Gość: monix IP: *.crowley.pl 21.03.05, 11:13 Dziewczyny pomozcie! Mam bardzo chude lydki w jaki sposob moge je powiekszyc? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paula-totty Re: lydki 21.03.05, 17:29 wiem ze jezdzac intensywnie na rowerze mozesz je "przytuczyc".jesli bedziesz pedalowac bardziej palcami to bedziesz lydki cwiczyc, jesli cala stopa to uda. mi "pomoglo" tylko ze w ta druga strone,bo je za bardzo przytuczylam i tera sa brzydkie. no i jeszcze je rozbudowalam na silowni, cwiczac nogi na atlasie, na tym czyms z obciazeniem:)powiekszyly mi sie o jakies 3-4cm w obwodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
jszafranski Re: lydki 21.03.05, 19:02 tzw "osle wspiecia" stajesz np na schodku tak zeby miec podparcie tuz za palcami, jednareka trzymasz sie np poreczy i na jednej nodze opuszczasz sie w dol a potem unosisz na palcacha napinajac miesnie lydek. I robisz tyle powtorzea az poczujesz pieczenie , ze wiecej sie nie da. Potem zmiana nogi i to samo, i tak max 4, 5 razy. A po cwiczeniach, jakies bialko zjedz :) Rybka, bialko z jajka :) Odpowiedz Link Zgłoś