Dodaj do ulubionych

Kopenhaska????

22.09.02, 16:15
Więc wlazłam do archiwum ale nie moge znależć na czym ta dieta polega ?? Czy
są jacyś chętni żeby mi ją jeszcze raz opisac???
Obserwuj wątek
    • annabell Re: Kopenhaska???? 22.09.02, 17:05
      Hej!
      Skopiowałam Ci to co kiedyś napisał Jogger. Dietka jest
      skuteczna, stosowałam w czerwcu (3 kg mniej, ale nie
      trochę oszukiwałam), teraz zaczynam od poniedziałku i mam
      nadzieję zgubić 5 kg, zwłaszcza, że zaczynam ćwiczyć.
      Pozdrawiam, napisz, czy się zdecydowałaś na kopenhaską.

      DIETA OPRACOWANA PRZEZ RZĄDOWY SZPITAL W KOPENHADZE

      DZIEŃ 1+8

      Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy
      Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor
      Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet
      lub schab)

      DZIEŃ 2+9

      Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru
      Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1
      świeży owoc
      Obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

      DZIEŃ 3+10

      Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka
      Lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc
      Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z
      olejem i cytryną

      DZIEŃ 4+11

      Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru
      Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe
      opakowanie twarożku
      (serek wiejski)
      Obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3
      szklanki
      jogurtu naturalnego
      ( ugotować kompot )

      DZIEŃ 5+12

      Śniadanie: 1 duża tarta marchewka z cytryną
      Lunch: 1 chuda ryba z cytryną – sok z cytryny dodać do
      pieczenia
      Obiad: 1 duży befsztyk, brokuły lub sałata

      DZIEŃ 6+13

      Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka
      Lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną
      Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew

      DZIEŃ 7

      Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru
      Lunch: 1 kawałek zgrilowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc
      Obiad: nic


      Chuda ryba – dorsz lub pstrąg
      Gruby plaster – 10 dkg wędlina musi być chuda
      Kawa może być rozpuszczalna lub z ekspresu, zaleca się
      pić 2 litry wody
      dziennie.

      UWAGA:
      Lunch i obiad można zamieniać miejscami jeżeli będzie to
      miało miejsce tego
      samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii co
      sprawia że po dniach
      można jeść normalnie bez efektu tycia, przez pierwsze dwa
      lata. Nie jest to
      więc żadna dieta odchudzająca lecz dieta zwiększająca
      przemianę materii dlatego
      spokojnie działa nawet po zakończeniu kuracji. Jeżeli
      kurację przeprowadza się
      niewolniczo zgubisz nadmiar tłuszczu 7-20 kg. Kurację
      przeprowadza się przez 13
      dni ani 1 dzień mniej ani więcej. Jeżeli podczas kuracji
      wypijesz lampkę wina,
      piwo, zjesz słodycz, albo żujesz gumę jesz dodatkowe
      jedzenie to od razu
      przerywasz kurację i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli
      kurację przerwiesz
      przed upływem 6 dni można ją powtórzyć od nowa po 3
      miesiącach.

      • sandrunia1 Re: Kopenhaska???? 24.09.02, 12:22



        annabell napisała:

        > Hej!
        > Skopiowałam Ci to co kiedyś napisał Jogger. Dietka jest
        > skuteczna, stosowałam w czerwcu (3 kg mniej, ale nie
        > trochę oszukiwałam), teraz zaczynam od poniedziałku i mam
        > nadzieję zgubić 5 kg, zwłaszcza, że zaczynam ćwiczyć.
        > Pozdrawiam, napisz, czy się zdecydowałaś na kopenhaską.
        >
        > DIETA OPRACOWANA PRZEZ RZĄDOWY SZPITAL W KOPENHADZE
        >
        > DZIEŃ 1+8
        >
        > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy
        > Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor
        > Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet
        > lub schab)
        >
        > DZIEŃ 2+9
        >
        > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru
        > Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1
        > świeży owoc
        > Obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego
        >
        > DZIEŃ 3+10
        >
        > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka
        > Lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc
        > Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z
        > olejem i cytryną
        >
        > DZIEŃ 4+11
        >
        > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru
        > Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe
        > opakowanie twarożku
        > (serek wiejski)
        > Obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3
        > szklanki
        > jogurtu naturalnego
        > ( ugotować kompot )
        >
        > DZIEŃ 5+12
        >
        > Śniadanie: 1 duża tarta marchewka z cytryną
        > Lunch: 1 chuda ryba z cytryną – sok z cytryny dodać do
        > pieczenia
        > Obiad: 1 duży befsztyk, brokuły lub sałata
        >
        > DZIEŃ 6+13
        >
        > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka
        > Lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną
        > Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew
        >
        > DZIEŃ 7
        >
        > Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru
        > Lunch: 1 kawałek zgrilowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc
        > Obiad: nic
        >
        >
        > Chuda ryba – dorsz lub pstrąg
        > Gruby plaster – 10 dkg wędlina musi być chuda
        > Kawa może być rozpuszczalna lub z ekspresu, zaleca się
        > pić 2 litry wody
        > dziennie.
        >
        > UWAGA:
        > Lunch i obiad można zamieniać miejscami jeżeli będzie to
        > miało miejsce tego
        > samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii co
        > sprawia że po dniach
        > można jeść normalnie bez efektu tycia, przez pierwsze dwa
        > lata. Nie jest to
        > więc żadna dieta odchudzająca lecz dieta zwiększająca
        > przemianę materii dlatego
        > spokojnie działa nawet po zakończeniu kuracji. Jeżeli
        > kurację przeprowadza się
        > niewolniczo zgubisz nadmiar tłuszczu 7-20 kg. Kurację
        > przeprowadza się przez 13
        > dni ani 1 dzień mniej ani więcej. Jeżeli podczas kuracji
        > wypijesz lampkę wina,
        > piwo, zjesz słodycz, albo żujesz gumę jesz dodatkowe
        > jedzenie to od razu
        > przerywasz kurację i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli
        > kurację przerwiesz
        > przed upływem 6 dni można ją powtórzyć od nowa po 3
        > miesiącach.
        >






        DZIĘKUJE CI BARDZO . MAM ZAMIAR ZACZĄĆ KOPENHASKĄ OD POCZĄTKU PAŻDZIERNIKA MOŻE
        RAZEM Z MĘŻEM . ŻYĆZĘ CI POWODZENIA .I JESZCZE RAZ DZIEKUJĘ.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka