milia2a
05.03.15, 11:45
O co chodzi z tymi eksmisjami? skoro jest wyrok Sądu (składali lokatorzy) dlaczego ZGM w Świeciu nic nie robi, żeby wyrzucić uciążliwego sąsiada? Jak długo normalni ludzie będą narażani na wyzwiska i smród na klatce, czy ci co płacą,a nie piją nie mają już nic do powiedzenia? Co za chory kraj!