Gość: Milena
IP: *.smsiarkowiec.pl
25.12.10, 10:26
Proszę ocenić która szopka w tym roku w tarnobrzeskich parafiach jest najpiękniejsza.Chcę zabrać małe dziecko i ono zawsze jest zachwycone oryginalnymi pomysłami i niewiem gdzie mu się najbardziej spodoba.Szczególnie interesuje mnie szopka na Serbinowie.Czy jest powtórka z tamtego roku czy inna?