prowadzą nabór i gdzie dokładnie mają siedzibę?
    • pidzama7 Re: PI School Warszawa- bardzo dobra szkoła 14.09.14, 19:48
      Super szkoła, próbowałem różnych szkół, żeby nauczyć się dobrze biznesowego, ale dopiero tam nauczyli mnie tak, że zdałem certyfikat, polecam PISchool każdemu
      • bari-stan Re: PI School Warszawa- bardzo dobra szkoła 30.09.14, 19:35
        mnie też bardzo szybko nauczyli biznesowego, zdałem certyfikat, a wszystko za dobrą cenę, polecam pischool
        • simkola Re: PI School Warszawa- bardzo dobra szkoła 18.11.14, 12:13
          a mają w Pi School także włoski?
          • zepp_elin Re: PI School Warszawa- bardzo dobra szkoła 30.12.14, 20:45
            Mają. Ja chodzę na angielski, ale mam koleżankę na włoskim i bardzo sobie chwali
    • 2harden Re: PI School Warszawa- opinie 20.01.15, 11:00
      Bardzo dobra szkołą jestem zadowolony z nauki u nich. Lokal jest w porządku zajęcia ciekawe i miła atmosfera. Według mnie nie ma sie do czego przyczepić mają sporo możliwych zniżek trzeba tyko zajrzeć na ich strone i tam jest przejrzysty cennik
    • juliaaa30 Re: PI School Warszawa- opinie 11.03.15, 16:21
      Polecam ! Mają wiele języków np włoski - francuski - hiszpański - rosyjski - japoński. Przygotowują do matury i wszelakich testów językowych ;) Ja jestem zadowolona - zaczynam właśnie hiszpański.
      Saludos !
      • hoodymoody Re: PI School Warszawa- opinie 17.03.15, 00:30
        ja także polecam. Niedawno zaczęłem naukę w Pi School i muszę przyznać, że umieją człowieka nauczyć. Dobry kontakt z prowadzącym :)
        • oudrej Re: PI School Warszawa- opinie 02.04.15, 12:44
          Zgadzam się, pi school ma świetny system nauczania, chodzę tam na angielski.
    • oudrej Re: PI School Warszawa- opinie 17.04.15, 15:49
      Moim zdaniem szkoła świetna, dobry system i atmosfera sprzyjająca nauce. Ja chodziłam na angielski jakby co.
    • gerson_66 Re: PI School Warszawa- opinie 15.12.15, 11:25
      agac.ik napisał(a):
      > No ja też z Pi School jestem zadowolona - dla mnie fajne miejsce, które pozwoli
      > ło mi się przygotować do matury z angielskiego. Wiem, że wiele osób korzysta z
      > ich zajęć i raczej są zadowoleni, nie słyszałam zeby ktoś był niezadowolony
      PI School bardzo mi pomógł przed zarobkowym wyjazdem. Poziom jest naprawdę wysoki a lektorzy znakomici. Bardzo polecam!
    • krobea Re: PI School Warszawa- opinie 19.12.15, 09:37
      W PI School są świetni lektorzy. Bardzo fachowi i pomocni. Mam bardxzo pozytywne zdanie o tej szkole.
      • gerson_66 Re: PI School Warszawa- opinie 23.12.15, 08:26
        krobea napisał(a):
        > W PI School są świetni lektorzy. Bardzo fachowi i pomocni. Mam bardxzo pozytywn
        > e zdanie o tej szkole.
        Potwierdzam. Pi School ma bardzo dobra kadrę!
    • bato-nik Re: PI School Warszawa- opinie 19.12.15, 12:13
      Szkoła naprawdę przyjazna dla słuchacza. lektorzy są bardzo przyjaźni dla słuchaczy a jednocześnie bardzo profesjonalni. Sposób uczenia bardzo pragmatyczny ale w związku z tym efektywny. Jak najbardziej polecam.
      • kolorowyjim Re: PI School Warszawa- opinie 20.12.15, 11:43
        bato-nik napisał(a):
        > Szkoła naprawdę przyjazna dla słuchacza. lektorzy są bardzo przyjaźni dla słuch
        > aczy a jednocześnie bardzo profesjonalni. Sposób uczenia bardzo pragmatyczny al
        > e w związku z tym efektywny. Jak najbardziej polecam.
        To wszytsko prawda! PI School to świetna szkoła z kapitalnymi nauczycielami. Mi pomogli jak wyjezdzalem do roboty na zachod. Polecam.
    • michas892 Re: PI School Warszawa- opinie 27.12.15, 09:59
      Szkółka godna polecenia. Nauczyciele bardzo pomocni. Przygotoeali mnie do certfikatu w sposób świetny. Polecam.
      • jasmin192 Re: PI School Warszawa- opinie 28.12.15, 07:41
        michas892 napisał(a):
        > Szkółka godna polecenia. Nauczyciele bardzo pomocni. Przygotoeali mnie do certf
        > ikatu w sposób świetny. Polecam.
        Mnie przygotowali do egzaminu FCE. Bardzo dobra szkoła!
    • kokski Re: PI School Warszawa- opinie 19.03.16, 14:42
      Kolezanka chodziła i bardzo sobie chwliła
    • maaakkreella Re: PI School Warszawa- opinie 06.04.16, 14:31
      Długo na rynku
    • omkaska Re: PI School Warszawa- opinie 26.07.17, 21:53
      szkoła jak najbardziej ok - sporo mozna się nauczyć w przyjaznej atmosferze. grupy są mocno wyrównane i dzięki temu w grupach są osoby na tym samym poziomie!
    • debkas Re: PI School Warszawa- opinie 19.08.17, 12:32
      o Pi School jest na prawdę fajną szkołą, ciekawe kursy. bardzo zadowolona jestem z nauki u nich bo to była przyjemność!
      • samiszka Re: PI School Warszawa- opinie 21.10.17, 13:25
        No tak, chodziłam też tam na kursy i jestem bardzo zadowolona z tego! bardzo mi sie podobały zajęcia!
    • peter-1976 Re: PI School Warszawa- opinie 25.02.18, 23:40
      Fajni lektorzy, chodziła kumpela
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka