rianka
08.09.09, 01:01
Ciekawostka...
Dzisiaj zupełnie przypadkiem trafiłam na stronę Ruchu Dobrowolnego
Zakończenia Rasy Ludzkiej.
Ruch proponuje ciekawą alternatywę do dotychczasowego postępowania
rasy ludzkiej, opartego głównie na brutalnym eksploatowaniu i
niszczeniu Ziemi.
"Zakończenie gatunku ludzkiego poprzez zaprzestanie rozmnażania
pozwoli ziemskiej biosferze na powrót do zdrowia. Jakość życia
poprawi się, gdy będzie nas mniej na planecie."
"Jedyna rzecz, którą trzeba zrobić, by zostać członkiem VHEMT, to
postanowić, że nie sprowadzi się już nowej istoty ludzkiej na ten
świat. Nawet jeżeli jakaś para oczekuje dziecka - mogą zostać
członkami naszego ruchu, jeżeli postanowią, że to jest ich ostatnie
dziecko."
źródło: www.vhemt.org/plindex.htm