sandrunia1 22.09.02, 16:15 Więc wlazłam do archiwum ale nie moge znależć na czym ta dieta polega ?? Czy są jacyś chętni żeby mi ją jeszcze raz opisac??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annabell Re: Kopenhaska???? 22.09.02, 17:05 Hej! Skopiowałam Ci to co kiedyś napisał Jogger. Dietka jest skuteczna, stosowałam w czerwcu (3 kg mniej, ale nie trochę oszukiwałam), teraz zaczynam od poniedziałku i mam nadzieję zgubić 5 kg, zwłaszcza, że zaczynam ćwiczyć. Pozdrawiam, napisz, czy się zdecydowałaś na kopenhaską. DIETA OPRACOWANA PRZEZ RZĄDOWY SZPITAL W KOPENHADZE DZIEŃ 1+8 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet lub schab) DZIEŃ 2+9 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc Obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3+10 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4+11 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe opakowanie twarożku (serek wiejski) Obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego ( ugotować kompot ) DZIEŃ 5+12 Śniadanie: 1 duża tarta marchewka z cytryną Lunch: 1 chuda ryba z cytryną – sok z cytryny dodać do pieczenia Obiad: 1 duży befsztyk, brokuły lub sałata DZIEŃ 6+13 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew DZIEŃ 7 Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru Lunch: 1 kawałek zgrilowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc Obiad: nic Chuda ryba – dorsz lub pstrąg Gruby plaster – 10 dkg wędlina musi być chuda Kawa może być rozpuszczalna lub z ekspresu, zaleca się pić 2 litry wody dziennie. UWAGA: Lunch i obiad można zamieniać miejscami jeżeli będzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii co sprawia że po dniach można jeść normalnie bez efektu tycia, przez pierwsze dwa lata. Nie jest to więc żadna dieta odchudzająca lecz dieta zwiększająca przemianę materii dlatego spokojnie działa nawet po zakończeniu kuracji. Jeżeli kurację przeprowadza się niewolniczo zgubisz nadmiar tłuszczu 7-20 kg. Kurację przeprowadza się przez 13 dni ani 1 dzień mniej ani więcej. Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo, zjesz słodycz, albo żujesz gumę jesz dodatkowe jedzenie to od razu przerywasz kurację i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni można ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach. Odpowiedz Link Zgłoś
sandrunia1 Re: Kopenhaska???? 24.09.02, 12:22 annabell napisała: > Hej! > Skopiowałam Ci to co kiedyś napisał Jogger. Dietka jest > skuteczna, stosowałam w czerwcu (3 kg mniej, ale nie > trochę oszukiwałam), teraz zaczynam od poniedziałku i mam > nadzieję zgubić 5 kg, zwłaszcza, że zaczynam ćwiczyć. > Pozdrawiam, napisz, czy się zdecydowałaś na kopenhaską. > > DIETA OPRACOWANA PRZEZ RZĄDOWY SZPITAL W KOPENHADZE > > DZIEŃ 1+8 > > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy > Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor > Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet > lub schab) > > DZIEŃ 2+9 > > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru > Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 > świeży owoc > Obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego > > DZIEŃ 3+10 > > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka > Lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc > Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z > olejem i cytryną > > DZIEŃ 4+11 > > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru > Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe > opakowanie twarożku > (serek wiejski) > Obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 > szklanki > jogurtu naturalnego > ( ugotować kompot ) > > DZIEŃ 5+12 > > Śniadanie: 1 duża tarta marchewka z cytryną > Lunch: 1 chuda ryba z cytryną – sok z cytryny dodać do > pieczenia > Obiad: 1 duży befsztyk, brokuły lub sałata > > DZIEŃ 6+13 > > Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka > Lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną > Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew > > DZIEŃ 7 > > Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru > Lunch: 1 kawałek zgrilowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc > Obiad: nic > > > Chuda ryba – dorsz lub pstrąg > Gruby plaster – 10 dkg wędlina musi być chuda > Kawa może być rozpuszczalna lub z ekspresu, zaleca się > pić 2 litry wody > dziennie. > > UWAGA: > Lunch i obiad można zamieniać miejscami jeżeli będzie to > miało miejsce tego > samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii co > sprawia że po dniach > można jeść normalnie bez efektu tycia, przez pierwsze dwa > lata. Nie jest to > więc żadna dieta odchudzająca lecz dieta zwiększająca > przemianę materii dlatego > spokojnie działa nawet po zakończeniu kuracji. Jeżeli > kurację przeprowadza się > niewolniczo zgubisz nadmiar tłuszczu 7-20 kg. Kurację > przeprowadza się przez 13 > dni ani 1 dzień mniej ani więcej. Jeżeli podczas kuracji > wypijesz lampkę wina, > piwo, zjesz słodycz, albo żujesz gumę jesz dodatkowe > jedzenie to od razu > przerywasz kurację i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli > kurację przerwiesz > przed upływem 6 dni można ją powtórzyć od nowa po 3 > miesiącach. > DZIĘKUJE CI BARDZO . MAM ZAMIAR ZACZĄĆ KOPENHASKĄ OD POCZĄTKU PAŻDZIERNIKA MOŻE RAZEM Z MĘŻEM . ŻYĆZĘ CI POWODZENIA .I JESZCZE RAZ DZIEKUJĘ. Odpowiedz Link Zgłoś