19.08.07, 22:23
proszę o rzetelne opinie na jej temat bo muszę iść gdzieś do gina z
5 laetnim dzieckiem. Moze znacie jakiegoś lepszego.
Obserwuj wątek
    • forra Re: Dr. Sirko 20.08.07, 08:04
      Wiesz byłam u niej parę razy jak dla mnie miła i sympatyczna na pewno dla
      dziecka będzie jeszcze bardziej sympatyczna.Z tego co wiem ona jest jedynym
      dobrym ginekologiem dziecięcym w Tychach.Opinie na temat jej fachowości na pewno
      będą różne.Ja ze swojej strony poszłabym do niej ze swoją córka...Nie znam
      innego lekarza do którego można iść z 5 latką.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
    • s.poline Re: Dr. Sirko 20.08.07, 19:47
      Dr Sirko prowadzila moją ciaze. Polecam ja dla malych dzieci, na pewno! jest sympatyczna i bardzo, bardzo spokojna, cierpliwa. bylam juz u wielu ginekologow ale zadan z taka cierpliwoscia nie odpowiadal na 100 moich pytan:-)
      polecam! z moja coreczka na pewno bym sie do niej wybrala!
      • genova51 Re: Dr. Sirko 20.08.07, 21:07
        Polecam - byłam z małoletnią córką
        • ammam Re: Dr. Sirko 20.08.07, 22:45
          dziękuję za odpowiedzi przekonałam sie już teraz.
    • dorotadu Re: Dr. Sirko 21.08.07, 18:05
      czy pracuje ona w szpitalu wojewódzkim?
      zastanawiam sie nad chodzeniem do niej w ciąży ...
      • s.poline Re: Dr. Sirko 27.08.07, 11:58
        pracpwala kilka lat temu, teraz przyjmuje prywatnie na ul.owczarskiej(suble) i na NFZ na osiedlu D, koło weterynarza, niedaleko azeta (nie wiem jak to opisac:))
    • rossi83 Re: Dr. Sirko 27.08.07, 15:52
      A ja niestety nie polecam dr Sirko. I dobrego też o niej nie
      słyszałam. Może wyglądam młodo ale to nie znaczy, że powinna
      traktować mnie z mniejszym szacukniem, wogóle nie porozmawiała -
      badanie - zapłata - i do widzenia... Czułam się okropnie, liczyłam
      na rozmowę /specjalnie szukałam kobiety ginekolog/ a nie 5'cio
      minutową wizytę za 80złoty!
      • ammam S.polin 27.08.07, 18:09
        Pytałam osobiście pamią dr. czy przyjmuje w jakiejś przychodni i
        powiedziała mi ze nie kiedy dyłas u niej z NFZ
      • bajka601 Re: Dr. Sirko 28.08.07, 14:50
        Prowadziła moją ciążę 3.5 roku temu - SUPER kobitka, świetny
        fachowiec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka