Dodaj do ulubionych

KTO JEDZIE NA POLPAK

IP: 83.238.71.* 21.01.06, 12:43
jedzie ktos na polpak swoim srodkiem transportu i czy ma wolne jedno miejsce
jesli tak to podac nr tel i ja zadzwonie mecz jest dzis o 18
Obserwuj wątek
    • Gość: Norman Re: KTO JEDZIE NA POLPAK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 19:49
      Wiem, że jedzie Osrany z syreną, ale on nikogo nie bierze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka