IP: *.crowley.pl 21.03.05, 11:13
Dziewczyny pomozcie! Mam bardzo chude lydki w jaki sposob moge je powiekszyc?
Obserwuj wątek
    • paula-totty Re: lydki 21.03.05, 17:29
      wiem ze jezdzac intensywnie na rowerze mozesz je "przytuczyc".jesli bedziesz
      pedalowac bardziej palcami to bedziesz lydki cwiczyc, jesli cala stopa to uda.
      mi "pomoglo" tylko ze w ta druga strone,bo je za bardzo przytuczylam i tera sa
      brzydkie. no i jeszcze je rozbudowalam na silowni, cwiczac nogi na atlasie, na
      tym czyms z obciazeniem:)powiekszyly mi sie o jakies 3-4cm w obwodzie.
      • jszafranski Re: lydki 21.03.05, 19:02
        tzw "osle wspiecia"

        stajesz np na schodku tak zeby miec podparcie tuz za palcami, jednareka trzymasz
        sie np poreczy i na jednej nodze opuszczasz sie w dol a potem unosisz na
        palcacha napinajac miesnie lydek. I robisz tyle powtorzea az poczujesz pieczenie
        , ze wiecej sie nie da. Potem zmiana nogi i to samo, i tak max 4, 5 razy.
        A po cwiczeniach, jakies bialko zjedz :) Rybka, bialko z jajka :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka