ammam 19.08.07, 22:23 proszę o rzetelne opinie na jej temat bo muszę iść gdzieś do gina z 5 laetnim dzieckiem. Moze znacie jakiegoś lepszego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
forra Re: Dr. Sirko 20.08.07, 08:04 Wiesz byłam u niej parę razy jak dla mnie miła i sympatyczna na pewno dla dziecka będzie jeszcze bardziej sympatyczna.Z tego co wiem ona jest jedynym dobrym ginekologiem dziecięcym w Tychach.Opinie na temat jej fachowości na pewno będą różne.Ja ze swojej strony poszłabym do niej ze swoją córka...Nie znam innego lekarza do którego można iść z 5 latką.Pozdrawiam i życzę powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
s.poline Re: Dr. Sirko 20.08.07, 19:47 Dr Sirko prowadzila moją ciaze. Polecam ja dla malych dzieci, na pewno! jest sympatyczna i bardzo, bardzo spokojna, cierpliwa. bylam juz u wielu ginekologow ale zadan z taka cierpliwoscia nie odpowiadal na 100 moich pytan:-) polecam! z moja coreczka na pewno bym sie do niej wybrala! Odpowiedz Link Zgłoś
ammam Re: Dr. Sirko 20.08.07, 22:45 dziękuję za odpowiedzi przekonałam sie już teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
dorotadu Re: Dr. Sirko 21.08.07, 18:05 czy pracuje ona w szpitalu wojewódzkim? zastanawiam sie nad chodzeniem do niej w ciąży ... Odpowiedz Link Zgłoś
s.poline Re: Dr. Sirko 27.08.07, 11:58 pracpwala kilka lat temu, teraz przyjmuje prywatnie na ul.owczarskiej(suble) i na NFZ na osiedlu D, koło weterynarza, niedaleko azeta (nie wiem jak to opisac:)) Odpowiedz Link Zgłoś
rossi83 Re: Dr. Sirko 27.08.07, 15:52 A ja niestety nie polecam dr Sirko. I dobrego też o niej nie słyszałam. Może wyglądam młodo ale to nie znaczy, że powinna traktować mnie z mniejszym szacukniem, wogóle nie porozmawiała - badanie - zapłata - i do widzenia... Czułam się okropnie, liczyłam na rozmowę /specjalnie szukałam kobiety ginekolog/ a nie 5'cio minutową wizytę za 80złoty! Odpowiedz Link Zgłoś
ammam S.polin 27.08.07, 18:09 Pytałam osobiście pamią dr. czy przyjmuje w jakiejś przychodni i powiedziała mi ze nie kiedy dyłas u niej z NFZ Odpowiedz Link Zgłoś
bajka601 Re: Dr. Sirko 28.08.07, 14:50 Prowadziła moją ciążę 3.5 roku temu - SUPER kobitka, świetny fachowiec. Odpowiedz Link Zgłoś