Gość: swieciak IP: 83.238.71.* 21.01.06, 12:43 jedzie ktos na polpak swoim srodkiem transportu i czy ma wolne jedno miejsce jesli tak to podac nr tel i ja zadzwonie mecz jest dzis o 18 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Norman Re: KTO JEDZIE NA POLPAK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 19:49 Wiem, że jedzie Osrany z syreną, ale on nikogo nie bierze Odpowiedz Link Zgłoś