IP: 80.50.161.* 24.03.11, 12:53
Jak upiec schab aby był pyszny i soczysty, może być karkówka.
Obserwuj wątek
    • Gość: do ja ewa Re: Schab IP: *.tktelekom.pl 24.03.11, 14:13
      nie śmieć tylko poszukaj sobie w google, to nie gryzie, równie dobrze mogłaś zapytać jak przelecieć faceta czy jak wydoić dojną krowę lub ile trwa orgazm u świni.. ?
      • Gość: Władysław Re: Schab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 14:17
        wyluzuj, co się czepiasz. wyborcy PiSu już tak mają.
        • Gość: do ... Re: Schab IP: *.tktelekom.pl 24.03.11, 18:05
          SUKA to do swojej mamci jak ci tak pozwoli mówić
          • Gość: .. Re: Schab IP: 80.50.161.* 25.03.11, 11:11
            Pomyliłaś adresy, forum "różowej landrynki " jest w innym dziale.Widzę że najbardziej rajcuje cię ten temat.Kończe z tobą pisanie bo widzę że się bardzo podniecasz.(chyba jesteś już mokra)
            • Gość: kaniballlexus Re: Schab IP: *.tktelekom.pl 25.03.11, 11:35
              schab z waginy jest podobno dobry
      • Gość: ... Re: Schab IP: 80.50.161.* 24.03.11, 14:30
        Akurat to wszystko wiem.Świnią to ty jesteś i widzę że szybko się podnieciłaś, więc masz gotową odpowiedź SUKO
      • Gość: przeleć mnie! Re: Schab IP: *.dynamic.mm.pl 24.03.11, 16:35
        No właśnie jak przelecieć faceta? Może mi podpowiesz?

        Jak kobietę to wiem www.youtube.com/watch?v=Sr67ilZGfxU&feature=related
    • Gość: Karkówka Re: Schab IP: *.91c.tarnobrzeg.pilicka.pl 24.03.11, 16:27
      Poszukaj przepisu na Karkówke w sosie śmietanowym + pietruszka (pieczona w piekarniku w rękawie)
      • Gość: makłowicz Re: Schab IP: *.ip.netia.com.pl 24.03.11, 18:20
        Powiem jedno..........do PIEKARNIKA :)
    • e-ftalo bo schab bez kości 4.99 a ptasie mleczko 7.99 25.03.11, 13:37
      i tyle w tym temacie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka